Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 lipca 2025 01:03

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Ale żal. Udało ...

... się przejechać 57 tysięcy km i dwukrotnie trzeba było robić kapitalny remont silnika z wymianą tłoków. 500 km po drugim remoncie tłoki już całe w oleju. Masakra jakaś. A mówili, że Toyoty takie bezawaryjne. Mówili kup toyotę to będziesz miał spokój. Pierwsza i ostatnia moja Toyota w życiu. Nigdy tak awaryjnego auta nie miałem.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 czerwca 2025 09:03

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Auta używane dramat ...

... dzwonisz ustalasz Jedziesz 200km i zonk nagle kto inny na placu i czar prysł

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2025 17:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

W życiu nie ...

... spotkałem się z takim poziomem ignorancji i braku wsparcia klienta, jak w Toyota Service na Bemowie. Umawiałem się na serwis 5 dni wcześniej, wyraźnie informując, że auto jest w leasingu (Master Lease). Nikt nie poinformował mnie, że teraz sam muszę zgłosić zlecenie do Master Lease. We wcześniejszych przeglądach to serwis zawsze to robił – właśnie po to podawałem te informacje, żeby obsługa wiedziała, co trzeba załatwić. Przyjechałem na umówioną godzinę, a pani w obsłudze stwierdziła tylko, że nie ma zgłoszenia i... tyle. Żadnego doradztwa, żadnego: „Może zadzwoni pan teraz? Może pomożemy zdobyć zlecenie?”. Nic. Po prostu: do widzenia. Totalna olewka. Zaraz po wyjeździe z serwisu zadzwoniłem do Master Lease – zgłoszenie wysłali od razu. Czyli dało się. Tyle że zmarnowałem czas i nerwy, bo nikt nie raczył mnie wcześniej rzetelnie poinformować, ani pomóc na miejscu. Brak zaangażowania, brak chęci pomocy, kompletnie nieklientowskie podejście. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 kwietnia 2025 17:17

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Jestem zmuszona zmienić ...

... swoją 5-gwiazdkową opinię. Na przestrzeni ostatniego roku salon na Bemowie tak dramatycznie opuścił standardy, że nie wiem jak inaczej to opisać niż po prostu ująć w skrócie to, co miało miejsce. SYTUACJA 1 . Umówiłam telefonicznie wymianę opon, wizyta została potwierdzona. Przyjechałam na miejsce. Po odczekaniu w kolejce i krótkiej rozmowie przekazałam kluczyki do swojego samochodu pani przy biurku. Poszłam do poczekalni, wypiłam kawę, poprzeglądałam magazyny... I dostałam telefon. Z salonu, w którym byłam - z prośbą o zejście na dół. Okazało się, że po 40 minutach od oddania kluczyków, zorientowali się, że moich opon nie ma w salonie :) Co jest tożsame z faktem, że wymiana nie zostanie wykonana, a jedyne co mogą mi zaoferować to umówienie na następny termin. Łącznie 3 godziny i kilka litrów benzyny na dojazd - w plecy. Nie zgodziłam się na takie załatwienie sprawy, ponieważ błąd leżał bezapelacyjnie po stronie salonu i poprosiłam o wymianę door2door - na koszt salonu. SYTUACJA 2. Niezadowolona ze standardów obsługi klienta postanowiłam zabrać opony do innego salonu. Zadzwoniłam do salonu z prośbą o przygotowanie moich opon - czyt. sprowadzenie z magazynu do salonu i pytaniem kiedy mogę je odebrać. Powiedziano mi, że wszyscy konsultanci są zajęci, ale w ciągu godziny na pewno do mnie oddzwonią. Nie oddzwonili ani po godzinie, ani po dwóch, ani po pięciu - kiedy ostatecznie sama zadzwoniłam ponownie. Opony zamówione w czwartek miały być na sobotę, najpóźniej poniedziałek rano. Wobec czego w poniedziałek zadzwoniłam z pytaniem czy mogę je odebrać. Mogę - ale najwcześniej we wtorek wieczorem :) PODSUMOWANIE Czuję się traktowana absurdalnie niepoważnie. Zwłaszcza, że samochod kupiłam właśnie w tym salonie. Rezygnuję całkowicie z tutejszego serwisu opon, a współpracę z salonem planuję ograniczyć do niezbędnego minimum.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 lutego 2025 20:28

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Tragedia. Telefon ze ...

... będę za 2 h po auto. Pan szuka auta ,zaczyna skrobac szyby bo zdziwienie ,ze ktoś jest po auto. Tydzień naprawa tzn. akcja serwisowa ale i problem z ustaleniem przyczyny usterki jaka jest . Ogólnie wieczne zdziwienie i szok jak ktos o coś zapyta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 grudnia 2024 14:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Professional tylko z ...

... nazwy. Umówiony na serwis na konkretną godzinę. Czekam już 15 min siedząc przed „okienkiem” i nikt się nawet nie zainteresował, chociaż masa osób łazi dookoła. Odradzam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 grudnia 2024 13:08

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Korzystałem z tego ...

... serwisu w ramach przeglądu po 15 000 km. Na wstępie zaznaczyłem że bardzo zależy mi na czasie, zrezygnowałem nawet z mycia. Serwis trwał bardzo długo czekałem na górze, mialem dostac informacje jak auto bedzie gotowe. Po ponad 3 h postanowilem wyjrzec przez okno auto stalo na placu. Zszedłem a pracownik obsługujący mnie rozmawiał z innym pracownikiem. Zapytałem czy auto gotowe powiedział że właśnie miał mi dać znać. Nie wyglądało to tak że kierował się właśnie do tych działań. Popędziłem na umowione spotkanie. W trakcie jazdy wyszło słońce a ja szukałem swoich okularów. Zatrzymałem auto I nigdzie ich nie było wróciłem do serwisu zapytałem gdzie czy nie zostały moje okulary. Powiedziałem że to okulary że szkłami przyciemnionymi korekcyjnymi tylko w markowych oprawkach. Pani powiedziała że to nie możliwe, ale poszła sprawdzić i wrocila z okularami. Pojechałem na już spóźnione spotkanie, moj komputer zaczal sie rozładowywać i szukalem ladowarki, ktora tez byla w aucie i nie znalzalem. Pomyślałem że tak samo jak okulary została wyjęta. Złożyłem reklamację zadzownil do mnie kierownik serwisu z wyjaśnieniem że nie mają ładowarki ale że sprawdzi kamery. Sprawdził kamery i powiedział że nie widac na nich żeby coś było wyjmowane z auta. Więc zapytałem to dlaczego okulary były u państwa a nie widać tego na kamerach? Odpowiedz była w stylu że nie wie ale ładowarki nie mają bo im nie potrzebna bo mają inne komputery... Potem dzownila jeszcze jakas Pani. Rozmowa odbyła się w klimacie nie mamy Pana ładowarki, może Pan dochodzić prawnie. Ladowakra kosztuje 140zl więc wiadomo że pójście na policję sprawa w sądzie mija się z celem. Myślę że tak duza firma mogłaby wykonać gest w stronę klienta i odkupić ładowarkę po tym jak okulary jednak się u nich znalazy. Od sprawy minelo 6 miesiecy a ładowarki dalej nigdzie nie znalazłem. Szczęśliwie moja firma rozszerzyła listę serwisów i nie będę musiał odwiedzać tego miejsca.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2024 14:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 listopada 2024 09:37

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zgłosiłam się do ...

... serwisu w sprawie uszkodzonej opony i to był wielki błąd, że skorzystałam właśnie z tego serwisu, który w nazwie ma Professional: 1. Błędna diagnoza uszkodzenia opony spowodowała konieczność kolejnej wizyty w serwisie 2. Zanim doczekałam się na nową oponę minęły prawie 3 tyg. Przez cały ten czas jeździłam na dojazdówce (listopad). 3. Dzwoniłam 5 razy z interwencją, ale bezskutecznie. Zapewnienia, że ktoś się skontaktuje i wyjaśni sprawę były puste. Nikt nie oddzwaniał. 4. W końcu wysłałam maila do kierownika, z prośbą o wsparcie. Kierownik nawet nie raczył odpisać. Nie oddzwonił. Zero odzewu. Zastanawiałam się, czy to Autoryzowany serwis czy serwis widmo. Ocena byłaby 0, gdyby nie pani na infolinii, która widząc w historii zgłoszeń, ile razy dzwoniłam, osobiście poszła na serwis i zmobilizowała pracowników do rozwiązania problemu. Absolutnie NIE polecam, a nawet odradzam korzystanie z serwisu „Professional” na Bemowie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 listopada 2024 21:38

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam po ...

... 4 miesiącach i przejechaniu 5000 km była wymiana akumulatora i filtra HV, który nigdy nie był wymieniany. Nawet historii samochodu nie wydrukowali bo to nie jest w gestii.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 października 2024 21:26

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

NIE POLECAM, a ...

... raczej ODRADZAM!!! Dwa razy korzystałem z tego salonu ze względu na bliskość od miejsca zamieszkania i za każdym razem czas usługi wydłużył się ponad 2,5 krotnie. Ostatnia wizyta dotyczyła wymiany kół. Wizyta oczywiście umówiona dużo wcześnie. Zapewniano minie że wymiana potrwa maksymalnie 1 godzinę. Czas wymiany wyniósł ponad 2,5 godziny. Nikt nie poinformował mnie, że usługa się przedłuży!!! Po 1 godz. i 40 minutach i moim zapytaniu czy długo to jeszcze potrwa, otrzymałem odpowiedź, że samochód już wyjeżdża. Wyjechał ale dopiero po kolejnej 1 godzinie. Tragedia!!! Wszyscy ceniący swój czas powinni dwa razy zastanowić się czy nie warto skorzystać z innego serwisu Toyoty.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 października 2024 15:03

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 października 2024 19:44

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Totalne oszustwo ! ...

... W dniu wczorajszym szukałem samochodu na stronie Toyoty Pewne Auto, znalazłem ofertę w tym salonie, w ogłoszeniu Toyota Cygan wyraźnie podano cenę 64900 zł, więc specjalnie zrobiłem trasę ok 40km, aby zobaczyć samochód. Na miejscu okazało się, że cena nagle wzrosła do 69900 zł! Nie miły Pan poinformował mnie, że przecież mają prawo do zmiany ceny ! Szczyt chamstwa i bezczelności !!! Marnowanie czasu i wprowadzanie klienta w błąd, powinniście zwracać klientom pieniądze za poświęcony czas oraz koszt przejazdu – jak można tak naciągać ludzi ? Brak szacunku do klienta i absolutny brak profesjonalizmu. Odradzam wszystkim, którzy nie chcą być oszukiwani!

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 października 2024 16:04

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 października 2024 11:44

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zostawiłam auto na ...

... serwis techniczny. Serwis zakończył się wyrwaną z dachu anteną,zarysowaniami. Czy to, że uszkodzili mi auto i straciłam wiele godzin cennego czasu spowodowało że ktoś mnie przeprosił? Nie . Czy musiałam płacić za jakże wspaniały serwis ? Tak. Całościowo. Brawo Toyota

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 września 2024 01:09

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kompletny brak naprawy ...

... auta. Stawiłem się w okresie gwarancji z zepsutym akumulatorem. Odesłali mnie i stwierdzili że jest wszytko super, tymczasem auto padło 4 razy od czego czasu ( w ciągu dwóch tygodni). Zamiast jechać rano do pracy, codziennie wzywam assistance toyoty, żeby odpalili mi auto. Kompletna niekompetencja. Ten serwis nie jest w stanie stwierdzić czy akumulator działała prawidłowo.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 sierpnia 2024 21:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Witam, zawsze korzystałem ...

... z serwisu Grupy Cygan, mam kilka samochodów marki Toyota, już nigdy nie skorzystam !!!!Ktoś kto zatrudnia tak niekompetentną osobę na stanowisko kontaktu z klientem strzela sobie w kolano .

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 sierpnia 2024 10:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nikt się nie ...

... interesował i nie było osoby która mogła by doradzić w kupie auta a nie było ludzi w salonie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 sierpnia 2024 11:16

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zadałem pytanie czy ...

... można obejrzeć nową Rav4. Pani z recepcji: ,,nową cxy używaną,,? Ja na to nową oczywiście. Pani z recepcji: ,, a aa to nie,,. Już nie pytałem się czy starą można i wyszedłem 😃

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lipca 2024 20:48

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »