Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Volkswagen - Bednarek Łódź
Zdjęcie profilowe dealera Volkswagen - Bednarek Łódź

Volkswagen - Bednarek Łódź

pin

Zobacz na mapie

pin

Łódź, Szczecińska 36/38

SALON | SERWIS

95%

użytkowników

rekomenduje

4.69
(1432)
white-star Dodaj opinie
Volkswagen - Bednarek Łódź
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (1432)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 czerwca 2026 09:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałabym wyrazić swoje ...

... zadowolenie z obsługi, jaką otrzymałem w salonie . Proces zakupu samochodu VW Passat R-Line Plus przebiegł wyjątkowo sprawnie, profesjonalnie i z zachowaniem najwyższych standardów. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Kacpra Raczyńskiego, którego kompetencje, kultura osobista oraz indywidualne podejście do klienta zasługują na najwyższe uznanie. Dzięki jego wsparciu wybór i finalizacja zakupu były nie tylko komfortowe, ale również w pełni satysfakcjonujące. Z pełnym przekonaniem polecam salon Volkswagen Bednarek wszystkim osobom poszukującym profesjonalnej i godnej zaufania obsługi.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 10:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 09:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam salon! ...

... Zakup auta w tym salonie to sama przyjemność! Profesjonalna obsługa i pomoc Pana Maksymiliana Golis i Adama Gocławskiego.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 12:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 11:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam, Podziękowania dla Pana Kacpra i Adama

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 lutego 2017 22:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 lutego 2017 22:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 stycznia 2017 18:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

ASO Bednarek to ...

... pełen profesjonalizm. Super mechanicy i świetna obsługa klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 stycznia 2017 13:22

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Fajny salon :-)

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 grudnia 2016 20:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 grudnia 2016 20:14

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła, nie nachalna ...

... obsługa, wygodne kanapy w poczekalni dla klientów serwisu, przyjazna atmosfera.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 listopada 2016 22:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetny salon - ...

... doradztwo i fachowość w standardzie. Zdecydowanie polecam VW Użytkowe Bednarek!

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 października 2016 22:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 października 2016 17:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 października 2016 17:26

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 lipca 2016 17:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, bardzo dobry serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 lipca 2016 21:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serwis mogę polecać, ...

... pełen profesjonalizm i chęć pomocy. Auto umyte i wysprzątane, samochód zastępczy mimo, że zgodnie z polityką VW Polska się nie należał. Mogę śmiało polecać, wybieram ten serwis od kilku lat mimo, że inny mam usytuowany bardziej dogodnie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 czerwca 2016 20:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

(Przetłumaczone przez Google) ...

... To miłe miejsce? (Wersja oryginalna) It's nice place

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 stycznia 2016 21:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dobre podejście do ...

... klienta. Byłem na urlopie w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym. Potrzebowałem natychmiastowej pomocy serwisowej (sprawdzenie zawieszenia po wjechaniu w błoto), ponieważ auto służy do wyjazdów zagranicznych. W innym serwisie zaproponowali mi wizytę za kilka dni a tutaj po telefonicznej rozmowie w ciągu około 3 godzin już miałem auto do odbioru i umyte ☺

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 listopada 2015 07:32

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 listopada 2012 10:05

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

polecam jako klient ...

... po 2 naprawach – pierwsza – wyklepywanie wgniecenia, pasowanie i malowanie tylnej klapy. Druga naprawa – kochana żonka zrobiła wgniecenie w drzwiach kierowcy – wysiadając na parkingu walnęła w słupek odgradzający chodnik od ulicy. Nie zauważyła go? Wolałem nie dyskutować… ;/ Przyjechałem tu znowu i znowu mnie nie zawiedli – 4 dni, drzwi naprawione, lakier idealnie spasowany.

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 października 2011 09:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »