| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
29 listopada 2024 00:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 listopada 2024 19:37
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 listopada 2024 18:45
Salon - samochody nowe
Dobra obsługa, robię ...
... tutaj przeglądy okresowe auta służbowego, ostatnio trochę za długo trwało to ale zostawiam 5*
Użytkownik sieci
25 listopada 2024 15:59
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
24 listopada 2024 10:18
Salon - samochody nowe
Отлично
Użytkownik sieci
22 listopada 2024 14:46
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
20 listopada 2024 08:28
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 listopada 2024 13:21
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 listopada 2024 14:57
Salon - samochody nowe
Kupowałem w tym ...
... salonie używaną Toyotę i wszystko przebiegło bez zarzutu. Pan Mateusz zapewnił bardzo profesjonalną obsługę i pomoc. Polecam!
Użytkownik sieci
8 listopada 2024 17:49
Salon - samochody nowe
Fantastyczny salon Toyota. ...
... Trudne negocjacje cenowe ale pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza W.
Użytkownik sieci
4 listopada 2024 09:56
Salon - samochody nowe
Bardzo profesjonalny serwis. ...
... Super obsługa. Miła i uśmiechnięta. :) polecam !!! PS. Wspaniale urządzona poczekalnia. :)
Użytkownik sieci
2 listopada 2024 07:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 listopada 2024 17:04
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 listopada 2024 16:56
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 października 2024 12:09
Salon - samochody nowe
Profesjonalnie mila obsluga
Użytkownik sieci
20 października 2024 15:35
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
19 października 2024 20:05
Salon - samochody nowe
Ponizej pierwsza opinia, ...
... tu jej aktualizacja. Firma wziela na klate, odebrala moj samochod, podstawila inny, niemal usunela wskazane usterki. To dobrze, ze ktos przejmuje sie opinia klientow, cala sytuacja byla niepotrzebna, ale tu zareagowano bardzo przyzwoicie co obecnie jest na wage zlota. Nikt nie jest doskonaly, ale mozna doskonale wyjsc z niezrecznej sytuacji. To cos co nalezy i docenic i pochwalic. Jedna gwiazdka, niestety nie da sie dac mniej. Uzasadnienie: umowilem sie na przeglad rocznego samochodu. Podczas rozmowy telefonicznej zapytano mnie o awarie i usterki do usuniecia. Podalem dwie . Poinformowano mnie o godzonie , dniu i koszcie . Wszystko zaakceptowalem, zorganizowalem jakims cudem czas tak by do serwisu pojechac by wszystko zalatwic. Na miejscu najpierw dowiedzialem sie, ze cena ma byc 300 zl wyzsza niz mi podano. Na szczesie nagrywaja rozmowy, wiec to udalo sie wywalczyc. Po kilku godzinach poinformowano mnie, ze wymieniono olej, ale nie usunieto zadnej ze wskazanych awarii. Nikt nie musial szukac, wszystko wskazalem, wystarczyko odkrecic sruby i po prostu spasowac elemnety jak nalezy. Dowiedzialem sie, ze moge znow przyjechac by ktos raczyl sie tym zajac. Zatem czas swoich mechanikow serwis wycenia na setki zlotych za godzine, ale czas klientow uwaza za powod do kpin a samych klientow lekcewazy. Byc moze zrobiono jedynie to za co wzieto pieniadze.
Użytkownik sieci
19 października 2024 17:24
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
16 października 2024 19:03
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
14 października 2024 06:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek