Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 grudnia 2024 14:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Professional tylko z ...

... nazwy. Umówiony na serwis na konkretną godzinę. Czekam już 15 min siedząc przed „okienkiem” i nikt się nawet nie zainteresował, chociaż masa osób łazi dookoła. Odradzam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 grudnia 2024 13:08

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Korzystałem z tego ...

... serwisu w ramach przeglądu po 15 000 km. Na wstępie zaznaczyłem że bardzo zależy mi na czasie, zrezygnowałem nawet z mycia. Serwis trwał bardzo długo czekałem na górze, mialem dostac informacje jak auto bedzie gotowe. Po ponad 3 h postanowilem wyjrzec przez okno auto stalo na placu. Zszedłem a pracownik obsługujący mnie rozmawiał z innym pracownikiem. Zapytałem czy auto gotowe powiedział że właśnie miał mi dać znać. Nie wyglądało to tak że kierował się właśnie do tych działań. Popędziłem na umowione spotkanie. W trakcie jazdy wyszło słońce a ja szukałem swoich okularów. Zatrzymałem auto I nigdzie ich nie było wróciłem do serwisu zapytałem gdzie czy nie zostały moje okulary. Powiedziałem że to okulary że szkłami przyciemnionymi korekcyjnymi tylko w markowych oprawkach. Pani powiedziała że to nie możliwe, ale poszła sprawdzić i wrocila z okularami. Pojechałem na już spóźnione spotkanie, moj komputer zaczal sie rozładowywać i szukalem ladowarki, ktora tez byla w aucie i nie znalzalem. Pomyślałem że tak samo jak okulary została wyjęta. Złożyłem reklamację zadzownil do mnie kierownik serwisu z wyjaśnieniem że nie mają ładowarki ale że sprawdzi kamery. Sprawdził kamery i powiedział że nie widac na nich żeby coś było wyjmowane z auta. Więc zapytałem to dlaczego okulary były u państwa a nie widać tego na kamerach? Odpowiedz była w stylu że nie wie ale ładowarki nie mają bo im nie potrzebna bo mają inne komputery... Potem dzownila jeszcze jakas Pani. Rozmowa odbyła się w klimacie nie mamy Pana ładowarki, może Pan dochodzić prawnie. Ladowakra kosztuje 140zl więc wiadomo że pójście na policję sprawa w sądzie mija się z celem. Myślę że tak duza firma mogłaby wykonać gest w stronę klienta i odkupić ładowarkę po tym jak okulary jednak się u nich znalazy. Od sprawy minelo 6 miesiecy a ładowarki dalej nigdzie nie znalazłem. Szczęśliwie moja firma rozszerzyła listę serwisów i nie będę musiał odwiedzać tego miejsca.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 grudnia 2024 00:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 grudnia 2024 06:46

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 grudnia 2024 19:23

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 grudnia 2024 18:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem bardzo zadowolona ...

... z obsługi i z serwisu. Dodatkowo sprzątają w środku auta i myją je. 🤩

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 listopada 2024 18:30

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka i miła obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 listopada 2024 00:26

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 listopada 2024 19:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 listopada 2024 18:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dobra obsługa, robię ...

... tutaj przeglądy okresowe auta służbowego, ostatnio trochę za długo trwało to ale zostawiam 5*

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 listopada 2024 15:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 listopada 2024 10:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Отлично

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 listopada 2024 14:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2024 14:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 listopada 2024 08:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 listopada 2024 13:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 listopada 2024 14:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kupowałem w tym ...

... salonie używaną Toyotę i wszystko przebiegło bez zarzutu. Pan Mateusz zapewnił bardzo profesjonalną obsługę i pomoc. Polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 listopada 2024 09:37

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zgłosiłam się do ...

... serwisu w sprawie uszkodzonej opony i to był wielki błąd, że skorzystałam właśnie z tego serwisu, który w nazwie ma Professional: 1. Błędna diagnoza uszkodzenia opony spowodowała konieczność kolejnej wizyty w serwisie 2. Zanim doczekałam się na nową oponę minęły prawie 3 tyg. Przez cały ten czas jeździłam na dojazdówce (listopad). 3. Dzwoniłam 5 razy z interwencją, ale bezskutecznie. Zapewnienia, że ktoś się skontaktuje i wyjaśni sprawę były puste. Nikt nie oddzwaniał. 4. W końcu wysłałam maila do kierownika, z prośbą o wsparcie. Kierownik nawet nie raczył odpisać. Nie oddzwonił. Zero odzewu. Zastanawiałam się, czy to Autoryzowany serwis czy serwis widmo. Ocena byłaby 0, gdyby nie pani na infolinii, która widząc w historii zgłoszeń, ile razy dzwoniłam, osobiście poszła na serwis i zmobilizowała pracowników do rozwiązania problemu. Absolutnie NIE polecam, a nawet odradzam korzystanie z serwisu „Professional” na Bemowie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 listopada 2024 17:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fantastyczny salon Toyota. ...

... Trudne negocjacje cenowe ale pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza W.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 listopada 2024 21:38

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam po ...

... 4 miesiącach i przejechaniu 5000 km była wymiana akumulatora i filtra HV, który nigdy nie był wymieniany. Nawet historii samochodu nie wydrukowali bo to nie jest w gestii.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »