Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Poznań, Bobrzańska 5

SALON | SERWIS

90%

użytkowników

rekomenduje

4.45
(1601)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

08:00 - 19:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (1601)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 14:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa ,

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 12:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 19:21

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 17:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem pod ogromnym ...

... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 sierpnia 2022 16:42

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 sierpnia 2022 13:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 sierpnia 2022 20:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Niecały miesiąc temu ...

... odbierałam samochód z tego salonu. Obsługa klienta jest na poziomie krytycznym, właściwie w ogóle jej nie ma. Pan Jakub O., chociaż dostał klientów bez wysiłku, ("w spadku" po innym Panu O. -kojarzy się z owcą, który to odszedł (nic dziwnego) z tej firmy) przez cały czas nie wykonał chyba jednej czynności satysfakcjonująco dla klienta. Miał miesiąc na załatwienie opon całorocznych, proszę sobie wyobrazić zamówił do vana! Kupowany był Yaris Cross hybryda. Nie wiedział jaki typ opon pasuje do yarisa? Ale po jakimś motaniu, dzień przed odbiorem podobno załatwi jednak opony na jutro- czyli planowo. Ok. Zależało nam na czasie, bo kto chciałby zapłacić i czekać tygodniami na towar, którego nie ma, choć już podobno miał być. Mieszkamy za miastem, sprzedaliśmy poprzedni samochód, znajomy przywozi nas (z dziećmi - przy okazji była wizyta lekarska) specjalnie, byliśmy ciut przed czasem, kawa ok - samoobsługa, czekamy...Kawa wypita, minęła godzina odbioru, a tu nic. Może opony będą za chwilę, a może za 3 godziny (!) Pytam czy nie można dodzwonić się do kuriera lub firmy, bo w razie czego wrócę pociągiem z dziećmi. Nic się nie da... Pan O. miał jednak szczęście, bo opony przyjechały po ok 30 min. Jeśli myślicie, że w tym momencie ten Pan podszedł do nas i o tym poinformował, to jesteście w błędzie. Sami się rozeznaliśmy a ten Pan znikał w niewyjaśnionych okolicznościach i robił... nic, tak to przynajmniej wyglądało. Gdy udało się Go raz złapać twierdził, że auto będzie gotowe za godzinę. Wymiana opon to parę, paręnaście minut...po kolejnych 30 min sami poszliśmy sprawdzić w warsztacie (byliśmy już w Toyocie 2h)- stoi, opony zmienione, Pan O.-nic. Kolejny etap to przewiezienie samochodu na wydawkę, założenie tablic. Pana O. nigdzie nie ma, dzieci głodne i zmęczone. Jedyną rzetelną osobą okazał się Pan Aleksander P., który zorganizował podstawienie auta i formalności związane z odbiorem. Pan O. miał donieść instrukcję - nawet tego nie zdołał zrobić. Nie mówiąc już o tym, że kwestie aplikacji i podstawowych funkcji można było omówić wcześniej, gdyby się interesowało klientami. Nie wiem jakim cudem ta osoba w ogóle tam pracuje. Gdyby nie Pan Aleksander P., który jest podobno tylko asystentem, i który chyba wszystko załatwił za Pana O. wyszlibyśmy chyba po 5h, choć i tak całość trwała 3h, nie licząc czasu przed umówioną godziną... I to jest obsługa klienta warta kilkudziesięciu tysięcy? Bo cukierków się tam nie kupuje, a i tak w niejednym spożywczym obsługa jest na wyższym poziomie. Nie polecam. W odniesieniu do odpowiedzi z salonu: właścicieli jest dwóch, w tym ja. Moja Matka, z którą odbyła się ta rozmowa jest osobą starszą, której łagodną osobowość bezlitośnie wykorzystujecie, a odpowiedź w moim kierunku jest więcej niż obraźliwa. Oczekuję skruchy i poprawy sytuacji w przyszłości. Na chwilę obecną mogę opinię rozbudować, a nie usunąć. Gratuluję PRu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 sierpnia 2022 07:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 lipca 2022 21:23

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dziękuję za profesjonalizm. ...

... Polecam serwis w 100 %. Szybko, fachowo, rzeczowo.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 lipca 2022 19:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsluga klienta piwrwsza klasa

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 lipca 2022 17:38

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 lipca 2022 17:03

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zatelefonowałem do serwisu ...

... z pytaniem o aktywację funkcji opuszczania szyb kluczykiem. Umówiliśmy się, otrzymałem informację, że taka usługa to drobiazg i zostanie wykonana gratis. Gdy w umówionym terminie pojawiłem się na miejscu, pan w serwisie oświadczył, że wykonają to za 200 zł. Sporo, jak za 10 minut pracy a do tego bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Zmarnowałem godzinę czasu, ale na szczęście moja godzina nie jest tak cenna jak pracowników tego serwisu. W innym miejscu załatwiłem sprawę bez problemu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 lipca 2022 00:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super obsługa i fachowość

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 lipca 2022 18:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 lipca 2022 19:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 lipca 2022 09:18

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Wymiana zbiornika paliwa ...

... w ramach kampanii serwisowej. Auto podstawione zgodnie z zaleceniem - paliwo w baku poniżej połowy. Po wymianie w aucie śmierdziało benzyną. Dopiero po dwóch dniach wietrzenia udało się pozbyć zapachu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lipca 2022 10:58

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Miło szybko sprawnie. ...

... Serwis godny polecenia. Dział sprzedaży , zależy na kogo trafisz. Zakup niekoniecznie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 lipca 2022 14:47

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 lipca 2022 08:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 czerwca 2022 10:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 czerwca 2022 01:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Niestety dałem się ...

... naciągnąć na mit bezawaryjnej Toyoty. W 2020 odebrałem zamówiona w tym salonie RAV4 wersja Selection Hybrid 4x4. Już od początku był problem z alarmem. Serwis dopiero po 3 wizycie przyznał mi rację i wymienił czujnik w klapie który powodował włączanie się alarmu. Od początku zgłaszałem też marzącą wycieraczkę, tutaj bez skutku. Ale najgorsze wyszło w międzyczasie, auto pukało na dziurach w okolicy słupka A. Jeździłem na serwis przez kilka miesięcy, nic nie pomogło. W końcu przyznali mi rację że auto ma wade fabryczną, coś że spawem i nie był to od osobniony przypadek ale co z tego jak nie chcieli mi pomóc. Gwarancja nie istnieje na takie problemy. Nawet chcieli odkupić auto za żenująca kwotę. Miałem jeszcze żonie zamówić chr ale nigdy więcej Toyoty za takie podejście.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 czerwca 2022 15:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo sympatyczna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 czerwca 2022 14:56

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła atmosfera w salonie i pyszna kawa😀

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 czerwca 2022 22:26

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »