| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
18 grudnia 2024 14:12
Salon - samochody nowe
Professional tylko z ...
... nazwy. Umówiony na serwis na konkretną godzinę. Czekam już 15 min siedząc przed „okienkiem” i nikt się nawet nie zainteresował, chociaż masa osób łazi dookoła. Odradzam.
Użytkownik sieci
15 grudnia 2024 13:08
Salon - samochody nowe
Korzystałem z tego ...
... serwisu w ramach przeglądu po 15 000 km. Na wstępie zaznaczyłem że bardzo zależy mi na czasie, zrezygnowałem nawet z mycia. Serwis trwał bardzo długo czekałem na górze, mialem dostac informacje jak auto bedzie gotowe. Po ponad 3 h postanowilem wyjrzec przez okno auto stalo na placu. Zszedłem a pracownik obsługujący mnie rozmawiał z innym pracownikiem. Zapytałem czy auto gotowe powiedział że właśnie miał mi dać znać. Nie wyglądało to tak że kierował się właśnie do tych działań. Popędziłem na umowione spotkanie. W trakcie jazdy wyszło słońce a ja szukałem swoich okularów. Zatrzymałem auto I nigdzie ich nie było wróciłem do serwisu zapytałem gdzie czy nie zostały moje okulary. Powiedziałem że to okulary że szkłami przyciemnionymi korekcyjnymi tylko w markowych oprawkach. Pani powiedziała że to nie możliwe, ale poszła sprawdzić i wrocila z okularami. Pojechałem na już spóźnione spotkanie, moj komputer zaczal sie rozładowywać i szukalem ladowarki, ktora tez byla w aucie i nie znalzalem. Pomyślałem że tak samo jak okulary została wyjęta. Złożyłem reklamację zadzownil do mnie kierownik serwisu z wyjaśnieniem że nie mają ładowarki ale że sprawdzi kamery. Sprawdził kamery i powiedział że nie widac na nich żeby coś było wyjmowane z auta. Więc zapytałem to dlaczego okulary były u państwa a nie widać tego na kamerach? Odpowiedz była w stylu że nie wie ale ładowarki nie mają bo im nie potrzebna bo mają inne komputery... Potem dzownila jeszcze jakas Pani. Rozmowa odbyła się w klimacie nie mamy Pana ładowarki, może Pan dochodzić prawnie. Ladowakra kosztuje 140zl więc wiadomo że pójście na policję sprawa w sądzie mija się z celem. Myślę że tak duza firma mogłaby wykonać gest w stronę klienta i odkupić ładowarkę po tym jak okulary jednak się u nich znalazy. Od sprawy minelo 6 miesiecy a ładowarki dalej nigdzie nie znalazłem. Szczęśliwie moja firma rozszerzyła listę serwisów i nie będę musiał odwiedzać tego miejsca.
Użytkownik sieci
15 grudnia 2024 00:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
9 grudnia 2024 06:46
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
2 grudnia 2024 19:23
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 grudnia 2024 18:41
Salon - samochody nowe
Jestem bardzo zadowolona ...
... z obsługi i z serwisu. Dodatkowo sprzątają w środku auta i myją je. 🤩
Użytkownik sieci
30 listopada 2024 18:30
Salon - samochody nowe
Szybka i miła obsługa
Użytkownik sieci
29 listopada 2024 00:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 listopada 2024 19:37
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 listopada 2024 18:45
Salon - samochody nowe
Dobra obsługa, robię ...
... tutaj przeglądy okresowe auta służbowego, ostatnio trochę za długo trwało to ale zostawiam 5*
Użytkownik sieci
25 listopada 2024 15:59
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
24 listopada 2024 10:18
Salon - samochody nowe
Отлично
Użytkownik sieci
22 listopada 2024 14:46
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 listopada 2024 14:05
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
20 listopada 2024 08:28
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 listopada 2024 13:21
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 listopada 2024 14:57
Salon - samochody nowe
Kupowałem w tym ...
... salonie używaną Toyotę i wszystko przebiegło bez zarzutu. Pan Mateusz zapewnił bardzo profesjonalną obsługę i pomoc. Polecam!
Użytkownik sieci
15 listopada 2024 09:37
Salon - samochody nowe
Zgłosiłam się do ...
... serwisu w sprawie uszkodzonej opony i to był wielki błąd, że skorzystałam właśnie z tego serwisu, który w nazwie ma Professional: 1. Błędna diagnoza uszkodzenia opony spowodowała konieczność kolejnej wizyty w serwisie 2. Zanim doczekałam się na nową oponę minęły prawie 3 tyg. Przez cały ten czas jeździłam na dojazdówce (listopad). 3. Dzwoniłam 5 razy z interwencją, ale bezskutecznie. Zapewnienia, że ktoś się skontaktuje i wyjaśni sprawę były puste. Nikt nie oddzwaniał. 4. W końcu wysłałam maila do kierownika, z prośbą o wsparcie. Kierownik nawet nie raczył odpisać. Nie oddzwonił. Zero odzewu. Zastanawiałam się, czy to Autoryzowany serwis czy serwis widmo. Ocena byłaby 0, gdyby nie pani na infolinii, która widząc w historii zgłoszeń, ile razy dzwoniłam, osobiście poszła na serwis i zmobilizowała pracowników do rozwiązania problemu. Absolutnie NIE polecam, a nawet odradzam korzystanie z serwisu „Professional” na Bemowie.
Użytkownik sieci
8 listopada 2024 17:49
Salon - samochody nowe
Fantastyczny salon Toyota. ...
... Trudne negocjacje cenowe ale pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza W.
Użytkownik sieci
7 listopada 2024 21:38
Salon - samochody nowe
Nie polecam po ...
... 4 miesiącach i przejechaniu 5000 km była wymiana akumulatora i filtra HV, który nigdy nie był wymieniany. Nawet historii samochodu nie wydrukowali bo to nie jest w gestii.