| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
30 sierpnia 2022 21:21
Salon - samochody nowe
Bardzo miła obsługa. ...
... Pełne zainteresowanie klientem ze strony salonu. Polecam.
Użytkownik sieci
9 sierpnia 2022 01:05
Salon - samochody nowe
Tylko cztery gwiazdki. ...
... Piewien niesmak pozostał. Panowie w salonie będą wiedzieć co jest tego przyczyną. Mimo całego zajścia i problemów jakie mnie spotkały z świeżo zakupionym samochodem,panowie dołożyli wszelkich starań w rozwiązaniu owego problemu. Śmiało mogę powiedzieć, że dewizą salonu jest-zadowolony klient. I ja, napewno jestem zadowolonym klientem. Polecam wszystkim ów Salon Toyoty. Napewno tam wrócę, dziękuję i Pozdrawiam wszystkich pracowników salonu.👍
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2022 09:20
Salon - samochody nowe
Miła obsługa pomagają w doborze części polecam
Użytkownik sieci
18 lipca 2022 14:41
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
15 lipca 2022 18:09
Salon - samochody nowe
Wspaniali ludzie, świetna ...
... atmosfera, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim
Użytkownik sieci
8 lipca 2022 19:04
Salon - samochody nowe
Szybko, miło i profesjonalnie. Polecam
Użytkownik sieci
7 lipca 2022 22:32
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 lipca 2022 17:23
Salon - samochody nowe
Szybką naprawa, miło i przyjemnie, pozdrawiam.
Użytkownik sieci
5 lipca 2022 10:14
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, bardzo ...
... dobry samochody i super stan techniczny.
Użytkownik sieci
23 czerwca 2022 19:30
Salon - samochody nowe
Profesjonalny serwis
Użytkownik sieci
14 czerwca 2022 22:09
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
14 czerwca 2022 07:55
Salon - samochody nowe
Naprawy blacharskie/lakiernicze wykonane ...
... bez zastrzeżeń, w szybkim czasie, z odpowiednią obsługą. Polecam!
Użytkownik sieci
6 czerwca 2022 23:30
Salon - samochody nowe
Fachowa, profesjonalna, konkretna ...
... i miła obsługa. Miła atmosfera i smaczna kawa :)
Użytkownik sieci
3 czerwca 2022 00:03
Salon - samochody nowe
Dzisiaj zrobiłem większy ...
... przegląd mojej T27. Poprzedni był też w Toyocie, ale Żerań, zaraz po zakupie. Obecnie leci 12 rok eksploatacji, 4 lata w Polsce. Wersja szwedzka. Jak zwykle coroczna wymiana oleju, filtra oleju i uszczelki korka spustowego. Odkażanie klimy, sprawdzenie zawieszenia (czeka mnie za jakiś czas wymiana przednich wahaczy), grubości tarcz hamulcowych i klocków. No i .....wyszło przy okazji, że tylni-prawy zacisk jest do wymiany. Z bólem zdecydowałem się na oryginał, bo w Warszawie akurat nikt nie miał na stanie zamiennika. Regeneracji, nie chciałem. No i rachunek wyszedł czterocyfrowy. Mówi się trudno i jedzie się dalej. Ale dostałem tak wypucowaną T27 na myjni , że nie mogłem się jej napatrzeć. Nie należę do przesadnych "czyściochów" samochodowych, ale było mi na prawdę przyjemnie wsiaść dzisiaj po serwisie do tego samochodu. DZIĘKUJĘ 😀😀😀
Użytkownik sieci
2 czerwca 2022 16:21
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 czerwca 2022 14:15
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
28 maja 2022 13:06
Salon - samochody nowe
Salon godny polecenia. ...
... Rzetelne informacje na temat pojazdów. W sposób szczególny chcę podziękować p. Jakubowi Borkowskiemu za miłą, profesjonalną obsługę i doradztwo oraz poświęcenie czasu również w dzień wolny od pracy.
Użytkownik sieci
19 maja 2022 09:35
Salon - samochody nowe
Dobra i fachowa obsługa
Użytkownik sieci
28 kwietnia 2022 06:20
Salon - samochody nowe
Naprawa blacharska, wszystko ok.
Użytkownik sieci
27 kwietnia 2022 05:26
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa. Polecam