Inspirująca strategia Grupy Bednarek. Najlepsze miejsca do zakupu BMW, Seata, lub Skody

Grupa Bednarek jest stworzona dla tych, co lubią mieć naprawdę duży wybór - w tym przypadku można wybierać spośród 147 modeli samochodów! Jest to grupa, która zajmuje wysokie, 35 miejsce wśród największych Grup Dealerskich w Polsce. Jaka jest jej specjalność? Marki Koncernu VAG i auta bawarskie.

Skąd taki sukces?

Odpowiedź jest prosta. Grupa Bednarek dostarcza Klientom doskonałe produkty i jest bardzo otwarta na potrzeby związane z obsługą w salonie, ale również w serwisie.

Skupmy się teraz na produktach. Cała Grupa Bednarek mocno utożsamia się z nowoczesnymi zelektryfikowanymi samochodami. Najnowsza premiera to zbudowane od podstaw, elektryczne BMW iX charakteryzujące się zasięgiem do 600 kilometrów oraz przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 5 sekund! Możliwość ładowania akumulatorów mocą 200 kW przez 10 minut pozwoli na uzyskanie zasięgu 120 kilometrów. Takie dane robią szczególne wrażenie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że BMW iX jest dużym i przestronnym SUV-em. Ceny auta zaczynać się będą od 357 900 zł.

Kontrowersyjna stylistyka BMW iX przyciągnie uwagę absolutnie każdego!
Kontrowersyjna stylistyka BMW iX przyciągnie uwagę absolutnie każego!

Jeśli chodzi o auta na mniejszą kieszeń, to tutaj również nie zabraknie modeli z elektrycznym napędem. W salonie Volkswagen - Bednarek Łódź już od dawna można zamawiać elektrycznego Volkswagena ID.3, którego ceny zaczynają się od 157 090 zł. To właśnie ten model otworzył nową erę elektrycznych samochodów marki.

Volkswagena ID.3  otworzył nową erę elektrycznych samochodów marki.
ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności.

Z kolei w salonie Seat - Bednarek Łódź, znajdziemy auta o nieco bardziej sportowych aspiracjach. Mowa o Seacie Leon w wersji FR, dostępnego z hybrydowym silnikiem plug-in o łącznej mocy ponad 200 km. Osiągi bardzo zacne - 7,5 sekundy do 100 km/h przy spaleniu zaledwie 1,2 l/100 km (dane katalogowe). Cena tej wersji to 138 600 zł. Biorąc pod uwagę sportowy charakter auta i ultra ekonomiczny napęd Seat Leon to wyjątkowa propozycja.

Zupełnie nowy SEAT Leon zapewni Ci bogatsze wrażenia z jazdy!
Zupełnie nowy SEAT Leon zapewni Ci bogatsze wrażenia z jazdy!

Jak widać, Grupa Bednarek stawia na samochody elektryczne i hybrydowe plug-in. To bez wątpienia przyszłość motoryzacji, którą firma kreuje już dzisiaj.

Drugi aspekt sukcesu Grupy Bednarek to odpowiedź na potrzeby Klienta obecnie. Przypomnijmy, że Grupa liczy aż 10 Autoryzacji, zatrudniając łącznie ponad 300 osób wykwalifikowanego personelu. Nowoczesne kanały kontaktu bezpośredniego takie jak Live-chat i CallPage zostały wprowadzone już 6 lat temu. Z pewnością nikt wtedy nie przewidział jaką rolę odegrają one w komunikacji z klientem w czasie pandemii. Obecnie wciąż oferowane są usługi door to door.

Statuetka Dealera Roku 2020
Statuetka Dealera Roku 2020

Takie nowoczesne narzędzia kontaktu z Klientem i nieustanne badanie potrzeb, mają odzwierciedlenie w rekomendacjach. We wszystkich 10 Autoryzacjach Grupy, rekomendacje oscylują na poziomie 90%.

Według użytkowników serwisów Google oraz PoznajDealera, szczególnie wysoko zostały ocenione salony BMW PREMIUM ARENA przy ul. Włókniarzy oraz (4,55), BMW Premium Arena w Kalisz (4,59) oraz Skoda Bednarek Dobroń (4,57). Wysokie oceny mają odzwierciedlenie w wyróżnieniach, jakie co roku otrzymują stacje Grupy Bednarek.

Skoda Dobroń to Dealer roku 2020. Taki sam tytuł otrzymało BMW Premium Arena przy ul. Rokicińskiej 190 w roku 2019. To wyraz uznania nie tylko konsumenta, ale również Importerów danych marek stawiających wysoko poprzeczkę w zakresie obsługi Klienta.

Jeśli rozważać zakup auta z tych 3 marek - BMW, Seat, lub Skoda, to biorąc pod uwagę oceny Użytkowników największych portali zbierających opinie i oceny, będą to zdecydowanie salony i serwisy z Grupy Bednarek.

Poniżej lista punktów Dealerskich marek BMW, Skoda, Volkswagen i Seat:

  1. BMW - PREMIUM ARENA - Rokicińska
  2. BMW - PREMIUM ARENA - Włókniarzy
  3. BMW - PREMIUM ARENA Kalisz
  4. Skoda - Bednarek Dobroń
  5. Skoda Bednarek Łódź
  6. Seat - Bednarek Łódź
  7. Volkswagen - Bednarek Łódź
  8. Mini - PREMIUM ARENA

Wszystkie informacje na temat opinii zostały zaprezentowane jako stan w dniu publikacji artykułu.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »