Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 października 2025 18:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Mam auto flotowe ...

... i nie zawsze byłem obsługiwany tak jak bym tego oczekiwał jako klient indywidualny. Wszystko zmieniło się kiedy odwiedziłem serwis na Bemowie. Moje auto trafiło tam po stłuczce. Wszystko było profesjonalnie, ale bez zbędnego nadęcia. Widać, że pracują u Was ludzie z doświadczeniem, ale też z empatią. Dziękuję za obsługę na najwyższym poziomie, szczególnie Panu Piotrowi Trojeckiemu który przyjmował moją Toyotę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 października 2025 18:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam w 100% ...

... a w szczególności Pana Piotra Trojeckiego, przebieg likwidacji szkody przebiegł błyskawicznie. Pełen profesjonalizm

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 października 2025 14:10

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetny salon, kompetentna ...

... i miła obsługa. Szczególnie polecam Panią Izabelę Bokunewicz - pełen profesjonalizm!

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 października 2025 12:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 października 2025 08:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałbym serdecznie podziękować ...

... Toyocie za stworzenie samochodów, które wyróżniają się niezawodnością, komfortem i bezpieczeństwem. Moja Toyota towarzyszy mi na co dzień – w pracy, i za każdym razem mogę na nią liczyć. Auto jest oszczędne, świetnie się prowadzi i daje spokój, którego oczekuję od samochodu. Ogromne uznanie należy się również serwisowi Toyoty – zawsze spotykam się tam z profesjonalizmem, uprzejmością i szybkim działaniem. To sprawia, że czuję się naprawdę zaopiekowany jako klient. Dziękuję Toyocie za jakość, solidność i troskę o kierowców. Z pełnym przekonaniem polecam markę każdemu, kto szuka samochodu na długie lata

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 22:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zdecydowanie nie polecam. ...

... Wykonywaliśmy w zakładzie prace lakiernicze (rozliczenie przez ubezpieczyciela). Nie wiem czy wszyscy klienci są tam tak traktowani czy tylko ci, którzy już podpisali umowę i musza cierpliwie czekać zdani na łaskę zakładu.. Samochód stał w warsztacie ponad 2 tygodnie, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy mieliśmy wrażenie że właśnie sobie o nas przypomniano. Po tygodniu zorientowano się że błotnik, który miał być lakierowany jest pęknięty i trzeba zamówić nowy, złożyć wniosek do ubezpieczyciela o rozszerzenie zakresu prac.Wydaje się że zakres prac można ustalić w pierwszym dniu, a nie po tygodniu przedszymywania auta, po telefonie właściciela. Aby zobrazować chaos i brak profesjonalizmu- tydzień od pozostawienia auta zadzwoniłam rano czy mogę po nie przyjechać, otrzymałam odp. Że tak. 5 godzin później telefon, że auto ktoś odebrał 2 dni wcześniej. Na pytanie kto (bo nikt z właścicieli)-"nie wiem, jest jakaś parafka" . Po godzinie telefon że to jednak pomylka i auto jest ale nie zrobione i dopiero będą pisać wniosek do ubezpieczyciela jak wyżej... Btw przy odbiorze mąż podal nr rejestracyjny, dostał kluczyki i wyjechał, więc rzeczywiście samochód mógł swobodnie wywieźć każdy, bo nikt nie sprawdził dokumentów odbierającego .

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 18:09

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Według mnie bardzo ...

... przyjazne miejsce jeśli chodzi o obsługę na miejscu. Uśmiechnięci ludzie a to lubię w usługach. Co do załatwienia spraw związanych z samochodem jestem zadowolony z dwóch powodów. Po pierwsze , jeszcze nie było zdarzenia by nie poradzili sobie że zgłoszeniem i druga sprawa to to, że szybko działają…. ostatnio nawet za szybko, bo założyłem że popracuję dłużej u góry na kawce w poczekalni😁

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 18:02

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szczególne podziękowania dla ...

... pani Patrycji za super profesjonalną obsługę. Mega zadowolony najlepszy serwis w Warszawie i okolicy

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 15:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kupiliśmy w tym ...

... salonie w ciągu ostatnich kilku miesięcy dwa używane samochody i z obu jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpracowaliśmy z Panem Michałem Zarypow, który profesjonalnie przedstawił ofertę, przeprowadził nas przez wszystkie procedury i zadbał o to, aby cały proces zakupu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dziękujemy za miłą obsługę i zdecydowanie polecamy salon Toyota Professional Bemowo!

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 11:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Cały proces zamiany ...

... auta w naszym wypadku na nowe absolutnie bez komplikacji ...sprawnie i szybko wycena auta bez zbędnej papierologii i rozsądna cenowo...wydanie auta też bardzo sprawnie poszło (póki co nowe auto w fazie testów 👍)..bardzo dobry kontakt z obsługą salonu...jedynie troszkę przeciągnął się temat usunięcia drobnych usterek w aucie przez co też przesuwał się termin ostatecznego odbioru auta...niemniej jednak ogólne wrażenie bardzo dobre i polecam salon🙂🙂🙂

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 09:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo szybko i ...

... sprawnie załatwiane wszystkie sprawy. Przy wymianie przedniej szyby Pan Piotr załatwił dla mnie auto zastępcze, co bardzo pomogło ogarnąć bieżące sprawy. Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 września 2025 20:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałbym serdecznie podziękować ...

... za super profesjonalną,miłą i szybką obsługę w zakresie doradztwa i dokonaną naprawę mojej Corolli. Szczególnie Panu Piotrowi T. za fachową pomoc.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 września 2025 19:52

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Gorąco polecam serwis ...

... Toyota Bemowo. Likwidowałem szkodę w Toyocie Corolli. Pracownicy bardzo profesjonalni, wytłumaczyli mi cały proces i pomagali na każdym kroku. Naprawa szybka, w uzgodnionym terminie i co najważniejsze -samochód jak nowy. Klasa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 września 2025 12:23

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Od kilku lat ...

... korzystam z serwisu Toyota Bemowo. I muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Zawsze tam serwisuję i zawsze jest to pełna klasa. Bardzo przyjemna obsługa, rzeczowa, grzeczna, elegancka. Na wielkie podziękowania zasługuje Pan Bartlomiej Bąk - dział sprzedaży. Pełna pomoc i wyczerpujące wyjaśnienia od tego Pana - Wszystko tak jak trzeba, kulturalnie i z klasą. Polecam jak tylko mogę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 września 2025 11:17

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałbym serdecznie podziękować ...

... Panu Michałowi, specjaliście ds. sprzedaży w Toyota Bemowo, za jego wyjątkowy profesjonalizm oraz życzliwe podejście podczas zakupu samochodu. Cały proces przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, a Pan Michał wykazał się dużym zaangażowaniem i troską o każdy szczegół. Szczególne uznanie należy się za zdalną pomoc po zakończeniu transakcji – po powrocie do domu zauważyłem kilka drobnych mankamentów, które umknęły naszej uwadze na miejscu. Pan Michał natychmiast zareagował i zorganizował pomoc w najbliższym dla mnie salonie Toyoty Romanowski w Krakowie, co było dla mnie ogromnym ułatwieniem. Dodatkowe podziękowania kieruję również do Pani Moniki za sprawne i profesjonalne przygotowanie całej dokumentacji. Jej pomoc była nieoceniona i znacząco usprawniła cały proces. Toyota Bemowo to miejsce, w którym klient czuje się naprawdę zaopiekowany. Gorąco polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 września 2025 12:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Z usług Salonu ...

... korzystam od kilku lat. Teraz po raz pierwszy likwidowałam szkodę w tym właśnie miejscu. Bardzo wysoko oceniam jakość obsługi, serwisu blacharskiego, a przede wszystkim Doradcy, Pana Sebastiana Różyckiego. Nieprzyjemne zdarzenie udało się miło i profesjonalnie zakończyć, od oględzin, aż do odbioru naprawionego auta. Do zobaczenia na corocznym przeglądzie serwisowym 😀

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 września 2025 20:08

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Pół roku temu ...

... wziąłem w leasing ProAce City Verso. Od samego początku wszystko się układało. Przed wyjechaniem dostałem w świetnej cenie opony, wraz z wymianą. Jak miałem wątpliwości to mogłem podjechać i bez specjalnych opłat skonsultować. Aż do dzisiaj. Samochód krzyknął przy 8Kkm że chce na przegląd. Oddałem. Przypuszczenie, że pewnie olej. Po paru godzinach telefon. I lekkie niedowierzanie. Olej jest ok. Czysty i nic nie robili. Przejrzeli wszystko co sam zgłosiłem i nie zapłaciłem nic za "przegląd". Szczerze to pierwszy raz spotykam się z takim podejściem. Założone 5 gw.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 września 2025 18:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam salon! ...

... Super obsługa, miałam przyjemność kupować auto u Pana Michała Zarypow – mega profesjonalny, konkretny i pomocny a dodatkowo bardzo miły i zabawny. Dzięki niemu wybór auta był prosty i przyjemny 🚗👌

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 września 2025 18:09

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna i miła ...

... obsługa serwisowa , doradztwo, przystępne ceny .Z czystym sumieniem polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 września 2025 17:54

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Moim zdaniem najlepszy ...

... serwis i salon Toyoty w Warszawie. Zarówno na tle Grupy Cygan jak i pozostałych dealerów tej marki. Serwisuje tam i auto służbowe i prywatne. Zawsze miło, na czas i profesjonalnie. Szczególnie ukłony i uśmiechy do pani Kasi z serwisu oraz do kolegów z serwisu blacharsko-lakierniczego, z którym miałem ostatnio styczność. Pozdrawiam cały team i szczerze polecam.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »