| Ogólny: | 22 590 70 70 |
Zobacz na mapie
92%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
07:00 - 21:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
O nas
Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.
Zobacz więcej
Ekspres do kawy
Usługi door to door
50+ miejsc parkingowych przed obiektem
Wynajem samochodów
Darmowe wifi
Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych
Dostawa auta nowego pod wskazany adres
Auto zastępcze na czas serwisu
Dział ubezpieczeń
Dział finansowy (kredyty/leasingi)
Naprawy powypadkowe
Sklep z częściami
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
29 maja 2026 20:42
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, polecam. ...
... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.
Użytkownik sieci
29 maja 2026 08:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2026 20:49
Salon - samochody nowe
Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(
Użytkownik sieci
27 maja 2026 20:41
Salon - samochody nowe
Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍
Użytkownik sieci
22 maja 2026 21:24
Salon - samochody nowe
Szybka, sprawna i ...
... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
8 lipca 2025 08:12
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 lipca 2025 23:49
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
5 lipca 2025 17:58
Salon - samochody nowe
Bardzo miła i ...
... profesjonalna obsługa, kupno auta w tym salonie to czysta przyjemność. Proces zakupu przejrzysty, bezproblemowy i szybki. Bardzo polecam 👍
Użytkownik sieci
2 lipca 2025 19:05
Salon - samochody nowe
jesteśmy bardzo zadowoleni ...
... z zakupu auta w Toyota Bemowo, pan Filip Gardziński pełen profesjonalizm, świetny kontakt i doradztwo, wszystko na najwyższym poziomie, wcześniej kupowaliśmy auto w Toyocie na Żeraniu i też byliśmy zadowoleni, choć mieszkamy w Krakowie zdecydowanie warto po auto jechać do Warszawy :)
Użytkownik sieci
1 lipca 2025 13:48
Salon - samochody nowe
Kupiliśmy z mężem ...
... Corollę combi. W zakupie i podjęciu decyzji pomagał nam Pan Michał Zarypow. Pomógł nam wybrać optymalny model samochodu. Dodatkowo przy sprzedaży dostaliśmy kilka gratisowych usług. A na koniec samochód przyjechał do nas w wyznaczone miejsce ponieważ jesteśmy mało dyspozycyjni! Bardzo polecam salon i Pana Michała! I jeszcze raz dziękuję za pomoc w realizacji zakupu samochodu!
Użytkownik sieci
25 czerwca 2025 13:11
Salon - samochody nowe
Kupiłem używane auto ...
... z gwarancją. Obsługa przedsprzedażowa, finalizacja i obsługa posprzedażowa na najwyższym poziomie. Miałem wrażenie, że kupuję nowe auto klasy premium. Szczególnie dziękuję Panu Filipowi z filii samochodów używanych za kompleksowe poprowadzenie sprawy.
Użytkownik sieci
16 czerwca 2025 20:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
13 czerwca 2025 06:45
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 czerwca 2025 14:54
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 czerwca 2025 13:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 czerwca 2025 09:03
Salon - samochody nowe
Auta używane dramat ...
... dzwonisz ustalasz Jedziesz 200km i zonk nagle kto inny na placu i czar prysł
Użytkownik sieci
5 czerwca 2025 17:12
Salon - samochody nowe
W życiu nie ...
... spotkałem się z takim poziomem ignorancji i braku wsparcia klienta, jak w Toyota Service na Bemowie. Umawiałem się na serwis 5 dni wcześniej, wyraźnie informując, że auto jest w leasingu (Master Lease). Nikt nie poinformował mnie, że teraz sam muszę zgłosić zlecenie do Master Lease. We wcześniejszych przeglądach to serwis zawsze to robił – właśnie po to podawałem te informacje, żeby obsługa wiedziała, co trzeba załatwić. Przyjechałem na umówioną godzinę, a pani w obsłudze stwierdziła tylko, że nie ma zgłoszenia i... tyle. Żadnego doradztwa, żadnego: „Może zadzwoni pan teraz? Może pomożemy zdobyć zlecenie?”. Nic. Po prostu: do widzenia. Totalna olewka. Zaraz po wyjeździe z serwisu zadzwoniłem do Master Lease – zgłoszenie wysłali od razu. Czyli dało się. Tyle że zmarnowałem czas i nerwy, bo nikt nie raczył mnie wcześniej rzetelnie poinformować, ani pomóc na miejscu. Brak zaangażowania, brak chęci pomocy, kompletnie nieklientowskie podejście. Nie polecam.
Użytkownik sieci
3 czerwca 2025 17:00
Salon - samochody nowe
Polecam super serwis
Użytkownik sieci
3 czerwca 2025 09:26
Salon - samochody nowe
Bardzo sprawna obsługa, ...
... szczególne podziękowania dla Pana Pawła Śliwińskiego - pełen profesjonalizm!
Użytkownik sieci
1 czerwca 2025 20:51
Salon - samochody nowe
Witam W zeszłym ...
... miesiącu kupiliśmy z narzeczoną używane auto w salonie Toyota Cygan Bemowo. Jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni przemiłą, szybką i fachową obsługą. Pan Michał z Toyota Pewne Auto i Pani Halyna która zajęła się formalnościami związanymi z kredytem i ubezpieczeniem zasługują w naszych oczach na pełne uznanie i szacunek!!!!! Pomijam to że auto jest rewelacyjne i jeździ jak podrasowana rakieta😉 Dzięki tym osobom wspominamy fantastycznie salon Toyota Cygan Bemowo i cały okres związany z wyborem i kupnem auta Obsługa klienta, fachowość, pomoc w każdej sprawie i przemiła atmosfera Dziękujemy bardzo Pani Halynie i Panu Michałowi oraz wszystkim pracownikom salonu. Bardzo zadowoleni klienci Iwona i Wojtek Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie 😉😊
Użytkownik sieci
30 maja 2025 09:10
Salon - samochody nowe
Krótsze terminy w serwisie niż gdzie indziej
Użytkownik sieci
28 maja 2025 20:40
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 maja 2025 17:07
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
26 maja 2025 10:17
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa. Personel ...
... bardzo życzliwy. Usługę naprawy zaproponowano, aby zrealizować w ramach gwarancji Comfort z własnej inicjatywy, co było bardzo miłe. Oby każdy serwis tak funkcjonował. Sama usługa naprawy wykonana w ekspresowym czasie. Bardzo polecam.
Użytkownik sieci
22 maja 2025 09:20
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek