| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
18 marca 2026 18:04
Salon - samochody nowe
Flota Toyot z ...
... mojej firmy zawsze serwisowana w tym konkretnym punkcie. Pełna przewidywalność finansowa, mechanicy robią to, co w zleceniu, a nie szukają roboty na siłę. Auta odzyskuję czyste i przed czasem. Konkret!
Użytkownik sieci
18 marca 2026 14:54
Salon - samochody nowe
Polecam ten serwis ...
... Toyoty naprawdę profesjonalna obsługa. Nawet z najtrudniejszymi problemami dają sobie rade.
Użytkownik sieci
16 marca 2026 19:25
Salon - samochody nowe
Chciałbym wyróżnić Panią ...
... Halynę Viniavską z działu ubezpieczeń i finansowania za profesjonalną i bardzo pomocną obsługę. Duże zaangażowanie, cierpliwość i świetne podejście do klienta. Wszystkie formalności zostały sprawnie wyjaśnione i przeprowadzone. Bardzo dziękuję za pomoc.
Użytkownik sieci
12 marca 2026 10:18
Salon - samochody nowe
Do Toyoty Professional ...
... Bemowo trafiłam dzięki wieloletniej współpracy z Panią Anną Książek.Przegląd przebiegł w miłej atmosferze.Pełen profesionalizm.Polecam
Użytkownik sieci
11 marca 2026 19:59
Salon - samochody nowe
Z czystym sumieniem ...
... polecam ten salon i serwis. Profesjonalny serwis i obsługa klienta. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Patrycji Jarosławskiej za miłą i fachową pomoc. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Użytkownik sieci
11 marca 2026 19:45
Salon - samochody nowe
Polecam salon, jestem ...
... bardzo zadowolona z obsługi przez p. Bartłomieja Bąka oraz p. Monikę Skrońską. Podczas zakupu samochodu używanego na odległość, był bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mailowy, udzielono rzetelnych informacji. Odbiór samochodu nastąpił bardzo sprawnie i wszystko było zgodne z opisem, również na miejscu można było od razu dokonać ubezpieczenia żeby spokojnie wrócić do domu. Ponadto bardzo dobra kawa w poczekalni po długiej podróży oraz na koniec miły upominek od firmy, pozostawiły sympatyczne wspomnienia. Z zakupionego samochodu jestem bardzo zadowolona, wszystko jest tak jak być powinno, a powrót nim do domu oraz obecne użytkowanie jest przyjemnością. Pozdrawiam cały zespół.
Użytkownik sieci
11 marca 2026 10:39
Salon - samochody nowe
Witam, Jestem bardzo ...
... zadowolony z obsługi salonu. Pan Marek szczegółowo przedstawił ofertę, udostępnił auto na jazdę testową i co najważniejsze kontakt z tym sprzedawcą jest bezproblemowy (odbiera telefon).
Użytkownik sieci
7 marca 2026 16:50
Salon - samochody nowe
Właśnie odebrałam Toyotę ...
... Corolla a zostawiłam w ramach rozliczenia Toyotę Verso. Serdecznie polecam serwice Toyoty na Bemowie ul Warszawska 13. Obsługa super. Profesjonalni, pomocni, życzliwi. Polecam pana Szymona Izdebskiego , znawca tematu i pomocny w wyborach. Bardzo dziękujemy. W.W.Adamscy
Użytkownik sieci
5 marca 2026 19:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
5 marca 2026 18:59
Salon - samochody nowe
Serwis oraz doradca ...
... p. Krzysztof Jagiełło zasługuje na 6 gwiazdek! Już mówię dlaczego : ) Zostałem bardzo mile przyjęty, z uśmiechem i dobrym żartem. Następnie ustaliliśmy szczegóły serwisu podstawowego oraz dodatkowe usługi na moje życzenie. Serwis wykonany szybko i profesjonalnie, ale przede wszystkim po uczciwej cenie. Zdecydowanie POLECAM i na pewno wrócę przy następnej okazji.
Użytkownik sieci
5 marca 2026 12:16
Salon - samochody nowe
Upływ czasu dla ...
... obsługi salonu jest czymś nie do ogarnięcia. Najpierw było 1,5h potem jeszcze 20 minut, potem jeszcze 10 minut. To nie można od razu powiedzieć 2h. Totalnie nieodpowiedzialne.
Użytkownik sieci
4 marca 2026 14:14
Salon - samochody nowe
Mam przyjemność korzystać ...
... z usług Toyota Professional Bemowo. Zarówno proces zakupu jak i wydania nowego samochodu jest przeprowadzany sprawnie i zwracana jest uwaga na indywidualne potrzeby. Nieocenioną pomoc świadczą panie z działu ubezpieczeń (p. Monika i p. Halina), dzięki nim mam ubezpieczenie zgodne z moimi oczekiwaniami.
Użytkownik sieci
2 marca 2026 09:37
Salon - samochody nowe
I am very ...
... grateful to this service. Very fast, open to solve your problem, polite staff 😇
Użytkownik sieci
1 marca 2026 10:27
Salon - samochody nowe
Profesjonalny zespół, mila atmosfera polecam.
Użytkownik sieci
26 lutego 2026 14:19
Salon - samochody nowe
Niezbyt profesjonalne te ...
... "professional Bemowo"... Wziąłem w leasing używane auto, które jak mnie zapewniano, przeszło szczegółowy przegląd i przekonali dodatkowo programem "Pewne auto". Najpierw odbiór opóźnił się o kilka tygodni w związku z pomyłkami przy dokumentacji i przerejestrowaniu auta. W ramach przeprosin dostałem dodatkowe akcesorja- myślę, ok, zdarza się. Po niecałym miesiącu jazdy, pojechałem na wakacje. Zepsuły się drzwi boczne i nie mogłem wrócić z rodziną do Warszawy. Koszt lawety musiałem pokryć sam. Kolejny miesiąc auto w serwisie bo naprawa duża. Dostałem w ramach przeprosin słoik miodu- myślę, ok, zdarza się. Po kilku kolejnych miesiącach wracam do serwisu bo wyświetla się kontrolka silnika, przestał działać start/stop i drugie drzwi często się blokują. Myślę sobie, że program "Pewne auto" załatwi sprawę, ale nie. Uszkodzony filtr DPF i katalizator nie wchodzi w gwarancję, więc czekają mnie kolejne niemałe wydatki. Już nie wiem co myśleć. Aktualnie od kilku dni próbuje się dodzwonić do serwisu bo nie wiem czy już zaczęli naprawy. Nie mam żadnej informacji zwrotnej, nikt nie wie jaki jest status naprawy bo panowie z serwisu nie odbierają nawet od swoich współpracowników. Plusy: + dobra kawa w poczekalni + życzliwi i uśmiechnięci doradcy Minusy: - fatalny kontakt telefoniczny - mało wolnych miejsc parkingowych - w moim przypadku auto z ukrytymi usterkami - można wpaść na "minę" niczym jakiś OLX czy otomoto
Użytkownik sieci
25 lutego 2026 21:02
Salon - samochody nowe
Bardzo się cieszę ...
... że trafiłem na pana Krzysztofa Jagiełło. Super obsługa nic dodać nic ująć.
Użytkownik sieci
24 lutego 2026 18:34
Salon - samochody nowe
Super serwis. Super ...
... obsługa. Byłem kolejny raz i będę przyjeżdżał cały czas👌🏻😁
Użytkownik sieci
23 lutego 2026 22:59
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
23 lutego 2026 12:44
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
20 lutego 2026 09:55
Salon - samochody nowe
Miałem przyjemność korzystać ...
... z usług Toyota Professional Bemowo i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że obsługa jest tu na najwyższym poziomie. Szczególne słowa uznania kieruję do Moniki Skrońskiej, Specjalisty ds. kredytów i finansowania, która okazała się ogromnie pomocna podczas realizacji ubezpieczenia. Jej szybkie działanie, indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie, przejrzyście i bez najmniejszych problemów. Warto również podkreślić wysoką kulturę obsługi całego zespołu, co potwierdzają także oficjalne podziękowania, które kierowaliśmy do Krzysztofa Ogrodnika. To miejsce zdecydowanie wyróżnia się zaangażowaniem i podejściem do klienta. Zdecydowanie polecam!