| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
14 grudnia 2016 18:00
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
11 grudnia 2016 12:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 listopada 2016 14:01
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
25 października 2016 13:50
Salon - samochody nowe
Gdy byłem obsługiwany ...
... na dziale likwidacji szkód przez jednego z pracowników, dwóch pozostałych rozmawiało sobie o pierdołach, a inny klient musiał czekać na obsługę dobrych kilka minut. Może dlatego, że oprócz rozmowy o dupie maryni miał bardzo ważne zadanie jakim była naprawa zszywacza. Zgadzam się również z wcześniejszą wypowiedzią o aucie zastępczym, które było 10 lat starsze od mojego. Zostałem zapewniony, że "teraz dadzą mi takie jakie mają dostępne, a za tydzień dostanę nowsze". Po tygodniu dzwonię żeby poprosić o inne auto zastępcze, które zostało mi obiecane po czym usłyszałem "a nie może pan jeździć tym?". Po grzecznym wytłumaczeniu, że auto nie jest zbyt komfortowe, otrzymałem informację, że pani skontaktuje się ze mną za 15 minut jak się czegoś dowie. Oczywiście nigdy nie zadzwoniła. Odpuściłem temat innego zastępczego - przeżyję. W następnym tygodniu dzwonię by dowiedzieć się kiedy będzie gotowe moje auto - "do końca tygodnia będzie". Dzwonię w piątek i dowiaduję się, że będzie dopiero w następnym tygodniu. Dzwonię w następnym tygodniu by dowiedzieć się, że będzie na poniedziałek/wtorek. Obsługa na poziomie żenującym. Dziwię się, że przełożony nie zrobi porządku z tymi patałachami.
Użytkownik sieci
24 października 2016 17:37
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
12 października 2016 21:55
Salon - samochody nowe
Cofam poprzednia opinie. Kontakt jest. Pozdrawiam!
Użytkownik sieci
5 października 2016 15:06
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 września 2016 11:48
Salon - samochody nowe
Przegląd gwarancyjny 30 ...
... 000 km - źle zamontowana osłona silnika przy wymianie oleju - odpadła podczas jazdy autostradą. Źle zamontowana osłona filtru powietrza doprowadziła do jego uszkodzenia i konieczności wymiany. Wymieniony filtr klimatyzacji nie był oryginalny - stwierdzone w innym autoryzowanym serwisie podczas kolejnego przeglądu. Auto niedomyte - do bagażnika nikt nawet nie zajrzał. Trochę za dużo jak na podstawowe czynności serwisowe. Nie polecam.
Użytkownik sieci
13 września 2016 09:11
Salon - samochody nowe
Obsługa kompletnie ma ...
... w nosie odpowiadanie na e-maile. A nie chodzi o serwis, tylko sprzedaż auta. Kompletne ignorowanie klienta. Szkoda zachodu
Użytkownik sieci
5 września 2016 12:35
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
3 września 2016 10:51
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 lipca 2016 08:23
Salon - samochody nowe
Długi okres oczekiwania ...
... za samochodem, nie robią sobie nic z klienta. Nigdy więcej. Samochód miałem dostać w ciągu 1.5 max 2 miesięcy, a tutaj mija 3 miesiąc i nic.
Użytkownik sieci
13 lipca 2016 06:34
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
22 czerwca 2016 11:01
Salon - samochody nowe
(Przetłumaczone przez Google) ...
... Jebal siku (Wersja oryginalna) Jebal ich pies
Użytkownik sieci
31 maja 2016 07:28
Salon - samochody nowe
Byłem ostatnio klientem ...
... serwisu blacharskiego, samochód podstawiłem w ustalonym terminie. Pracownik serwisu zrobił zdjęcia uszkodzeń. Po tygodniu przyjechałem dostałem samochód zastepczy na pare godzin, wymieniono uszkodzony zderzak i po sprawie. Wszystko załatwiłem jednego dnia. Jedyny minus to trochę zakręcona obsługa, reszta bez zarzutu.
Użytkownik sieci
15 maja 2016 15:18
Salon - samochody nowe
Fatalna obsługa, bardzo ...
... długi okres oczekiwania na naprawę. Auto zastępcze to chyba relikt z poprzedniej epoki. Ostatnio dostałem starą Corolle brudną śmierdzącą nieczyszczoną klimatyzacją i zardzewiałą. Kierownica była tak tłusta i brudna, że nie dało się tym samochodem jeździć. WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!!! FATALNA REKLAMA SERWISU
Użytkownik sieci
14 grudnia 2015 22:04
Salon - samochody nowe
ODRADZAM! Miałam nie-przyjemność ...
... naprawiać tylny zderzak w serwisie blacharsko-lakierniczym z OC sprawcy. Po krótce: - Zgłoszenie szkody 26.10, zakończenie sprawy 8.12. - Brak poczucia obowiązku wśród pracowników - nie poprosisz o pomoc = nie zostaniesz obsłużony, za to zostaniesz mimowolnie wtajemniczony w szczegóły weekendu w Budapeszcie i dowiesz się że hostele tam są wyjątkowo tanie. -pierwsza wizyta w serwisie jest niewystarczająca do wykonania wszystkich potrzebnych zdjęć szkody nawet dla doświadczonych pracowników, musisz przyjechać po raz drugi by tę sprawę dokończyć -lepiej nie pytaj o termin wykonania naprawy, nie dowiesz się - poprostu "słonko, musisz poczekać" -tym bardziej nie pytaj ile potrwa sama naprawa "może tydzień, może dwa" nikt tego nie wie -stan auta zastępczego ma dorównywać autu w naprawie - zaoferowane mi auto zastępcze jedyne co miało zgodne to cztery koła i stan licznika (a to i tak przekręcony - łatwo sprawdzić) -sama naprawa wykonana w tydzień, ale wymagająca poprawek (zły montaż zderzaka, odstawał z jednej strony - po "naniesieniu poprawek" odstająca wczesniej strona, teraz wciśnięta na siłę do środka - szacun) -dla klientów serwisu: kawa/herbata/kranówka gratis, szklanka przegotowanej lub mineralnej wody dodatkowo płatna Zalety: nie odnotowałam
Użytkownik sieci
22 października 2015 16:54
Salon - samochody nowe
Serwis blacharsko-lakierniczy odradzam ...
... wszystkim tym, którzy chcą mieć naprawę przeprowadzoną szybko i bezstresowo. Miałem do zrobienia tylny zderzak (wymiana + lakierowanie), całość trwała blisko 2miesiące, a i tak się nie skończyło po 3m-ach. Naprawa z ubezpieczenia OC sprawcy, z pieniędzmi bezpośrednio do serwisu. Toyota Fietz dała auto zastępcze, ale zamiast tygodnia zrobiły się ponad 3tyg czekania na nie. Podobno zderzak już był w międzyczasie zamówiony, więc czas naprawy 7-10 dni wydał mi się trochę długi (3-4dni max?), a i to byłoby dobre, bo czas wydłużył się do ponad 2tyg. "Zapomnieli" polakierować jedną z części zderzaka (czarna listwa), 'bo tak na częściach dali' - pomimo, że kosztorys od ubezpieczyciela obejmował lakierowanie tego elementu. Niestety nie mogli zrobić tego od razu, bo 'terminy zawalone', więc 'proszę się odezwać w połowie wrześnie, bo ja zapomnę'. Dzwonię i okazuje się, że muszą zamówić jeszcze odpowiednią blende (czarny... standard...) i... cisza, minął miesiąc się nie odzywają. Dostali pieniądze od ubezpieczyciela i klient jest nieistotny. Czy przy czekaniu na auto zastępcze, czy przy czekaniu na koniec naprawy, czy przy umawianiu się na dokończenie lakierowania, pierwszy kontakt nigdy nie wystarczył (jedyny człowiek z którym coś u Fietza załatwiałem nic nie wie, musi się dowiedzieć, zadzwoni za 15min, nie dzwoni, trzeba się upominać), bo podobno 'szef musi klepnąć', ALE się okazuje, że następnego dnia, bo szef wrócił z wyjazdu, bo szef jest na polowaniu, bo coś. Osobiście czułem się w Toyota Fietz osobą niechcianą, jakbym był problemem, a nie klientem.
Użytkownik sieci
27 lipca 2015 17:17
Salon - samochody nowe
Serwis przy naprawach ...
... pogwarancyjnych stosuje części wątpliwej jakości, co potwierdziły zarówno inne serwisy Toyoty jak i serwisy niezależne. Zderzak lakierowany, a lakier odpada. Oddany do reklamacji i nadal to samo. Zamiast podkładu farba, co oznacza, że zderzak był wzięty z innego pojazdu. Nieprecyzyjne określanie kwot do zapłaty i żądanie zapłaty dodatkowej nieuzasadnionej. Wszystko potwierdzone dokumentami urzędowymi gdyby ktoś chciał sprawdzić. Omijam ten serwis szerokim łukiem.
Użytkownik sieci
20 września 2013 03:27
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki