| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
22 maja 2024 10:16
Salon - samochody nowe
Obsługa na wysokim ...
... poziomie podczas załatwiania dokumentów dotyczących kolizji mojego auta. Pan Przemysław Duda ma fachowe podejście, jest uprzejmy, służy pomocą w wypełnieniu dokumentów i szczegółowo potrafi wyjaśnić co należy zrobić i jak będzie przebiegał dalszy proces. Bardzo polecam współpracę z Panem Przemkiem.
Użytkownik sieci
22 maja 2024 09:52
Salon - samochody nowe
Sprawę samochodu załatwiałam ...
... z panem Przemysławem Dudą. Obsługa rewelacyjna, rzeczowa, szbka i przede wszystkim bardzo sympatyczna 😀
Użytkownik sieci
22 maja 2024 07:19
Salon - samochody nowe
Miła ,fachowa obsługa ...
... serwisu oraz ze strony pana Przemka Dudy i pozostałych osób pracujących tam .
Użytkownik sieci
20 maja 2024 17:49
Salon - samochody nowe
Profesjonalna i rzeczowa ...
... obsługa. Bardzo dziękujemy Panu Przemkowi za pomoc 😌
Użytkownik sieci
19 maja 2024 19:51
Salon - samochody nowe
Dziękuję za szybką ...
... i rzetelną pomoc w naprawie samochodu panu Przemysławowi Duda wysoka kultura osobista i pomoc w rozwiązaniu problemu.Dziękuję i pozdrawiam.
Użytkownik sieci
15 maja 2024 20:44
Salon - samochody nowe
Miałem szkodę komunikacyjną ...
... a konkretnie moja żona przetarła Toyotke. Pan Ryszard Kalisz w mojej obecności zrobił fachowe oględziny auta. Szybko zorganizował naprawe auta. Efekt naprawy bardzo mnie zaskoczył. Toyotka wygląda jak nowa. Serdecznie poleca Serwis Toyota na Bobrzańskiej oraz fachowców z działu likwidacji szkód.
Użytkownik sieci
15 maja 2024 19:49
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 maja 2024 18:50
Salon - samochody nowe
Jestem zadowolona z ...
... obsługi, wszystko zostało mi bardzo dobrze i zwięźle wytłumaczone. Pan Przemysław Duda świetnie wywiązał się ze swoich obowiązków związanych ze sprawami naprawy mojego samochodu. Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Użytkownik sieci
14 maja 2024 20:58
Salon - samochody nowe
Polecam to miejsce, ...
... korzystałem z usług serwisowych jak i pokolizyjnych. Dział blacharni zasługuje na duże wyróżnienie a zwłaszcza profesjonalne podejście Panów Macieja, Przemka i Sławka oraz Pani Kasi. Duże pochwały dla Pana Patryka Gąski z działu serwisu.
Użytkownik sieci
14 maja 2024 15:41
Salon - samochody nowe
Profesjonalna i fachowa ...
... obsługa. Duża dbałość o klienta. Zawsze z przyjemnością przyjeżdżam na przegląd czy zmianę opon.
Użytkownik sieci
14 maja 2024 10:29
Salon - samochody nowe
Nie mogłam być ...
... bardziej zadowolona z mojego doświadczenia zakupu samochodu w Państwa salonie! Obsługa była niezwykle uprzejma i profesjonalna. Kierownik Mateusz był nie tylko kompetentny, ale także niezwykle empatyczny. Zrobił wszystko, aby dopasować ofertę do moich potrzeb i budżetu, dając mi pewność, że dokonuję najlepszego wyboru. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wysokim standardom obsługi, mój zakup samochodu był wyjątkowo przyjemny i pozbawiony stresu. pozdrawiam
Użytkownik sieci
14 maja 2024 09:36
Salon - samochody nowe
Pan Oleg Konoplicki ...
... - Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych był tą osobą, która sprawiła, że zakup przeze mnie używanego auta stał się czystą przyjemnością. Opanowanie, profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta i jak sądzę więcej niż standardowe wypełnienie swoich obowiązków służbowych sprawiły, że z pełnym zaufaniem podszedłem do zakupu auta. Z wielką przyjemnością i satysfakcją dziękuję Panu Olegowi za pomoc przy zakupie, rejestracji oraz ubezpieczeniu auta. Polecam Pana Olega jako osobę w pełni kompetentną oraz godną zaufania. Jarosław Lendo
Użytkownik sieci
14 maja 2024 09:23
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam, długo ...
... szukałam salonu z taką obsługą. Pan Mateusz mi świetnie doradził i ja jako laik wyjechałam w aucie w 100% pasującym do moich potrzeb :) wielkie dzięki!
Użytkownik sieci
14 maja 2024 09:15
Salon - samochody nowe
Jestem bardzo zadowolona ...
... z obsługi jaką doświadczam w Toyota Centrum Poznań. W mojej opinii jest to najlepszy salon/serwis w Poznaniu. Regularnie korzystam z serwisu i mój opiekun Patryk Gąska jest podręcznikowym wzorem obsługi klienta. Nie ma dla niego tematów nie do zrealizowania. Potrafi rozwiązać każdy problem przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu a jednocześnie w miłej atmosferze. To samo mogę powiedzieć o dziale blacharsko-lakierniczym. „Niestety” kilka razy musiałam odwiedzić ten dział. Jednak po mimo przykrych powodów (kolizje) załatwianie spraw przebiegało miło, sprawnie i przyjemnie. Zawsze czułam się zaopiekowana i moje sprawy były traktowane naprawdę z ogromnym profesjonalizmem. Każdy z pracowników tego działu zasługuje na pięć gwiazdek, jednak na szczególną ocenę ode mnie zasługują Panowie Przemek Duda i Maciej Nowakowski. Dzięki tym Panom moje nerwy i stres były ograniczone do minimum a sprawy były rozwiązywane bezbłędnie i ekspresowo. Naprawdę każdemu komu trafi się kolizja życzę żeby mogli być obsługiwani przez takich ludzi. Za każdym razem kiedy wchodzę do biura tego działu wita mnie uśmiech i serdeczna atmosfera dzięki czemu stres natychmiast znika. :) Podsumowując, całym sercem polecam to miejsce każdemu użytkownikowi Toyoty!
Użytkownik sieci
13 maja 2024 23:30
Salon - samochody nowe
Polecam serdecznie ten ...
... salon ☺️ Fachowa obsługa i doradztwo , czego chcieć więcej 😉
Użytkownik sieci
13 maja 2024 20:25
Salon - samochody nowe
Pan Przemysław bardzo ...
... pomocny, zawsze można na niego liczyć, likwidacja szkody poszła gładko bez większych problemów dzięki jego kompetencji mogłam zadać każde pytanie i na nie odpowiadał bez żadnego problemu!
Użytkownik sieci
13 maja 2024 20:13
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa blacharsko-mechaniczna. ...
... Dziękuję w szczególności Panu Przemysławowi Dudzie za szybkie i sprawne załatwienie spraw związanych z naprawą mojego autka. Serdecznie dziękuję i polecami!
Użytkownik sieci
13 maja 2024 16:41
Salon - samochody nowe
Jestem bardzo zadowolony ...
... z fachowego i profesjonalne podejście Pana Przemka Duda -Świetne podejście do klienta, fachowa współpraca i naprawa blacharska- lakiernicza. Pojazd po naprawie przywrócony do stanu z przed nieprzyjemnej kolizji 😁 Naprawdę polecam i chętnie wrócę gdy będę potrzebować pomocy
Użytkownik sieci
13 maja 2024 16:07
Salon - samochody nowe
Bardzo profesjonalne podejście ...
... do klienta 👍💪 Pan Maksymilian wszystko załatwił pozytywnie. Bardzo miła przejażdżka i oczywiście pozytywny zakup 😉😁 Bardzo polecam salon Toyota Poznań Centrum
Użytkownik sieci
12 maja 2024 12:14
Salon - samochody nowe
Polecam to miejsce. ...
... Szczególne podziękowania dla Pana Oskara Łuczaka za profesjonalizm i pomoc w szybkim zakupie auta.