Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 stycznia 2026 13:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Drobna naprawa, a ...

... szybko, skutecznie, miło i za darmo... Polecam ten serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 stycznia 2026 21:51

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Witam wszystkich,z czystym ...

... sumieniem gorąco polecam Toyota Cygan Bemowo. Wczoraj odebrałem swoją pierwszą Toyotę 🙂, obsługa sprzedaży jak i serwisu na mocną 5 .Wszystko było dopięte na ostatni guzik,szczególne podziękowania dla Pana Marka oraz Pana rejestratora 🙂. Panowie naprawdę robią dobrą robotę 💪bardzo pomocni i życzliwi. Dziękuję również Pani Izie oraz Pani Monice obydwie Panie również bardzo wysoki poziom obsługi.Planuje w niedługim czasie zakup kolejnego auta i wiem że to na pewno będzie Toyota i na pewno Cygan Bemowo. Szczerze polecam 💪

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 stycznia 2026 15:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 stycznia 2026 18:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dobrzy fachowcy. Naprawa od ręki. Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 stycznia 2026 07:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 stycznia 2026 10:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem bardzo zadowolony ...

... z zakupu samochodu i mogę polecić Toyotę Bemowo Cygan, wszystkim osobom szukającym dobrego i sprawdzonego samochodu. Serdeczne podziękowanie kieruję do Pana Szymona Izdebskiego, który w bardzo profesjonalny sposób zajął się obsugą sprzedaży i wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem auta. Pan Szymon to bardzo sympatyczna, rzeczowa i kulturalna osoba. Analogicznie jak Pan Dobiasz Jaworski, który zajął się odkupem mojego dotychczasowego auta, które zostawiłem w rozliczeniu. Jedyny mały minus jak na razie otrzymuje ode mnie serwis. Panowie przy wydaniu samochodu może i doleliście zimowego płynu do sprysmiwaczy, ale w mojej opinii do prawie pełnego zbiorniczka z płynem letnim. Spowodowało to brak działania układu, który odmówił współpracy przy obecnych -15. Na co zwracałem uwagę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 stycznia 2026 14:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Witam wszystkich fanów ...

... Toyoty i Lexusa. Muszę napisać to co doświadczyłem dzisiaj (19.01.2026) w tym serwisie Toyoty, bo inaczej nie mogę - było by to niesprawiedliwe w stosunku do Właściciela Firmy i Załogi. Z powodu dużych gabarytów autobusu na wąskiej uliczce musiałem wjechać na zaspę śnieżno-lodową po prawej stronie ulicy. Coś mocno uderzyło od spodu, jakaś bryła lodowa. Obawiałem się, że może być uszkodzony bak paliwa, miska olejowa, lub przewód paliwowy albo hamulcowy. Nie ukrywam, że od lat swoje 3 Toyoty serwisuję w innym serwisie Toyoty, ale ponieważ najbliżej miałem Toyotę na Bemowie to od razu pojechałem do nich. Mieli sporo aut na parkingu ale udało się znaleźć mieście parkingowe. Co do salonu: każdy pracownik się witał ze mną, każdy pytał czy w czymś pomóc. Doradca w serwisie, Pani Patrycja z wielką empatią przyjęła moje zgłoszenie i uwagi. Dosłownie za chwilę Mistrz Hali podszedł do mnie i przyjął kluczyki. Nie byłem umówiony w serwisie, ale ponieważ rozumieli powagę sytuacji, że jeśli z auta cieknie paliwo lub inny płyn stanowi to zagrożenie dla wszystkich, od razu wzięli auto na podnośnik. Póki sprawdzali zaprosili mnie do dużej poczekalni, gdzie czeka na klienta wysokiej klasy wiele rodzajów kawy i herbaty. W środku pomieszczenia czysto, cicho, komfortowo, przytulnie i domowo. Potem Mistrz Serwisu zaprosił mnie do auta, pokazał auto od spodu, przekazał mi wszystkie swoje uwagi. Na szczęście wszystko było w porządku, jak to w Toyocie :) choć moje auto ma poczciwy wiek, ma 19 lat. Dopompowali opony z własnej inicjatywy. Porozmawialiśmy jeszcze o ew. wymianie opon wiosną. Potem przy recepcji miałem przyjemność poznać Szefową Serwisu, Panią Katarzynę, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Po pierwsze, jako kierowniczka nie urzęduje gdzieś na zapleczu w swoim gabinecie dyrektorskim, a siedzi wsród swoich pracowników w salonie !!! Takie coś zobaczyłem pierwszy raz w moim długim doświadczeniu kierowcy, a kierowcą jestem od 97 roku (nie licząc, że mam kategorię prawa jazdy na maszyny gąsienicowe jeszcze z wojska, czyli od 88 roku). Pani Katarzyna nie tylko pokazała swój profesjonalizm i wielki szacunek dla klienta ale zobaczyłem przed sobą osobę bardzo skromną i sympatyczną. Nie powiem ile zapłaciłem za usługę, bo zaraz wszyscy fani Toyoty "zaatakują" ten serwis :) , ale w skrócie mówiąc: WIELKI SZACUN !!! Naprawdę obsługa 10/10 !!! Polecam to ASD z całego serca !!! Pozdrawiam całą załogę. Na pewno wrócę do Was. Zasługujecie na swoją renomę !!! Dałbym Wam nawet 10 gwiazdek gdym mógł !!! Stary chory człowiek, nikt ważny.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 stycznia 2026 18:40

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo serdecznie dziękuję ...

... Panu Krzysztofowi oraz mechanikom, którzy zajęli się moja Toyota CHR. Serwis zaopiekal sie moim autem i w koncu sie nie stresuje idac do niego! Jestem ogromnie wdzieczna za pomoc i rozwiazanie problemu! Bardzo dziekuje :) Pan Krzysztof bardzo sympatyczny, profesjonalny i wszystko dokladnie tlumaczy

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 stycznia 2026 17:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 stycznia 2026 10:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fajnie, wszystko mająca poczekalnia, miła obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 stycznia 2026 16:14

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem bardzo zadowolony ...

... z usług tego ASO. Moją sprawę prowadził p. Sebastian R. - profesjonalne podejście, świetny kontakt i rzetelne informacje, usługa wykonana zgodnie z technologią i na najwyższym poziomie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 stycznia 2026 09:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 stycznia 2026 13:40

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo pomocny serwis. ...

... Szybką obsługa i miła obsługa. Pomogli mi Państwa z autem. Usterka alarmu. Dziękuję.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 stycznia 2026 10:39

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

If you are ...

... looking for buying a new or used car. You can consider this showroom. They provide sales and service . There is an area for sitting and you can check out the available cars. Place is wheel chair Accessible but there is no kids play area.

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 stycznia 2026 15:54

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo dobra obsługa, ...

... profesjonalne podejście. Polecam ale jedno ale- bardzo mały i ciasny parking. Lepiej podjechać taksówką.

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 stycznia 2026 09:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 grudnia 2025 00:02

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Byłem na wymianie ...

... opony. Poprosiłem o sprawdzenie akumulatora bo od samego początku były problemy a w innych serwisach mimo pozostawieniu na dwa dni auta nie potrafiono sobie poradzić. W Toyota professional bemowo zdiagnozowano problem i wymieniono akumulator akumulator. Bardzo dziękuję.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 grudnia 2025 14:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 grudnia 2025 14:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Po raz kolejny ...

... miałem wielką przyjemność gościć w tym serwisie Toyoty. Jestem pełen uznania dla pani Katarzyny (Adventure) i pana Krzysztofa (👑 1410). I tym razem była pełna kultura, profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera. Gratuluję panu Mariuszowi, dyrektorowi stacji, takiej załogi, a załodze dyrektora.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2025 14:08

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »