Przeglądasz artykuły w kategorii rynek motoryzacyjny


Zanim klienci zapukają do drzwi dealera, coraz częściej przeglądają informacje na jego temat w Internecie. Chcą wiedzieć, czy wybrany dealer dobrze im doradzi. Autoryzowane stacje z Rankingu TOP100 dobrze o tym wiedzą! Już na wstępie należą im się wyrazy uznania, ponieważ znalezienie się w pierwszej setce oznacza wyróżnienie się wynikiem spośród 1107 wziętych pod lupę autoryzowanych stacji dealerskich. Brawo!

więcej...


Która marka sprzedała najwięcej samochodów nowych w 2022 roku? Przedstawiamy raport.

więcej...


W dobie inwazji Rosji na Ukrainę, wiele marek zaprzestaje kontaktów handlowych z agresorem. Możemy być pewni, że nastąpią duże zmiany, a tymczasem postanowiliśmy przeanalizować jak dotychczas wyglądała sprzedaż samochodów nowych w Rosji, Europie, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Porównaliśmy wymienione rynki pod kątem ogólnej sprzedaży samochodów nowych, najpopularniejszych marek oraz modeli.

więcej...


Przyszłość to pojazdy o zerowej emisji CO2. Który koncern ma szansę zdominować rynek ? Volkswagen Group vs. Toyota Motor Corporation

więcej...


Rejestracje samochodów osobowych z segmentu Premium wzrosły rok do roku o ponad 11%. Liderem jest BMW (533 109 szt.), które jako pierwsze przekroczyło barierę pół miliona zarejestrowanych samochodów w okresie od stycznia do września 2021 roku. Mercedes (481 792) walczy z Audi (218 490 szt.) o drugie miejsce w Europie a markami, które sprzedały powyżej 100 tys. szt. są jeszcze Volvo i Mini.

więcej...


Sprzedaż samochodów marek Premium ma się dobrze, poniżej popełniliśmy analizę dla chcących zgłębić ten temat.

więcej...


Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »