| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
1 czerwca 2020 15:23
Salon - samochody nowe
Profesjonalny serwis polecam!!!!🚘🚖🚆😁
Użytkownik sieci
30 maja 2020 15:04
Salon - samochody nowe
3 gwiazdki
Użytkownik sieci
29 maja 2020 21:22
Salon - samochody nowe
Miła i fachowa obsługa klienta
Użytkownik sieci
29 maja 2020 14:31
Salon - samochody nowe
Planuje zakup samochodu ...
... dostawczego za namową znajomych zdecydowałem się na Toyotę. Pierwszy kontakt pozytywny, po połączeniu z salonem przekierowany zostałem do p. Świtalskiego zajmującego się obsługą firm. Fachowe doradztwo, oferta na mailu z dobrymi rabatami w niecałą godzinę. Mam nadzieję, że transakcja zostanie sfinalizowana ! Polecam salon Toyota Poznań
Użytkownik sieci
28 maja 2020 20:59
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
28 maja 2020 13:58
Salon - samochody nowe
Bardzo fachowa obsługa ...
... salonu. Pomimo, iż kontakt z mojej strony z panem Drzyzgą był zdalny (telefoniczny/mailowy), otrzymałam kompleksową informację na temat oferowanych zniżek przy zakupie samochodu. Samochodu finalnie nie zakupiłam w tym salonie z uwagi na odległe miejsce zamieszkania, to jednak fachowe rady pana Drzyzgi, mogłam wykorzystać w trakcie negocjacji blisko miejsca zamieszkania
Użytkownik sieci
23 maja 2020 14:42
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 maja 2020 13:08
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
20 maja 2020 20:04
Salon - samochody nowe
Ok, miła obsługa.
Użytkownik sieci
15 maja 2020 16:41
Salon - samochody nowe
Porządna Stacja badania technicznego.
Użytkownik sieci
8 maja 2020 13:25
Salon - samochody nowe
"ocena 0" Porażka ...
... polityka u nas nie kupiłeś to mamy cię w ciemnej. Nie podjęli się naprawy gwarancyjnej bo coś tam coś tam kłamstwa. Żenada to nie powinien być ASO nie polecam strata czasu
Użytkownik sieci
28 kwietnia 2020 15:35
Salon - samochody nowe
Od listopada ub. ...
... roku negocjowałem z przedstawicielem Toyota Poznań Centrum zakup (poprzez firmę leasingową) Toyoty Hilux. Otrzymałem ofertę która mnie satysfakcjonowała, doradca doradził, jakie wyposażenie warto rozważyć, i wspólnie skonfigurowaliśmy auto, które będzie spełniać moje oczekiwania: model SR5, dodatkowo lakier metalik, progi aluminiowe, czujniki parkowania, dodatkowy alarm, hak holowniczy, wykładzina polietylenowa przestrzeni ładunkowej, zabudowa i system wspomagania otwierania i zamykania klapy. Zostałem poinformowany o około 3-tygodniowym okresie oczekiwania. 21 listopada podpisałem umowę z firmą leasingową, o czym natychmiast telefonicznie poinformowałem przedstawiciela TPC. W odpowiedzi usłyszałem, że auto "już jest do nas w drodze". 22 listopada dostałem potwierdzenie na mejla zamówienia samochodu przez leasingodawcę. Gdy zbliżał się termin trzech tygodni od zamówienia i dzwoniłem w sprawie auta, za każdym razem słyszałem: jeszcze kilka dni, jeszcze tydzień, samochód już do nas jedzie. Podczas jednej z rozmów została ustalona data odbioru: 23 grudzień. Przed wyjazdem do salonu zadzwoniłem aby się upewnić czy na pewno jechać, ponieważ ostatnie odwlekanie terminu i brak konkretnych odpowiedzi wzbudziło moje wątpliwości. I właśnie w ustalony dzień odbioru usłyszałem: samochodu nie będzie przed świętami! Po rozmowach z Panią kierownik działu flotowego otrzymałem informację, że samochód będzie do odbioru 24 grudnia, jednak z wyposażenia będą tylko czujniki parkowania i wykładzina. Auto odebrałem, a montaż pozostałych elementów (oprócz alarmu - z powodu urlopu elektryka) został umówiony na 27 grudnia. W zamian za opóźnienie zaoferowano mi orurowanie przednie gratis (wcześniej miałem za nie zapłacić promocyjną cenę). 27 grudnia dostarczyłem samochód na umówioną godzinę. Zostałem poinformowany, że w tym dniu nie zostanie zamontowany również hak - z powodu nieobecności elektryka. Samochód z pozostałymi elementami wyposażenia dodatkowego miał być gotowy tego samego dnia. Jednak gdy miałem już odjeżdżać udostępnionym mi autem zastępczym otrzymałem informację, że zabudowa również nie zostanie zamontowana, ponieważ.... nie zgadza się kolor!!! Wobec tego straciłem pół dnia na dostawę i odbiór samochodu, ale przecież mam już progi i amortyzator klapy!!! Finalnie, samochód wyposażony zgodnie z zamówieniem odebrałem 13 lutego, ok. 2 miesiące po pierwotnym terminie. W tym czasie miałem dwie sytuacje, gdy musiałem prosić klienta o transport mojej minikoparki jego sprzętem, bo Hilux nie miał haka. Dwa wyjazdy w góry które obiecałem dzieciom nowym samochodem z napędem 4x4 trzeba było przeorganizować, bo nie było gdzie zabrać bagażu. Po jeździe testowej< którą odbyłem w salonie w Kaliszu, bardzo szybko miałem kontakt w sprawie obsługi i zadowolenia. Po zakupie dziwnym trafem nikt nie był zainteresowany moją opinią, więc umieszczam ją tutaj. Podsumowując: jeśli jeszcze przyjdzie mi kiedyś do głowy zakup Toyoty w salonie, to na pewno w innym.
Użytkownik sieci
16 kwietnia 2020 11:38
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 marca 2020 15:54
Salon - samochody nowe
W trakcie brania ...
... samochodu w leasing obsługa sprzedażowa profesjonalna i bez zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o serwis, a konkretniej o obsługę leasingu Smartplan - bardzo kiepskie pierwsze wrażenie. Usługa płatna co miesiąc wraz z ratą, polega na depozycie opon oraz ich zmianie 2 razy do roku przez ASO. Pomimo umówienia się na konkretny dzień i godzinę na zmianę opon, po dwóch godzinach czekania na miejscu dowiedziałem się, że... nikt nie może znaleźć letnich opon w depozycie. Odjechałem z powrotem na zimowych. Stracony czas i pieniądze, nie polecam. Uważam, że jeżeli umawia się klientów na konkretną godzinę to należałoby te opony wcześniej przygotować.
Użytkownik sieci
17 marca 2020 15:11
Salon - samochody nowe
Wcale nie tak drogo jak na oryginalne części
Użytkownik sieci
16 marca 2020 16:18
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 marca 2020 09:12
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
12 marca 2020 01:24
Salon - samochody nowe
Dobry Salon TOYOTA ...
... i SERWIS przyjazny dla klientów. 4 gwiazdki tylko dlatego, że jak w każdym ASO tanio niestety nie jest. Na pocieszenie drobne rabaty. MIMO TO POLECAM BO WARTO.
Użytkownik sieci
9 marca 2020 18:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 marca 2020 16:32
Salon - samochody nowe
Fachowo