| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
3 lutego 2023 13:29
Salon - samochody nowe
Bardzo przyjazny salon. ...
... Duży wybór aut oraz miła i pomocna obsługa. Kupiłem używaną Toyotę i sprzedawca, Pan Piotr Drausowski poświęcił mi bardzo dużo czasu na etapie wyboru. Spora wiedza Pana sprzedawcy była bardzo pomocna w podjęciu decyzji. Samochód bardzo dobrze przygotowany do wydania po zakupie. Jestem naprawdę zadowolony. Polecam.
Użytkownik sieci
3 lutego 2023 12:57
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
3 lutego 2023 07:19
Salon - samochody nowe
Sprawny serwis. Miła obsługa.
Użytkownik sieci
1 lutego 2023 19:14
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 stycznia 2023 17:19
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
24 stycznia 2023 13:46
Salon - samochody nowe
Profesjonalnie, miło, bezproblemowo - po prostu Toyota :)
Użytkownik sieci
23 stycznia 2023 14:21
Salon - samochody nowe
Polecam salon Toyota ...
... Poznań Centrum! Miła i profesjonalna obsługa, fachowa i szybka realizacja, dostępność serwisu i pyszna kawka :)
Użytkownik sieci
20 stycznia 2023 13:43
Salon - samochody nowe
👍
Użytkownik sieci
14 stycznia 2023 00:06
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
10 stycznia 2023 08:21
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 stycznia 2023 20:11
Salon - samochody nowe
Toyota Poznań Centrum ...
... - jeżdżę Toyotą Auris na przeglądy i naprawy. Zawsze wszystko załatwione profesjonalnie, zawsze na czas. Obsługa na pięć gwiazdek. Szczerze polecam ten serwis.
Użytkownik sieci
6 stycznia 2023 18:25
Salon - samochody nowe
Bardzo niemiłe wspomnienia ...
... Zamówiłem Land Cruisera wpłacając zaliczkę (druga połowa 2021)To było dawno więc cena była stała i umówiona Niestety sprzedawcy (czerwiec 2022) chcieli mi ożenić samochód w dużo droższej cenie Niesympatyczny nie mili kombinatorzy
Użytkownik sieci
28 grudnia 2022 12:43
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście personelu. Polecam
Marek Marecki
28 grudnia 2022 12:28
Salon - samochody nowe
Obsługa
Witam wszystkich odwiedzających salon Toyoty w Poznaniu i czytających opinie. Udałem się wczoraj do Toyota oddział w Poznaniu grupa Cygan odebrać dowód rejestracyjny zakupionego półtora miesiąca temu samochodu. Niestety moja wizyta wczorajsza była to trzecia wizyta po dowód rejestracyjny niestety dowodu nie otrzymałem bo najpierw uznano że jeszcze go nie ma jak może nie być dowodu przez półtora miesiąca bardzo dziwne. Ale pani w recepcji szukała szukała i okazało się że mój dowód rejestracyjny jest u pana w biurze nie wiem jak długo ale do dnia dzisiejszego nikt nie przedzwonił żeby odebrać dowód czyli po trzech wizytach wciąż brak dowodu rejestracyjnego. Oto jak działa Toyota w Poznaniu grupa Cygan to jest karygodne proszę państwa nie polecam nikomu obsługi tego salonu chciałem kupić nową Toyotę jeszcze jedną osobówkę z nowym rokiem ale niestety nie kupię już Toyoty i nikomu nie polecam bo to jest karygodne jak oni traktują ludzi weźmy Mazdę Mercedesa Audi dbają o klienta robią wszystko żeby klient był zadowolony a Toyota po prostu ma nas w czterech literach
Użytkownik sieci
27 grudnia 2022 02:47
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
22 grudnia 2022 19:59
Salon - samochody nowe
mila i profesjonalna obsluga
Użytkownik sieci
20 grudnia 2022 10:41
Salon - samochody nowe
Pozdrawiam panią która ...
... pracuje w Toyocie.......pomocna I ekipa też polecam
Użytkownik sieci
19 grudnia 2022 15:19
Salon - samochody nowe
Zdecydowanie nie polecam ...
... serwisu! Uważajcie na nieuczciwą obsługę! Odradzam kontakt i naprawy w tym serwisie Toyota!
Użytkownik sieci
15 grudnia 2022 15:58
Salon - samochody nowe
Zawsze pełna kultura ...
... i profesjonalizm. Człowiek nie czuje się jak intruz. Super salon i obsługa, polecam
Użytkownik sieci
13 grudnia 2022 12:19
Salon - samochody nowe
Witam wszystkich byłem ...
... wczoraj w Toyocie chodziło o reklamację soboty gdzie pani Frąckowiak przyjęła zgłoszenie oczywiście po wielu negocjacje była bardzo niegrzeczna wręcz z arogancka nie zna się w ogóle na rzeczy nie ma zielonego pojęcia o działaniu firmy Toyota i wysyłała mnie do Warszawy że tam ja mam jechać z reklamacją chociaż w Poznaniu jest ten sam oddział ludzie ogarnijcie tą kobietę. Za to wczoraj czyli w poniedziałek obsługiwał mnie pan który siedzi obok i był naprawdę super grzeczny udzieli mi wszelkich wyczerpujących informacji naprawdę ten człowiek zasługuje na lepsze nawet stanowisko bo potrafi zrzuć mi rozmawiać potrafi rozumieć i potrafi wszystko wyjaśnić. Rozmawiałem również z panem dyrektorem również udzielił mi wszelkich informacji i powiedział że zajmie się sprawią z soboty właściwie incydentem z soboty i wyciągnie wnioski zobaczymy czy to zrobi czy tylko to są puste słowa. Pozdrawiam cały zespół Toyoty oczywiście oprócz pani frąckowia.