| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
15 października 2019 11:13
Salon - samochody nowe
Profesjonalny serwis, wyleczył ...
... mój samochód ze ściągania w prawo... Wielkie podziękowania dla Szefa serwisu, Pana Andrzeja B. Polecam
Użytkownik sieci
9 października 2019 15:02
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 października 2019 11:47
Salon - samochody nowe
Bardzo pomocni i fachowi pracownicy serwisu, polecam!
Użytkownik sieci
2 października 2019 08:30
Salon - samochody nowe
Szybko i sprawnie
Użytkownik sieci
1 października 2019 10:54
Salon - samochody nowe
Korzystam od kilku ...
... lat i jestem zadowolony z ich obsługi!
Użytkownik sieci
30 września 2019 18:23
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 września 2019 12:16
Salon - samochody nowe
Dałabym piątkę, a ...
... może nawet szóstkę i macie ją w komentarzu. Uszczelka pod głowicą zrobiona, pełna profeska. A czemu nie w ocenie? Bo przy odbiorze dostałem auto bez wgranego "oprogramowania" do radia. Zgłosiłem problem, przyszedł Pan który podjął parę nieudanych prób. Po czym stwierdził że Servis nie ma płyty i nie może mieć płyt do wszystkich modeli Toyoty (to Servis?) Ale grzecznie poinstruował że mogę szukać pomocy w podanym przez siebie servisie car audio. Pojechałem, zostałem ogolony na 140 zł problem nie został rozwiązany. Diagnoza to zepsuty laser. Super.. tylko że w drodze powrotnej do domu, który jest oddalony o 170 km od Poznania wgrałem oprogramowanie z płyty która była już w nośniku. Hmmm...? Straciłem 2 h i 140 zł. Szkoda gadać.. ale i tak polecam ten Servis, odwiedzę go z pewnością za każdym razem gdy będę miał problem z autem.
Użytkownik sieci
14 września 2019 22:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
13 września 2019 16:56
Salon - samochody nowe
Dziś z małym ...
... dzieckiem odwiedziłem to miejsce. Duża przestrzeń wokół, łatwo zaparkować. Bardzo ładnie wyeksponowany LC. Wewnątrz przestronnie i czysto. W salonie samochody wyeksponowane w taki sposób, iż każdy z nich Klient bez wysiłku może zobaczyć z każdej strony. To co mi się nie podobało to fakt, że przy braku natłoku Klientów o godzinie 09:30 nikt ze sprzedawców nie podszedł do nas, nie zainteresował się nami a nawet nie miał kto powitać w salonie mimo, że pracownicy dyskutowali ze sobą w różnych częściach obiektu. Wyjątek stanowiła Pani Żaneta, która jednak dokonywała prezentacji Camry dla umowionego Klienta. Dziwi mnie to bardzo i żałuję. Po kawie, ciastku i upływie około 20 minut salon opuściliśmy niezauważeni. Jestem pewien, że są Państwo w stanie to sprawdzić. Za sprawą doświadczeń jakis czas temu rozważałem zakup LC. Wybrałem wówczas X5, wróciłem po Hiluxa.
Użytkownik sieci
13 września 2019 14:39
Salon - samochody nowe
(Przetłumaczone przez Google) ...
... Miło i profesjonalnie. (Wersja oryginalna) It's nice and professional.
Użytkownik sieci
13 września 2019 08:45
Salon - samochody nowe
dobra współpraca już ...
... od kilku lat z załogą tego serwisu, przemiłe panie w recepcji :)
Użytkownik sieci
3 września 2019 14:59
Salon - samochody nowe
Na pierwszy rzut ...
... oka to wszyscy tam naprawdę pracują nikt nie siedzi .mimo to Miła atmosfera i sympatyczni ludzie
Użytkownik sieci
28 sierpnia 2019 06:45
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
26 sierpnia 2019 09:35
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
24 sierpnia 2019 09:37
Salon - samochody nowe
Bardzo przyjemne miejsce ludzie fantastyczni
Użytkownik sieci
23 sierpnia 2019 18:00
Salon - samochody nowe
Profesjonalna i sympatyczna ...
... obsługa, mały minus za brak możliwości rezerwacji terminu przeglądu technicznego na stacji diagnostycznej ( chodzi o pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym). Przyjechałem na przegląd zgodnie z sugestią serwisu w rozmowie 2 godz. wcześniej, że nie ma potrzeby się umawiać a tu 4 osoby przedemną czyli ok. 1.5 godz. czekania.
Użytkownik sieci
23 sierpnia 2019 16:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2019 13:21
Salon - samochody nowe
Bardzo sympatyczni doradcy na dziale części.Pozdrawiam
Użytkownik sieci
20 sierpnia 2019 14:11
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
20 sierpnia 2019 06:39
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek