Na blogu dzielimy się spostrzeżeniami na temat szeroko pojętego rynku motoryzacyjnego.

Miło nam Cię widzieć! Rozgość się! 🤗


Przyszłość to pojazdy o zerowej emisji CO2. Który koncern ma szansę zdominować rynek ? Volkswagen Group vs. Toyota Motor Corporation

więcej...


W PoznajDealera.pl pojawiły się dwie niszowe marki samochodów budzące skrajne emocje. Dzieje się tak, ponieważ uznany polski dealer Auto Fus Group otwiera sprzedaż nowo powstałej marki Grenadier specjalizującej się w produkcji samochodów terenowych oraz kolejny, mamy nadzieję, że tym razem mniej wyboisty, rozdział marki Aston Martin, której sprzedaż odbywać się będzie w hotelu Raffle’s Europejski przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego.

więcej...


Rejestracje samochodów osobowych z segmentu Premium wzrosły rok do roku o ponad 11%. Liderem jest BMW (533 109 szt.), które jako pierwsze przekroczyło barierę pół miliona zarejestrowanych samochodów w okresie od stycznia do września 2021 roku. Mercedes (481 792) walczy z Audi (218 490 szt.) o drugie miejsce w Europie a markami, które sprzedały powyżej 100 tys. szt. są jeszcze Volvo i Mini.

więcej...


W ostatnich tygodniach ujrzały światło trzy zupełnie nowe auta. Premiery, na które warto zwrócić uwagę według PoznajDealera.pl to zupełnie nowa Cupra Born, kolejna generacja BMW serii 2 oraz olbrzymi Lexus LX600. Każdy z trzech pojazdów reprezentuje odmienny cel użytkowania. Który budzi najwięcej emocji?

więcej...


Grupa Bednarek jest stworzona dla tych, co lubią mieć naprawdę duży wybór - w tym przypadku można wybierać spośród 147 modeli samochodów! Jest to grupa, która zajmuje wysokie, 35 miejsce wśród największych Grup Dealerskich w Polsce. Jaka jest jej specjalność? Marki Koncernu VAG i auta bawarskie.

więcej...


Sprzedaż samochodów marek Premium ma się dobrze, poniżej popełniliśmy analizę dla chcących zgłębić ten temat.

więcej...


Zacznijmy od opinii, o które zadbały następujące salony. Pierwsze miejsce wśród wszystkich salonów Toyoty w woj. Mazowieckim, z wynikiem 1217 opinii zajmuje salon Toyota Marki należący do grupy Cygan. Na drugim miejscu plasuje się stacja dealerska Carolina Car Company na Warszawskiej Woli z liczbą 1116 opinii. Następnie Toyota Żerań - 1021 opinii (tu ponownie grupa Cygan).

więcej...


Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »