Ranking TOP 100 Najlepiej Ocenianych Autoryzowanych Dealerów w 2022 roku

reflektory

Nadszedł czas rozliczenia

Ujawniamy najlepszych

Jeśli Dealer A zebrał 3 opinie, wszystkie na 5, to ma średnią 5.0.
Czy można uznać, że świadczy usługi lepiej niż Dealer B, który zebrał 100 opinii, które dają średnią 4.98?

Według nas nie i w rankingu proponujemy jak rozwiązać tę kwestię.

Zapraszamy do lektury 😁

Ranking 2022

W liczbach

tło

25 marek

Dealerzy reprezentujący tylko 18 z nich zakwalifikowali się do rankingu TOP100 Dealerów.

tło

1107 Dealerów

Tyle profili zostało przez nas przeanalizowanych.

tło

70 446 opinii

Dostępnych publicznie dla każdego w 2022 roku.

Wypowiedzi ekspertów

PKO Leasing ukierunkowane jest na profesjonalną obsługę klientów i tego samego oczekuje od swoich dostawców. Co roku klienci PKO Leasing odbierają od dealerów różnych marek setki samochodów i to którego dealera wybiorą w dużej mierze zależy od rekomendacji i jakości wykonywanych przez dealera usług. Rynek dealerski wszedł w fazę przemian, którego skutkiem jest zmiana modelu dystrybucji samochodów. Jest to między innymi coraz śmielej wprowadzany model agencyjny, który charakteryzuje się tym, że różnica w cenach samochodów pomiędzy dealerami tej samej marki staje się dla klienta mniej znacząca. To znaczy, że dealerzy jak nigdy wcześniej zaczynają konkurować miedzy sobą nie ceną, a przede wszystkim poziomem obsługi. Dealer z wysokimi standardami w tym obszarze jest doskonałym partnerem nie tylko dla swoich klientów, ale również dla partnerów biznesowych. Współpraca oparta na relacyjności to zdolność do nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych.

Michał Markiewicz
PKO Leasing
Wypowiedzi Dealerów
Karol Szych
Zwycięzca rankingu - Skoda Koszalin

Jestem niezmiernie dumny z naszego zespołu za osiągnięcie wysokiego miejsca w rankingu Dealerów. Nie będę oryginalny – zawsze stawiamy Klientów na pierwszym miejscu i to jest klucz do świadczenia usług najwyższej jakości. Oczywiście mamy swoje „know-how”, ale przede wszystkim zaangażowanie i bardzo indywidualne podejście jest docenione lojalnością naszych Klientów. To jest dla nas największa wartość.

Karol Szych
Miłosław Drosik

Zebrane opinie w wystarczający sposób opisują najważniejsze wartości firmy, którymi kierują się nasi pracownicy w codziennej pracy. Jakość, nie ilość i bycie człowiekiem sprawia, że ludzie chętnie dadzą Ci szansę, a co my z tym zrobimy, zależy tylko od nas samych.

Miłosław Drosik
Skoda - KIM Zielona Góra
Rafał Kapela

Każdego dnia wszyscy pracownicy naszego salonu zapewniają klientom najwyższą jakości obsługi. Klient zawsze jest w centrum uwagi. Indywidualne podejście i fachowe doradztwo to nasz sekret.

Rafał Kapela
Toyota Bielsko-Biała
Marcin Tureczek

Marka Porsche od 75 jest wyznacznikiem najwyższych osiągów i jakości. Porsche Centrum Łódź, będąc od pięciu lat członkiem rodziny Porsche, kieruje się tymi samymi wartościami. Spełniamy marzenia naszych Klientów nie tylko dostarczając im najlepsze auta sportowe, ale przede wszystkim oferując najwyższy poziom obsługi, który jest częścią doświadczenia marki Porsche. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących dealerów Porsche w Polsce.

Marcin Tureczek
Porsche Centrum Łódź
Logo RTS

RTS Autoryzowany Dealer Renault, Dacia i Nissan, cieszy się ugruntowaną pozycją i długim stażem w motoryzacji. Przekłada się to na dobrą opinię i zaufanie klientów od kilku pokoleń. Nasi profesjonalni doradcy są przygotowani, by sprostać oczekiwaniom każdego odwiedzającego nasze salony, oferując wsparcie i fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego pojazdu, a także podczas wizyty w serwisie. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wyjątkowe doświadczenie i kompleksową obsługę, skupiając się na ich indywidualnych potrzebach.

Żaneta Jeleń
RTS Renault Elbląg
Mateusz Cieśliński

Salon BMW Dynamic Motors Bydgoszcz jest znany ze swojej wyjątkowej obsługi klienta, co potwierdzają liczne rankingi i nagrody. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby wciąż podnosić nasze standardy obsługi gwarantując najwyższy poziom Państwa zadowolenia. Nasz salon to nie tylko niesamowitej jakości samochody i motocykle. To przede wszystkim życzliwi i kompetentni pracownicy - osoby, które z chęcią rozmawiają, doradzają i starają się pomóc w najlepszy możliwy sposób. Filozofia pracy zespołu w salonie BMW opiera się na zrozumieniu, że każda osoba przekraczająca próg naszego salonu staje się naszym Gościem. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego bydgoskiego salonu i skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Mateusz Cieśliński
BMW Bydgoszcz- Dynamic Motors
Kamil Cygan

Sumienność i rzetelne podejście do obowiązków, dbałość o najdrobniejsze szczegóły i przewidywanie oczekiwań klientów to determinanty, które cechują działania zawodowe pracowników grupy Cygan. Dbałość o klienta to woda na młyn skutecznego biznesu, szczególnie w świecie motoryzacji.

Kamil Cygan
TOYOTA Żerań

Ranking TOP 100
Czy jesteś przedstawicielem Dealera lub Importera?

Na podstawie zgromadzonych danych przygotowaliśmy specjalne raporty przeznaczone wyłącznie dla Państwa. Zebrane informacje mogą stanowić cenne narzędzie do wspierania procesów decyzyjnych, mających na celu zwiększenie jakości świadczonych usług przez Dealery oraz poprawę ich obecności w Internecie.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »