Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 lipca 2024 01:48

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Jak dla mnie ...

... najgorszy serwis i obsługa, z jaką miałem doczynienia. Nie doczekasz się telefonu zwrotnego. Trzeba prosić się o coś, co powinno być klientowi zapewnione z automatu. Jak po wyjechaniu z serwisu zauważyłem małe obtarcie na aucie, to prosiłem o sprawdzenie kamer, czy też nie u nich akurat. I co? Nikt nie zajął się tym, nie oddzwonił. Ps. Nie skontaktowali się w tej sprawie :D

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 czerwca 2024 21:49

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Sami zrobili problem ...

... z hakiem, facet został bez samochodu, pomocy zero- dupą do klienta

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 czerwca 2024 17:54

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 maja 2024 18:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Absolutnie nie polecam, ...

... obsluga klienta jest skandaliczna. Salon obiecuje oddzwonić po czym jak zwykle nie oddzwania nie dotrzymując wcześniej składanych obietnic.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 marca 2024 16:44

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

nie polecam. Po ...

... przeglądzie auta wyjechałam z autoryzowanego serwisu z wbitą śrubą w oponie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 lutego 2024 15:18

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Fatalna obsługa klienta. ...

... Przedstawiciele handlowi nie potrafią w profesjonalny sposób wykonać swoich zadań. Zamówienie prostych pokrowców przerasta pracowników tej jednostki. Firma nierzetelna, niegodna polecenia. Zwierzchnictwo na skargę w ogóle nie reaguje. Wypchnęli samochód, skasowali pieniądze, a nie trzymają się ustaleń z klientem. Absolutnie omijać ten salon!

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 października 2023 07:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kontakt beznadziejny nie ...

... odpowiadają na e-maile i zadane pytania.

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 września 2023 18:37

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 sierpnia 2023 14:53

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Po wymianie szyby ...

... w aucie nawet jej nie umyli, zabrudzili podsufitkę oraz plastiki na podłodze i dywaniki Za to obsługa w biurze pełen profesjonalizm

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 sierpnia 2023 14:18

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Poziom fachowości 1 ...

... w sali 1-10 . Naprawa bloototh to 3 krotne wizyty po 2 h. Efekt - ciągle nienaprawione

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 maja 2023 23:54

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Całe osiedle w ...

... okolicach Narwiku dziękuje niebiosom za dzień kiedy ten skansen zmienił lokalizację. Czy przychodzisz po pracy obejrzeć cuda na parkingu, czy wbiegnie tam kot / pies - nie ma znaczenia, odpala się całodobowa szczekaczka, dzięki której starsi mieszkańcy mogą wrócić wspomnieniami do czasów okupacji. Od poniedziałku do soboty codziennie działający karcher pod oknami, alarmy samochodów włączające się kilka a czasem nawet kilkanaście razy w ciągu nocy. W okresie letnim dodatkowe atrakcje w postaci piłowania gruzów do 10k obrotów. Jeśli szukasz miejsca gdzie naprawią ci cokolwiek szybko to tutaj możesz się przeliczyć, pracownicy praktykowali (i pewnie w nowej lokalizacji wiele się nie zmieniło) głównie fajki na tyłach skansenu. Szukasz wrażeń - polecam całym sercem!

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 maja 2023 09:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Wymiana opon trwała ...

... dwie godziny a spalonej żarówki nie wymienili bo nie mieli.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 grudnia 2022 21:24

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Tak odbierałem tam ...

... Toyotę ponad dwa tygodnie temu i przyznam się że jestem rozczarowany wymieniali opony na zimowe proszę państwa nawet koła nie były dokręcone to jest żenada nie polecam tego salonu nikomu obsługa nawet nie ma zielonego pojęcia o Toyocie a przedstawia Toyotę po prostu żenada tak zrobiłem opinię w dwóch oddziałach i przyznam się że z poznańskiego oddziału jestem bardzo zadowolony ale to bardzo bardzo oczywiście oprócz pani Frąckowiak która nie ma zielonego pojęcia o niczym potrafi się tylko kłócić z ludźmi a cała reszta jaki pan dyrektor oddziału poznańskiego naprawdę piątka z plusem za obsługę za wiedzę za wszystko

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 września 2022 23:42

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Panowie nie mają ...

... pojęcia w kwestii serwisu. No chyba że olej wymienić. I do tego uwagi że Aris nie wychodził z fabryki na bixenonach. No wychodził, i do tego były skrętne. Pan serwisant (przez 3 godziny) nie był w stanie zdiagnozować usterki czujnika skrętu i obwinił taśmę kierownicy. Nieautoryzowany serwis Toyoty zweryfikował to w 15 minut. I za 80zł a nie 280.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 sierpnia 2022 17:50

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Teren w pełni ...

... otwarty, z zabezpieczeniem przed wyjazdem samochodem. W trakcie oglądania wystawionych pojazdów uzywanych pojqwia się darcie mordy baby z ochrony (na pół bemowa, z megafonu), że teren prywatny - to go zamknijcie, to nikt nie będzie wchodził chodnikiem na plac. Za takie przywitanie więcej nie zawitam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 sierpnia 2022 21:52

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lipca 2022 16:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 maja 2022 14:53

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Obsługa jest nie miła i wolno wykonuje usługi

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 listopada 2021 19:17

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Bez komentarza 😭

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 września 2021 14:49

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam. Obsługa niemiła

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »