| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
4 lipca 2024 01:48
Salon - samochody nowe
Jak dla mnie ...
... najgorszy serwis i obsługa, z jaką miałem doczynienia. Nie doczekasz się telefonu zwrotnego. Trzeba prosić się o coś, co powinno być klientowi zapewnione z automatu. Jak po wyjechaniu z serwisu zauważyłem małe obtarcie na aucie, to prosiłem o sprawdzenie kamer, czy też nie u nich akurat. I co? Nikt nie zajął się tym, nie oddzwonił. Ps. Nie skontaktowali się w tej sprawie :D
Użytkownik sieci
14 czerwca 2024 21:49
Salon - samochody nowe
Sami zrobili problem ...
... z hakiem, facet został bez samochodu, pomocy zero- dupą do klienta
Użytkownik sieci
14 czerwca 2024 17:54
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
13 maja 2024 18:01
Salon - samochody nowe
Absolutnie nie polecam, ...
... obsluga klienta jest skandaliczna. Salon obiecuje oddzwonić po czym jak zwykle nie oddzwania nie dotrzymując wcześniej składanych obietnic.
Użytkownik sieci
15 marca 2024 16:44
Salon - samochody nowe
nie polecam. Po ...
... przeglądzie auta wyjechałam z autoryzowanego serwisu z wbitą śrubą w oponie.
Użytkownik sieci
29 lutego 2024 15:18
Salon - samochody nowe
Fatalna obsługa klienta. ...
... Przedstawiciele handlowi nie potrafią w profesjonalny sposób wykonać swoich zadań. Zamówienie prostych pokrowców przerasta pracowników tej jednostki. Firma nierzetelna, niegodna polecenia. Zwierzchnictwo na skargę w ogóle nie reaguje. Wypchnęli samochód, skasowali pieniądze, a nie trzymają się ustaleń z klientem. Absolutnie omijać ten salon!
Użytkownik sieci
4 października 2023 07:51
Salon - samochody nowe
Kontakt beznadziejny nie ...
... odpowiadają na e-maile i zadane pytania.
Użytkownik sieci
10 września 2023 18:37
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
28 sierpnia 2023 14:53
Salon - samochody nowe
Po wymianie szyby ...
... w aucie nawet jej nie umyli, zabrudzili podsufitkę oraz plastiki na podłodze i dywaniki Za to obsługa w biurze pełen profesjonalizm
Użytkownik sieci
24 sierpnia 2023 14:18
Salon - samochody nowe
Poziom fachowości 1 ...
... w sali 1-10 . Naprawa bloototh to 3 krotne wizyty po 2 h. Efekt - ciągle nienaprawione
Użytkownik sieci
15 maja 2023 23:54
Salon - samochody nowe
Całe osiedle w ...
... okolicach Narwiku dziękuje niebiosom za dzień kiedy ten skansen zmienił lokalizację. Czy przychodzisz po pracy obejrzeć cuda na parkingu, czy wbiegnie tam kot / pies - nie ma znaczenia, odpala się całodobowa szczekaczka, dzięki której starsi mieszkańcy mogą wrócić wspomnieniami do czasów okupacji. Od poniedziałku do soboty codziennie działający karcher pod oknami, alarmy samochodów włączające się kilka a czasem nawet kilkanaście razy w ciągu nocy. W okresie letnim dodatkowe atrakcje w postaci piłowania gruzów do 10k obrotów. Jeśli szukasz miejsca gdzie naprawią ci cokolwiek szybko to tutaj możesz się przeliczyć, pracownicy praktykowali (i pewnie w nowej lokalizacji wiele się nie zmieniło) głównie fajki na tyłach skansenu. Szukasz wrażeń - polecam całym sercem!
Użytkownik sieci
1 maja 2023 09:41
Salon - samochody nowe
Wymiana opon trwała ...
... dwie godziny a spalonej żarówki nie wymienili bo nie mieli.
Użytkownik sieci
13 grudnia 2022 21:24
Salon - samochody nowe
Tak odbierałem tam ...
... Toyotę ponad dwa tygodnie temu i przyznam się że jestem rozczarowany wymieniali opony na zimowe proszę państwa nawet koła nie były dokręcone to jest żenada nie polecam tego salonu nikomu obsługa nawet nie ma zielonego pojęcia o Toyocie a przedstawia Toyotę po prostu żenada tak zrobiłem opinię w dwóch oddziałach i przyznam się że z poznańskiego oddziału jestem bardzo zadowolony ale to bardzo bardzo oczywiście oprócz pani Frąckowiak która nie ma zielonego pojęcia o niczym potrafi się tylko kłócić z ludźmi a cała reszta jaki pan dyrektor oddziału poznańskiego naprawdę piątka z plusem za obsługę za wiedzę za wszystko
Użytkownik sieci
28 września 2022 23:42
Salon - samochody nowe
Panowie nie mają ...
... pojęcia w kwestii serwisu. No chyba że olej wymienić. I do tego uwagi że Aris nie wychodził z fabryki na bixenonach. No wychodził, i do tego były skrętne. Pan serwisant (przez 3 godziny) nie był w stanie zdiagnozować usterki czujnika skrętu i obwinił taśmę kierownicy. Nieautoryzowany serwis Toyoty zweryfikował to w 15 minut. I za 80zł a nie 280.
Użytkownik sieci
7 sierpnia 2022 17:50
Salon - samochody nowe
Teren w pełni ...
... otwarty, z zabezpieczeniem przed wyjazdem samochodem. W trakcie oglądania wystawionych pojazdów uzywanych pojqwia się darcie mordy baby z ochrony (na pół bemowa, z megafonu), że teren prywatny - to go zamknijcie, to nikt nie będzie wchodził chodnikiem na plac. Za takie przywitanie więcej nie zawitam.
Użytkownik sieci
3 sierpnia 2022 21:52
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
21 lipca 2022 16:36
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
24 maja 2022 14:53
Salon - samochody nowe
Obsługa jest nie miła i wolno wykonuje usługi
Użytkownik sieci
17 listopada 2021 19:17
Salon - samochody nowe
Bez komentarza 😭
Użytkownik sieci
19 września 2021 14:49
Salon - samochody nowe
Nie polecam. Obsługa niemiła