Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Poznań, Bobrzańska 5

SALON | SERWIS

90%

użytkowników

rekomenduje

4.45
(1601)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

08:00 - 19:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (1601)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 14:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa ,

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 12:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 19:21

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 17:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem pod ogromnym ...

... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lipca 2024 11:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Podziękowania dla Pana ...

... Piotra Jankowskiego za pomoc i opiekę przy zakupie samochodu . Pan Piotr to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Działa szybko, skutecznie, posiada obszerną wiedzą na temat sprzedawanych pojazdów. Jest osiągalny nawet w czasie wolnym od pracy. Z pewnością kiedyś wrócę po kolejne auto i będę chciał skorzystać z Pana doradztwa przy jego zakupie. Jestem bardzo zadowolony, dziękuję za fachową i życzliwą obsługę. Polecam Pana Piotra.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lipca 2024 06:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 lipca 2024 06:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Ucieszyłem się jak ...

... zobaczyłem u mojego ulubionego dilera Lexusy przed salonem . Kwestia czasu i zamienię swoją corollę na Lexusa ES . Pozdrawiam Pracowników za wspaniałą obsługę od lat na 7 gwiazdek !!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 lipca 2024 14:52

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Byłem tam 3 ...

... razy w serwisie i za każdym razem usługa trwa najmniej 1.5 h dłużej niż uzgadniamy przed odstawieniem samochodu. Nawet opon nie potrafią wymienić na czas. Nie polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 lipca 2024 15:44

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Edit. Pod poprzednim ...

... komentarzem ktoś z Toyoty napisał, że się odezwą w celu wyjaśnienia. Minęły prawie dwa tygodnie i cisza :) Niecałe dwa tygodnie temu miałem okazję oglądać skodę fabie z 2017 roku. Byłem obsługiwany przez Pana Olega, co do jakości obsługi w dniu oglądania nie mam zastrzeżeń. Zastrzeżenia zaczęły się co do stanu technicznego auta i jakości przeglądu w programie "Pewne Auto". Otrzymaliśmy raport wewnętrzny firmy z przeglądu, w którym została błędnie zaznaczona strona przetarcia zderzaka przedniego. Opony zostały oznaczone jako stan prawidłowy i ocenione na 4(nie wiem w jakiej skali). O ile bieżnik jako tako jeszcze był ok, to były one z 2016 roku, a więc są to już 8 letnie opony. Mimo tego byłem w stanie kupić auto, ale zwróciłem uwagę na odboje tylnych amortyzatorów - ich stan był fatalny, były popękane, osłona była luźna przez co brud dostaje się do amortyzatora. Idąc oglądać auto do ASO, liczyłem, że nie będę musiał się przejmować stanem auta (tym bardziej przy reklamie PEWNE AUTO), bo wszystko będzie na najwyższym poziomie, a poczułem się jak u handlarza, gdzie sam muszę szukać wad auta. Przy pominięciu wady o wartości 50 zł jaką mam pewność, że reszta auta została prawidłowo sprawdzona ? Auto było bardzo brudne w środku i na zewnątrz. Mimo to wszystko nie chciałem rezygnować z auta, bo wychodzę z założenia, że każdy popełnia błędy, więc wykonałem do Pana Olega telefon, powiedziałem mu o swoich uwagach, Pan Oleg w trakcie rozmowy udał się do auta i przyznał mi rację. Powiedział, że jedyne co może teraz zrobić to wysłać auto ponownie na serwis i sprawdzenie, oraz, że mam czekać na telefon w połowie następnego tygodnia. Mamy dziś piątek. Telefonu brak, auto zniknęło ze strony, oraz portali. Podejrzewam, że przyjechał jakiś klient który nie sprawdzał(współczuję) Wiadomo, że auto jest używane, ale idąc do ASO i płacąc wyższą kwotę niż rynkowa, oczekuję, że auto będzie w nienagannym stanie technicznym. Odnośnie podejścia handlowca to nawet nie wiem jak to określić. Brak telefonu, smsa, gołębia pocztowego, niczego. Bardzo słabe podejście...

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 lipca 2024 23:05

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wielkie Brawa i ...

... Podziękowania dla Pana Olega Konoplickiego!!! 🙂 Udany i sprawnie przeprowadzony zakup wymarzonej Toyoty. Przede wszystkim dziękujemy za cierpliwość i profesjonalizm, a także wnikliwe wyjaśnienia i wspaniałą atmosferę. Tak powinien wyglądać każdy zakup samochodu. Pan Oleg sprawił, że praktycznie nie pozostało nam nic innego do załatwienia poza dojechaniem do domu nowym autem 🙂 polecamy kontakt z tą Firmą, a przede wszystkim z tym Doradcą. Ogromny wybór używanych ale pewnych pojazdów, z dokładną historią ewentualnych napraw - nic nie jest ukrywane przed klientem. Obsługa ponad oczekiwania. Pomoc w zakresie ubezpieczenia, a nawet przerejestrowania pojazdu. Pozytywnych emocji dużo i radość na twarzy moich Teściów z nowego, długo oczekiwanego nabytku. Wiemy też, że możemy liczyć na wsparcie również po zakupie i dlatego ze spokojem mogliśmy odjechać z Salonu 🙂

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 lipca 2024 18:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zakup samochodu przebiegł ...

... w 100% perfekcyjnie. W szczególności podziękowania dla Pana Jakuba Olejniczaka, który obsłużył nas w pełni profesjonalnie, z dużą cierpliwością odpowiadał na nasze wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące zakupu samochodu jak i już po odbiorze samochodu. Perfekcyjna obsługa. Zawsze będę tam chętnie wracać czy to do serwisu ASO czy być może jeszcze kiedyś po zakup innego samochodu. Polecam i pozdrawiam cały Zespół Toyota Centrum z ul. Bobrzańskiej w Poznaniu :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 lipca 2024 20:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo dziękujemy za ...

... świetną obsługę! Szczególne podziękowania kierujemy do p. Jarka Jujeczki, który profesjonalnie przeprowadził nas przez cały proces! Na wszystkie pytania (nawet te nie najmądrzejsze) odpowiadał z humorem i spokojem. Klasa! Dziękujemy!

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lipca 2024 22:23

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 lipca 2024 18:32

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super obsługa , polecam serdecznie 😁

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 lipca 2024 18:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szczerze polecam usługi ...

... Toyota Poznań Centrum. Korzystam z Ich pomocy od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm, terminowość i precyzja wykonania! Panowie Marcin, Piotr i Patryk to prawdziwi fachowcy! Dziękuję!

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 lipca 2024 14:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 lipca 2024 19:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jak zawsze niezawodna ...

... i "konkretna" obsługa przy zakupie nowego auta, ogromne uznanie zwłaszcza dla p. Michała Widerowskiego - doradcy z Działu Sprzedaży Samochodów Nowych - zaangażowanie w sprawę, kultura osobista i wyrozumiałość na najwyższym poziomie! Zadowolony właściciel "błękitno-czarnej" hybrydowej Yaris :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 lipca 2024 11:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem bardzo zadowolona ...

... z obsługi klienta przez p. Klaudię M. Pani Klaudia kompetentnie odpowiedziała na wszystkie pytania. Jazda próbna super. Polecam kupić auto u pani Klaudii

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 czerwca 2024 06:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dobre miejsce na jazdę próbną

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 czerwca 2024 08:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa, profesjonalne ...

... podejście do klienta a przede wszystkim do samochodu - polecam! 👌

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 czerwca 2024 23:42

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Brak profesjonalnego podejścia ...

... do klienta. Nie polecam tego salonu…

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 czerwca 2024 23:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 czerwca 2024 22:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 czerwca 2024 21:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam Pana Maksyma ...

... Bludzińskiego, w bardzo fachowy i miły sposób pomógł mi zakupić samochód

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »