Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Poznań, Bobrzańska 5

SALON | SERWIS

90%

użytkowników

rekomenduje

4.45
(1601)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

08:00 - 19:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (1601)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 14:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa ,

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 12:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 19:21

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 17:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem pod ogromnym ...

... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 lutego 2025 15:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Brak podejścia do klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lutego 2025 19:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profeska

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 lutego 2025 18:37

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 lutego 2025 18:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 lutego 2025 02:32

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lutego 2025 17:23

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

Drogi i mało solidny serwis aut uzywanych.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lutego 2025 08:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 lutego 2025 22:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis w Polsce

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 lutego 2025 08:22

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Samochód folotowy (Toyota ...

... Hilux) odtawiony 22.01 br do serwisu z problemem alarmu, który załączał się samoczynnie. Pan prowadzący sprawę nie raczył mnie poinformować o czasie usunięcia usterki na który się umawialiśmy. Pomimo moich kilku monitów do salonu w ciągu dnia, nie oddzwonił, odbierał telefonów. Informacje zwrotną otrzymałem 27.01.25 o treści: "Dzien dobry Na dzien jutrzejszy mam dostepna centralke alarmu ktora zostala dedykowana do wymiany W dniu jutrzejszym bedziemy wykonywac wymiane jezeli jest mozliwosc pozostawienia auta" Auto było gotowe do odbioru w pt 31.01.25 r. Kontakt z serwisem jest żenujący. Auto oczywiście nie umyte co jest sprawą drugorzędna, ale na pewno złagodziłoby niesmak pozostawiony obsługą, którą pozostawia wiele do życzenia.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 stycznia 2025 14:17

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dzień dobry, to ...

... nasz drugi zakup auta w tym salonie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi zarówno serwisowej jak i pomocy w zakupie nowej Toyoty. Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa L. za caloksztalt oraz sprawne załatwienie sprawy z rejestracja auta. Podziękowania również dla Pana Pawła L, który zastępował Pana Krzysztofa podczas urlopu. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 stycznia 2025 21:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 stycznia 2025 16:11

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Chyba najdroższy serwis ...

... jaki jest same części koszt 9000 zł + robocizna.... inny serwis 3200 z robocizna i częściami... nieuprzejma opryskliwa obsługa... nie przyjmująca zdania klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 stycznia 2025 07:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam ..Miła obsługa i bardzo fajny salon.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 stycznia 2025 20:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Gorąco polecam, fantastyczna ...

... obsługa, miła atmosfera i niezwykle kompetentne podejście do klienta. Szczególne podziękowanie dla Pana Olega Konoplickiego za pełen profesjonalizm, czułem się "zaopiekowany" od pierwszego telefonu po odbiór samochodu!!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 stycznia 2025 08:01

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 stycznia 2025 22:14

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Toyota Landcruiser spisała się świetnie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 stycznia 2025 19:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Duży profesjonalizm i ...

... sympatyczne podejście do klienta Pana Mariusza sprzedawcy nowych aut. Będę polecał wszystkim Toyota Poznań Centrum.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 stycznia 2025 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super podejście. Miła ...

... obsługa i klimat. Przyjemna jazda próbna. Duży wybór aut. Ale najbardziej wspominam obsługę - pozdrawiam i polecam Pana, który nas obsługiwał 23.12 (chyba p. Piotr).

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 stycznia 2025 15:06

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Styczeń 2025 kontynuacja ...

... wątku po miesiacu od kontaktu telefonicznego ze strony Toyot Centrum Poznań- sprzedaeca Pan Oleg który to sprzedał mi auto z brakiem przeglądu i który to przeglądu "załatwił" w 5 minut pieczątką na stacji kontroli Toyota zadzwonił z zapytaniem jak może poprawić zaistniałą sytuację związane zw sprzedażą auta w którym stworzono warunki do zatarcia silnika- zaproponowałem płukanie silnika i wymianę oleju jak i czyszczenie tłoków z nagaru- oczywiście otrzymałem informację że musi to skonsultować że swoim kierownikiem- tak więc czekam miesiąc na odpowiedz. Faktycznie szanujecie Klientów Wpis Grudzień 2024: Brak książki serwisowej i wymiany oleju przed sprzedażą auta. Niby "pewne uzywane" skontrolowane w dziesiatkach punktów kontrolnych, a tu w aucie z przebiegiem 50.000km olej jak smoła!!! Tam nie było wymiany pewnie od nowości! Jak to ma później służyć więcej niż 100.000km skoro serwis to tylko pieczątka. Gdybym sam nie zauważył brak przeglądu to bym wyjechał Pewnym używanym bez ważnego przeglądu technicznego ponad miesiąc!!! Tylko ten fakt kazał mi wjechać na warsztat i wymienić olej- SMOŁA! ŚMIERDZIAL SPALENIZNĄ. Później zdziwienie że uturbiony silnik po 100.000 ma wypalone tłoki.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 grudnia 2024 01:10

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Mój Ojciec od ...

... kilku lat jest zadowolonym klientem tego salonu i serwisu, dlatego szukając nowego samochodu dla mojej Mamy właśnie tutaj przyszłam obejrzeć CHR w wersji GR. Niestety nikt się mną nie zainteresował, choć handlowcy wyraźnie się nudzili. Salon prezentuje bardzo okrojoną gamę modelową do obejrzenia. Co ciekawe jakiś czas później wstąpiłam tutaj obejrzeć Yaris GR i sytuacja się powtórzyła. Znowu byłam niewidzialnym klientem. Na szczęście u innego dealera tej marki widziano mnie od momentu przekroczenia przeze mnie progu salonu i to tam będę prowadzić rozmowy na temat CHR (jedynym jego rywalem jest UX).

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »