Przeglądasz artykuły w kategorii dealerzy


Opinie w Internecie są zaraz po cenie i lokalizacji, najważniejszym kryterium wyboru Dealera. Szczególnego znaczenia nabierają właśnie teraz - w dobie digitalizacji sprzedaży samochodów i usług serwisowych. Na podstawie danych zebranych na PoznajDealera.pl jasno wynika, że wpływ na zadowolenie klienta ma przede wszystkim udana relacja z Doradcą. To właśnie bezproblemowe nawiązanie kontaktu oraz późniejsza komunikacja są najczęściej wymieniane zarówno w opiniach pozytywnych, jak i negatywnych. Właściwa komunikacja to w oczach klienta, przede wszystkim bycie zrozumianym i wysłuchanym. Natomiast zwyczajnie frustruje go notorycznie nie odbieranie telefonu, nie oddzwanianie, nie odpisywanie na e-maile, oraz poczucie braku zainteresowania ze strony doradcy. Brzmi znajomo? Sytuacje, które mogłyby wydawać się w dzisiejszych czasach już nieaktualne, są wciąż występującym schematem.

więcej...


10 maja byliśmy świadkiem opublikowania przez DCG Dealer Consulting i IBRM Samar listy 50 największych firm dealerskich w Polsce. Kurz jeszcze nie opadł, dlatego przedstawiamy to prestiżowe zestawienie z innej, nie mniej istotnej perspektywy.

więcej...


Początki Ford Polska zaczęły się od sprzedaży modeli Sierra i Escort. Dzisiaj w gamie jest kilkanaście modeli, od sportowego Mustanga po dostawczego Transita. Sprawdźmy jaką drogę przeszedł Ford przez 30 lat obecności w Polsce.

więcej...


W PoznajDealera.pl pojawiły się dwie niszowe marki samochodów budzące skrajne emocje. Dzieje się tak, ponieważ uznany polski dealer Auto Fus Group otwiera sprzedaż nowo powstałej marki Grenadier specjalizującej się w produkcji samochodów terenowych oraz kolejny, mamy nadzieję, że tym razem mniej wyboisty, rozdział marki Aston Martin, której sprzedaż odbywać się będzie w hotelu Raffle’s Europejski przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego.

więcej...


Grupa Bednarek jest stworzona dla tych, co lubią mieć naprawdę duży wybór - w tym przypadku można wybierać spośród 147 modeli samochodów! Jest to grupa, która zajmuje wysokie, 35 miejsce wśród największych Grup Dealerskich w Polsce. Jaka jest jej specjalność? Marki Koncernu VAG i auta bawarskie.

więcej...


Zacznijmy od opinii, o które zadbały następujące salony. Pierwsze miejsce wśród wszystkich salonów Toyoty w woj. Mazowieckim, z wynikiem 1217 opinii zajmuje salon Toyota Marki należący do grupy Cygan. Na drugim miejscu plasuje się stacja dealerska Carolina Car Company na Warszawskiej Woli z liczbą 1116 opinii. Następnie Toyota Żerań - 1021 opinii (tu ponownie grupa Cygan).

więcej...


Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »