97%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
8 listopada 2018 00:24
Salon - samochody nowe
Auto Handel Centrum ...
... Volkswagen Gnieźnieńska 43A, z tego SERWISU mam Niemiłe wspomnienia,Masakra mechanicy których tam mają, co niektórzy nie nadają się w ogóle nie mają pojęcia co to jest mechanika samochodowa, potrafią wszystko zepsuć ,a przy wymianie oleju i ogólnie przy dokręcaniu jakichkolwiek śrub to zapominają wkręcić na miejsce bo po co w ogóle..., wkręcają nie oryginalne śruby, pózniej robota do poprawek, tak jak było u mnie śrubę założyli starą nieoryginalną zamykająca od spustu oleju podkładkę można było w ogóle ściągnąć, gdzie ma być ona na śrubie nie do ściągnięcia. Tak samo było przy przeciąganiu kabli od elektryki przygniecione zostały, koło turbiny Panowie zapomnieli 2 śrub wkręcić gdzie zauważył to inny Mechanik, i wiele innych co do rzeczy, poza tym naciągnęli na spory rachunek 2 razy, z czasem to w ogóle przeciągają, niefachowa Robota, pózniej głupio ,dziwnie tłumacząc siebie zwijając i robiąc z Klienta głupiego, sami są niepoważni, razem z kierownikiem na Gnieźnieńskiej 43A...Nie polecam Tego Serwisu w Koszalinie , są inni lepsi mechanicy znający się na temacie roboty, co z tego nie zależy od tego że Salon ładne wnętrze, Naciągacze i Partacze roboty, Pozdrawiam.
Użytkownik sieci
19 października 2018 22:46
Salon - samochody nowe
Rewelacji brak, brak podstawowych materiałów eksploatacyjnych, i myjni.
Użytkownik sieci
16 października 2018 10:20
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
28 kwietnia 2018 10:48
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
3 stycznia 2018 15:54
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
15 września 2017 09:33
Salon - samochody nowe
Katastrofa. Chciałam umówić ...
... jazdę testową, nikt nie jest zainteresowany, pod numerem telefonu na witrynie nikt się nie zgłasza.
Użytkownik sieci
9 lipca 2017 21:15
Salon - samochody nowe
Mały wybór i mało miejsca
Użytkownik sieci
26 czerwca 2017 21:38
Salon - samochody nowe
Zapłaciłem zaliczkę a ...
... przy odbieraraniu faktury i rozliczeniu za wymianę nie była ujęta w fakturze , musiałem sam sie o nią upomnieć to mi oddali 200 zł .
Użytkownik sieci
22 czerwca 2017 16:04
Salon - samochody nowe
Tragedia , "mistrz" ...
... serwisu i reszta obsługi bez kompetencji , nie polecam lepiej pojechać do innego serwisu .
Użytkownik sieci
4 kwietnia 2017 16:46
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
8 marca 2017 10:52
Salon - samochody nowe
pracownicy strasznie nie ...
... uprzejmi , obsługa dramat!!! potrafią kazać klientowi czekać na fakture godzinę! itp,itp nie POLECAM !!!!
Użytkownik sieci
13 października 2016 14:19
Salon - samochody nowe
sprzedają samochody walnięte i to ukrywają.
Użytkownik sieci
18 sierpnia 2016 13:24
Salon - samochody nowe
Kupilem swojego golfa ...
... cztery w guten morgen w tedeiku od dziadka z Wermachtu pod kocem u Moniki w Kołobrzegu pod kołdrą trzymany za pisiąt setek złoty albo 2 koła rubli jak kto woli. Był pod kołderką aż się lakier odparzył i ma 50000 km przebiegu i 150 KM zmapowany na 200. Spalanie 10/100 (1/10 po skróceniu) l/km. Rzeczoznawca ocenił że to Anglik dlatego tak dziwnie mi się jechało, a ja myślałem że to inni pod prąd jeżdżą. Szaleństwo, do 100 w 2 i jedna siódmej sekundy. Lakier oryginalny oprócz maski, dachu, drzwi, błotników zderzaków . Napęd kłatro na pinć kuł, nawet zapasowe kuło sie kręci w bagajerze. Jak ktoś mnie spotka to niech trombi - rej SMY 2A56.