| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
26 września 2023 14:39
Salon - samochody nowe
Po raz pierwszy ...
... korzystaliśmy z tego salonu i raczej ostatni. Dnia 25.09.2023 byliśmy umówieni wraz z partnerem na wymianę oleju i filtru oleju w samochodzie Toyota CH-R (silnik benzynowy). Wizyta była wcześniej umówiona z określeniem co konkretnie ma być zrobione, jaki samochód, jaka wersja itd. W Państwa salonie obsługiwała nas Pani Katarzyna, już na samym początku dopytywała czy tylko wymiana oleju czy może słyszeliśmy o gwarancji relax? Tak, słyszeliśmy bo w sumie około pół roku temu kupowaliśmy w Państwa salonie (Bydgoszczy) używany samochód z niskim przebiegiem. Pani powiedziała, że za kompleksowy przegląd będzie trzeba zapłacić ponad 2000 zł, ale on jest potrzebny itd. Podziękowaliśmy, dało się zauważyć, że nie bardzo Pani to się spodobało i podkreśliła, że w takim wypadku będzie tylko wymiana oleju i filtru i nic więcej, mechanik na nic więcej nie będzie patrzyć… Już na samym wstępie miało się wrażenie, że Pani ewidentnie wciska nam na siłę kompleksowy przegląd samochodu za ponad 2000 zł. Ostatecznie Pani powiedziała, że koszt usługi będzie wynosił 600 zł i za około godzinę zadzwoni po odbiór samochodu. Po powrocie do domu mój partner sprawdził jaki jest koszt wyżej wymienionej usługi na Państwa stronie internetowej. Ceny były dwie, w zależności od wybranego oleju: 459 zł. i 528 zł. Po telefonie od Pani, wróciliśmy po odbiór samochodu i dokonaniu płatności, łudziliśmy się, że może Pani na początku się pomyliła i teraz cena będzie skorygowana do tej ze strony internetowej, niestety nie. Po zwróceniu Pani uwagi, że cena jest znacznie wyższa niż ta na stronie internetowej Pani na szybko wydrukowała nową fakturę. Dodatkowo partner dopytał, dlaczego na stronie są dwa rodzaje oleju do wyboru, a nam nie był zaproponowany żaden, tylko decyzja odgórnie zależała od Pani Katarzyny? Pani z pretensją zapytała „to co chcieli by Państwo gorszy olej?” Trochę nas zaskoczyło to stwierdzenie. Powiedzieliśmy Pani, że miło by było mieć jakikolwiek wybór i możliwość decydowania, a nie, że Pani wybrała za nas, oczywiście ten droższy… Dalsza rozmowa z Panią na temat oleju trochę nie miała sensu bo dla Pani różnica między jednym olejem a drugim to „lepszy i gorszy” Droższy to wiadomo lepszy a tańszy to gorszy…. Proste. Bardzo niemiłe ma się wrażenie po takiej wizycie. Wybierając autoryzowany salon człowiek liczy na 100 % uczciwości, że nie zostanie nabity w butelkę, że cena za usługę będzie zgodna z tym co faktycznie było zrobione, że obsługa jest w pełni profesjonalna i zna się na rzeczy, a po takiej wizycie ma się wrażenie, że chcieli nas Państwo oszukać, bo gdyby partner nie sprawdził na stronie internetowej, że cena za usługę jest inna to przepłacilibyśmy za nic. A Panią odpowiedzialną za obsługę klientów serwisowych może by trzeba doszkolić ze znajomości motoryzacyjnej, a nie tylko technik sprzedaży. Słowa przepraszam też nie usłyszeliśmy ale to już kwestia kultury, a nie standardów salonu samochodowego. Ps. Osoby planujące jakiekolwiek naprawy lub przeglądy, zachęcam do sprawdzenia najpierw cennika na stronie internetowej aby nie być oszukanym tak jak nas planowano!!!
Użytkownik sieci
25 września 2023 10:15
Salon - samochody nowe
Obsługa bardzo sprawna i pomocna
Użytkownik sieci
20 września 2023 15:49
Salon - samochody nowe
Polecam, kupiłem auto ...
... u nich. Jestem już po 3 przeglądzie zawsze miło, rzeczowo i na czas. Pozdrawiam pana Mariusza, handlowca .
Użytkownik sieci
18 września 2023 10:10
Salon - samochody nowe
Salon godny polecenia. ...
... Profesjonalna i sympatycza obsługa. Odbiór z dworca, przygotowanie do spotkania, dowóz do banku i dbałość o całość transakcji.Szczególne podziękowania dla Pana Dawida za cierpliwość i starania. Dziękujemy również Panu Mateuszowi za otwartość i organizację oraz Pani Elżbiecie za wyjaśnienia dotyczące ubezpieczenia.Wszystko super. Pozdrawiamy z Krakowa:)
Użytkownik sieci
15 września 2023 11:37
Salon - samochody nowe
To jest Firma, ...
... której można zaufać; profesjonalni, rzeczowi, znakomicie zorganizowani, a do tego z dużą umiejętnością przychodzenia z pomocą w trudnej sytuacji.Dzięki Panom M.Kaczmarkowi i T.Wawrzyniakowi, niemożliwe stało się możliwe.A to oznacza, że w ekspresowym czasie, sprowadzono do Poznania nietypowe opony i dzięki szybkiemu serwisowi mogłem wyjechać na wakacje. Z pełnym przekonaniem polecam tę Firmę.
Użytkownik sieci
13 września 2023 17:02
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
12 września 2023 11:24
Salon - samochody nowe
Nice
Użytkownik sieci
24 sierpnia 2023 14:40
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 sierpnia 2023 14:18
Salon - samochody nowe
Bardzo dziękuję przesympatycznej ...
... Pani Klaudii za komunikatywne wprowadzenie i prezentację nowo nabytego CROSSA. Pozdrawiam serdecznie Panią. Antoni Szymanowski
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2023 21:40
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2023 15:36
Salon - samochody nowe
Szczególnie polecam Pana ...
... Piotra z Toyoty Centrum Poznań :) miło, profesjonalnie i o nic nie trzeba się martwić
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2023 21:13
Salon - samochody nowe
Kompetentni. Precyzyjne wizyty. ...
... Co prawda dużo się nie napracują No bo mają w serwisie auta Toyoty ;)
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2023 16:14
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
11 sierpnia 2023 01:46
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam Toyota ...
... Centrum Poznań. Zakup nowego auta przebiegł bezproblemowo, Pani Anna i Pan Paweł wykazli się wysokim profesjonalizmem, otrzymałem odpowiedź na każde pytanie, w szczególności ceny samochodu, kredytu i ubezpieczenia! Obsługa na najwyższym poziomie!
Użytkownik sieci
10 sierpnia 2023 18:44
Salon - samochody nowe
Dzisiaj odebrałem moją ...
... nową Toyotę Yaris. Obsługa bardzo miła. Duża znajomość zagadnień związanych z samochodem. Rzadko spotykany profesjonalizm. Podziękowania dla Pani Klaudii Maćkowiak, Anny Pniewskiej i Pana Macieja Drzazgi. Polecam ten salon.
Użytkownik sieci
9 sierpnia 2023 20:08
Salon - samochody nowe
Profesjonalnie, miło, bezproblemowo - po prostu Toyota :)
Użytkownik sieci
9 sierpnia 2023 16:52
Salon - samochody nowe
wtojchlym na kilka ...
... minut szpycnunc na te karadeje co majum wew tym skladzie ,tej ale wuchte bylo tych aut mnie sie ekło na corolle cross bryka wypas....tyn co sprzedawol Pawel Lewandowski fest szczun umi przedawac ,mnie tak obrkryncil jak chinskie dzindobry wielki szacunek dla Pana pawla cos mi sie zdaje ze se lajsne takum fure.........wielkie dzinki za podejscie do kliynta sklad jest fest zadne papudroki.........robium robote po poznansku
Użytkownik sieci
5 sierpnia 2023 07:40
Salon - samochody nowe
Łatwość załatwienia ubezpieczenia bardzo dobra
Użytkownik sieci
4 sierpnia 2023 10:26
Salon - samochody nowe
Szybko sprawnie I profesjonalnie. Polecam
Użytkownik sieci
17 lipca 2023 01:38
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek