Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Warszawa, Blizne Łaszczyńskiego 13

SALON | SERWIS

92%

użytkowników

rekomenduje

4.59
(735)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

07:00 - 21:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

O nas

Nowy salon na Bemowie zajmuje się sprzedażą samochodów dostawczych Toyoty oraz obsługą serwisową flot firmowych i instytucjonalnych. Ponadto salon oferuje szeroki wybór aut używanych w ramach programu Toyota Plus. Stacja jest wyposażona w serwis przygotowany do obsługi samochodów osobowych i dostawczych oraz montaż indywidualnej zabudowy pojazdów dostawczych i terenowych. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy aut zastępczych, w tym specjalistycznych.

Zobacz więcej

TOYOTA Professional Bemowo - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (735)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 20:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa, polecam. ...

... Miły Pan Sebastian zajął się całą obsługą szkody, a naprawa ekspresowa i świetnie wykonana.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 maja 2026 08:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 maja 2026 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Serwis ok, ale nie ma gdzie zaparkować :(

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 20:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Sprawne przyjęcie pojazdu, miła obsługa 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 21:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka, sprawna i ...

... profesjonalna obsługa z pomocą pana Roberta Oksienciuk oraz pana Mateusza. Polecam

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 maja 2026 16:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zasluguja na solidna ...

... 1 gwiazdke. Po odebraniu z corocznego serwisu samochodu wyskoczył komunikat awaria silnika. Po okolo 20 nieudanych próbach połaczenia z serwisem dostałem telefon chyba od kierowniczki oddziału z pretensjami ze ciagle wydzwaniam... po okolo 5h przyjechali i zabrali auto, które trzymali 6 dni. Po zapytaniu czy można liczyc na jaks rekompensate dowiedzialem sie mogą mi umyć auto 🤣 co i tam jest robione po każdym serwisie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 kwietnia 2026 08:29

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Edit 2: Naprawa ...

... została wykonana we wtorek, 21.04. Samochód zaparkowałem i nie był użytkowany. W środę, 22.04, podczas wyjazdu z garażu ponownie usłyszałem ten sam dźwięk, który wcześniej zgłaszałem. W czwartek, 23.04, skontaktowałem się z serwisem i ponownie zgłosiłem problem. Otrzymałem informację, że w piątek, 25.04, ktoś się ze mną skontaktuje w tej sprawie. Dziś jest wtorek, 28.04, i do tej pory nikt się ze mną nie skontaktował. Oceniając dotychczasowy przebieg sprawy, odnoszę wrażenie, że zgłoszenie nie jest traktowane z należytą priorytetyzacją, a działania zmierzające do usunięcia usterki nie są realizowane w sposób efektywny. — Edit : Dziękuję za kontakt i próbę pomocy, ale niestety Toyota Professional Bemowo nie jest w stanie rozwiązać tego problemu. Szczerze mówiąc – to jest trudne do uwierzenia. Samochód był już kilkukrotnie diagnozowany, wymieniono części, a objawy pozostają dokładnie te same. Kompletnie nic się nie zmieniło po wizytach w ASO. Po czterech próbach zdiagnozowania przyczyny – brak jakiegokolwiek efektu. W aucie nadal występują metaliczne dźwięki przy ruszaniu, hamowaniu i na nierównościach. To nie jest drobnostka – to powtarzalny problem, który realnie wpływa na komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas codziennej jazdy. Toyotę wybraliśmy właśnie dlatego, że liczyliśmy na samochód niezawodny i bezproblemowy. Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej – zamiast spokoju mamy ciągłe wizyty w serwisie i narastającą frustrację. Nie mam czasu na ciągłe jeżdżenie do ASO z tą samą, nierozwiązaną przyczyną. Najbardziej niepokojące jest to, że problemu nie potrafi skutecznie rozwiązać autoryzowany serwis – nie mówimy tu o przypadkowym warsztacie, tylko o ASO. Na tym etapie trudno ocenić, czy sytuacja wynika z nieskutecznej diagnostyki, czy niewystarczającego zaangażowania w rozwiązanie problemu, ale efekt dla klienta jest ten sam – usterka nadal występuje. Samochód jest na gwarancji, a ja w tym momencie naprawdę nie wiem, co mam z nim zrobić. Rozważam wizytę w innym ASO, z nadzieją na bardziej profesjonalne podejście i faktyczne rozwiązanie problemu. Jednocześnie pojawia się poważna obawa, co będzie po zakończeniu gwarancji – czy samochód nie odmówi posłuszeństwa gdzieś na drodze, skoro już teraz nie udaje się ustalić przyczyny usterki. Jeżeli problem nie może zostać skutecznie rozwiązany w ramach gwarancji, jestem gotów nawet ponieść koszt naprawy – ale oczekuję jednego: żeby samochód został w końcu naprawiony i działał prawidłowo. Oczekuję realnego rozwiązania problemu, a nie kolejnych bezskutecznych wizyt. W obecnej sytuacji trudno mówić o zaufaniu – zarówno do serwisu, jak i samego pojazdu.Dodaje 2 kolejny filmika zrobionych dzisiaj z wyraźnym metalicznym dźwiękiem .

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 kwietnia 2026 06:50

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie wykonano umowionej ...

... (miesiac wcześniej) usługi serwisowej - z powodu "nie bylo wolnego podnośnika". Do tego nie poinformowano mnie o tym, więc czekalem bez sensu 2,5h (w tym czasie wymieniono opony...). Serwis zreflektowal sie dopiero na 10 minut przed umowiona godzina odbioru - na moje pytanie co z samochodem. Ostatecznie i tak sie spoznilem bo wydanie pojazdu zajelo kolejnych 20 minut. Pani, z którą bylem umowiony na prezentacje pojazdu i oferty (w trakcie serwisu) nie bylo w pracy. Nikt nie byl uprzedzony o moim istnieniu. Zastanawiam sie na czym polega "professional" w nazwie? Parking jest maly nawet dla osobowki, a serwis to klita. Przyjazd duzym samochodem będzie wygodniejszy w kazdym zwyklym salonie toyoty. Toaleta dla klientow znajduje sie w szafie. Wiecej nie zawitam Edit Żeby być uczciwym - serwis próbował naprawić złe wrażenie organizując naprawę za darmo w systemie d2d i podstawiając samochód zastępczy. Niestety ostatecznie usterka nie została naprawiona, a pracownik serwisu stwierdził, że wina leży po mojej stronie 😁 niezbyt dokładnie opisałem objawy. Szkoda, że żaden z doradców serwisowych nie słuchał uważnie co się do nich mowi, a zlecenie serwisowe dostałem do podpisu post factum. Kontakt z doradcą serwisowym - 0.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 marca 2026 22:00

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Chciałbym ostrzec wszystkich ...

... przed tym serwisem. Moja wizyta dotyczyła zwykłej wymiany opon, a zakończyła się fatalnym doświadczeniem i brakiem profesjonalizmu. Co się stało: 1. Po wymianie opon odebrałem auto z aktywnym błędem niskiego ciśnienia. Nikt z obsługi nawet nie spróbował wyjaśnić przyczyny przed wydaniem samochodu. 2. Gdy poprosiłem o poprawkę, pracownik po prostu zresetował błąd przy mnie, nie sprawdzając realnego ciśnienia w kołach. 3. Po przejechaniu krótkiego dystansu błąd oczywiście zapalił się ponownie. 4. Kiedy wróciłem z reklamacją, zamiast przeprosin i rozwiązania problemu, usłyszałem, że "to normalne" i że pewnie mam uszkodzone czujniki. Podsumowanie: Jestem w szoku, że w dzisiejszych czasach można tak traktować klienta. Zamiast rzetelnej pracy otrzymałem arogancję i próby wmówienia mi usterki auta. Skoro serwis nie potrafi poprawnie obsłużyć wymiany kół i kalibracji czujników, strach pomyśleć, co dzieje się przy poważniejszych naprawach. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 marca 2026 12:16

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Upływ czasu dla ...

... obsługi salonu jest czymś nie do ogarnięcia. Najpierw było 1,5h potem jeszcze 20 minut, potem jeszcze 10 minut. To nie można od razu powiedzieć 2h. Totalnie nieodpowiedzialne.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 lutego 2026 14:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Niezbyt profesjonalne te ...

... "professional Bemowo"... Wziąłem w leasing używane auto, które jak mnie zapewniano, przeszło szczegółowy przegląd i przekonali dodatkowo programem "Pewne auto". Najpierw odbiór opóźnił się o kilka tygodni w związku z pomyłkami przy dokumentacji i przerejestrowaniu auta. W ramach przeprosin dostałem dodatkowe akcesorja- myślę, ok, zdarza się. Po niecałym miesiącu jazdy, pojechałem na wakacje. Zepsuły się drzwi boczne i nie mogłem wrócić z rodziną do Warszawy. Koszt lawety musiałem pokryć sam. Kolejny miesiąc auto w serwisie bo naprawa duża. Dostałem w ramach przeprosin słoik miodu- myślę, ok, zdarza się. Po kilku kolejnych miesiącach wracam do serwisu bo wyświetla się kontrolka silnika, przestał działać start/stop i drugie drzwi często się blokują. Myślę sobie, że program "Pewne auto" załatwi sprawę, ale nie. Uszkodzony filtr DPF i katalizator nie wchodzi w gwarancję, więc czekają mnie kolejne niemałe wydatki. Już nie wiem co myśleć. Aktualnie od kilku dni próbuje się dodzwonić do serwisu bo nie wiem czy już zaczęli naprawy. Nie mam żadnej informacji zwrotnej, nikt nie wie jaki jest status naprawy bo panowie z serwisu nie odbierają nawet od swoich współpracowników. Plusy: + dobra kawa w poczekalni + życzliwi i uśmiechnięci doradcy Minusy: - fatalny kontakt telefoniczny - mało wolnych miejsc parkingowych - w moim przypadku auto z ukrytymi usterkami - można wpaść na "minę" niczym jakiś OLX czy otomoto

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 lutego 2026 12:44

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 stycznia 2026 14:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam tego ...

... serwisu. Bardzo trudny(prawie niemożliwy) kontakt z doradcami, którzy prowadzą naprawę samochodu. Zero odzewu i oddzwonienia z serwisu. Radzę unikać tego serwisu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 stycznia 2026 19:13

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

W internecie info ...

... że czymne do 22ej, ale na miejscu okazuje się ze salon tylko do 18:50

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 grudnia 2025 09:29

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Bardzo słebe podejście ...

... do klienta. Pan Adam nie ma kontaktu

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 listopada 2025 11:33

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Tragiczny serwis. Po ...

... dwóch naprawach gwarancyjnych systemu adblue, usterka pojawiła się po raz trzeci. Kontakt z klientem żałosny. Mimo obietnic nie oddzwaniają. W żaden sposób nie poczuwają się do odpowiedzialności. Dlaczego tego nie zrobiliście? Zapomnieliśmy. Profesjonalna odpowiedź. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 października 2025 09:28

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

firma bardzo często blokuje drogę podczas rozładunku pojazdów

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 października 2025 17:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

zdecydowanie nie polecam ...

... obsługi z samochodów używanych, pracownik zadzwonił do mnie z pytaniem czy przyjadę obejrzeć samochód Trafic (podaje informacje że inny kupujący nie dostał leasingu) którym byłem zainteresowany - poprosiłem o rezerwację bo mam 3 godziny jazdy. no to wsiadam w auto i zap....am w deszczu i po 2 godzinach dzwoni że jednak samochód został sprzedany i nie mam po co jechać, a ja już od 2h jadę i dojechałem do Łodzi, całkowity brak szacunku dla klientów, ich czasu i pieniędzy

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 października 2025 21:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Po przemyśleniach uważam ...

... że dwie dwiazdki dla serwisu to litość, odebrałem tam 3 auta, nie da się tegogo nazwać ASO, NIE !!!! Pozdrawiam daział sprzedaży bo faktycznie robią cenę i tam obsłużą cie fachowo!!!!!! Daliał sprzedaży robi co moze żeby przykryć problemy serwisu. To napewno nie ASO tylko Serwis Nie!!! Profesjonalny!! Tak sie nie da ludzi oszukawiać!!!!, że to ASO. Serwisu to DRAMAT!!!! Jak by kotś chciał szczegóły to szukajcie w necie Pozdrawiam dział handlowy napewno kupie u was kolejne auto;)))

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 października 2025 22:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zdecydowanie nie polecam. ...

... Wykonywaliśmy w zakładzie prace lakiernicze (rozliczenie przez ubezpieczyciela). Nie wiem czy wszyscy klienci są tam tak traktowani czy tylko ci, którzy już podpisali umowę i musza cierpliwie czekać zdani na łaskę zakładu.. Samochód stał w warsztacie ponad 2 tygodnie, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy mieliśmy wrażenie że właśnie sobie o nas przypomniano. Po tygodniu zorientowano się że błotnik, który miał być lakierowany jest pęknięty i trzeba zamówić nowy, złożyć wniosek do ubezpieczyciela o rozszerzenie zakresu prac.Wydaje się że zakres prac można ustalić w pierwszym dniu, a nie po tygodniu przedszymywania auta, po telefonie właściciela. Aby zobrazować chaos i brak profesjonalizmu- tydzień od pozostawienia auta zadzwoniłam rano czy mogę po nie przyjechać, otrzymałam odp. Że tak. 5 godzin później telefon, że auto ktoś odebrał 2 dni wcześniej. Na pytanie kto (bo nikt z właścicieli)-"nie wiem, jest jakaś parafka" . Po godzinie telefon że to jednak pomylka i auto jest ale nie zrobione i dopiero będą pisać wniosek do ubezpieczyciela jak wyżej... Btw przy odbiorze mąż podal nr rejestracyjny, dostał kluczyki i wyjechał, więc rzeczywiście samochód mógł swobodnie wywieźć każdy, bo nikt nie sprawdził dokumentów odbierającego .

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 września 2025 09:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Było hasło „Toyota ...

... Pewne Auto”, a w praktyce okazało się inaczej. Przejechaliśmy 500 km po samochód, bo sprzedawca (jeszcze z grupy Cygan) zapewniał, że wszystko jest w idealnym stanie. Na miejscu dało się zauważyć uszkodzony próg i czujniki parkowania – to jeszcze można było zaakceptować. Niestety dopiero w dalszej drodze wyszło na jaw, że niesprawna jest też klimatyzacja. Wszystkie naprawy musiałem wykonać na własny koszt.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 września 2025 18:13

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Bez gwiazdki. Chciałem ...

... nabyć używane Suzuki Baleno. Wg serwisu zbadany cały, 75 pkt. kontrolnych itd. Cena trochę powyżej średniej. Rozmowa telefoniczna...czy dajecie gwarancje na tą waszą ocenę auta ...nie tylko na Toyoty. Czy ma rdze...cisza. Czy mogę sprawdzić na podnosniku u was....no może jak nie będzie zajęty. A gdzie indziej bo nie kupię kota w worku...no jak się pan uprze. Podziękowałem. Wziąłem dla sportu raport Carvertical. Dwie szkody na kwoty w widelkach 6-12 tys. zł uszkodzony przód i prawy bok (zewnętrzne części poszycia, oświetlenie, wewnętrzne części nadwozia), oraz druga 22-42 tys.zł. (zewnetrzne części poszycia, oświetlenie, wewnętrzne częsci nadwozia, tkanina, szyby. Uszkodzony przód, tył, bok auta. W nazwie mają ,,profeszjonal". Chciałem skorzystać, zapłacić nieco więcej żeby mieć pewność. Niestety szachraje. Każdy zrobi jak uważa. Napisałem ku przestrodze.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 września 2025 13:15

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Toyota Bemowo oszukała ...

... mnie podczas sprzedaży samochodu używanego zapłaciłem 55 tys a powinienem zapłacić max 35tys ponieważ firma zataiła stan samochodu podczas sprzedaży to jest przestępstwo Nie polecam tej firmy strach tam samochód oddać do naprawy

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 sierpnia 2025 19:49

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Odbiór auta po ...

... serwisie, oczekiwałem 30/40 min. Posadzili chłopa o nie ogarnia roboty. Inni też czekają jak na zdjęciu. MASAKRAAA

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 sierpnia 2025 22:27

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Jesteśmy rodziną z ...

... Białorusi, mieszkamy w Polsce z pozwoleniem na pobyt, posiadamy własną nieruchomość i stabilną pracę z wysoką pensją w branży IT. Przez cztery lata serwisowaliśmy nasz samochód Toyota RAV4 w Toyota Bemowo. W lipcu 2025 roku skontaktowaliśmy się z tym salonem w sprawie zakupu nowego samochodu i możliwości finansowania. Niestety, odpowiedź pracownika była bardzo nieuprzejma: powiedziano nam wprost, że cudzoziemcy nie otrzymują finansowania. Takie traktowanie klientów, którzy od lat powierzali temu salonowi serwisowanie swojego samochodu, bardzo nas rozczarowało. Ostatecznie kupiliśmy nowy samochód w innym salonie, gdzie potraktowano nas z szacunkiem i nie zwracano uwagi na nasz status cudzoziemców. Zdecydowanie nie polecam Toyota Centrum Bemowo. Podejście do klientów pozostawia wiele do życzenia. W Warszawie jest wiele innych wspaniałych salonów samochodowych z profesjonalną i życzliwą obsługą.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »