Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
Zdjęcie profilowe dealera Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan

pin

Zobacz na mapie

pin

Poznań, Bobrzańska 5

SALON | SERWIS

90%

użytkowników

rekomenduje

4.45
(1601)
white-star Dodaj opinie

Godziny otwarcia:

08:00 - 19:00

09:00 - 15:00

Nieczynne

Toyota Poznań Centrum - Grupa Cygan
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (1601)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 14:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa ,

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2026 12:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2026 12:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 19:21

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 maja 2026 17:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem pod ogromnym ...

... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 maja 2025 13:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Witam, od soboty ...

... jestem właścicielką przepięknej Toyoty CHR, autko używane, póki co jestem bardzo zadowolona, chciałam pochwalić bardzo Pana Filipa, za bardzo duże zaangażowanie i mnóstwo poświęconego czasu, zaoferował pomoc nawet w weekend majowy oraz kiedy był już po godzinach pracy, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi a naprawdę pytań miałam bardzo dużo, dziękuję za cierpliwość, po zakupie dostałam także smsa od Pana Filipa że w razie pytań nadal jest do dyspozycji, bardzo jestem zadowolona, Pani Klaudia od ubezpieczeń także bardzo miła i pomocna bardzo szybko znalazła polisę taką o jaką mi chodziło i w korzystnej cenie. Dziękuję i bardzo polecam ten salon z tak profesjonalną obsługą.

Ryszard Adamczyk

7 maja 2025 23:16

Salon - samochody używane

polecam 5/5
5

Używany RAV$

Dziękuję Pani Karolinie Pająk, za zangarzowanie i życzliwość. przy zakupie przeze mnie samochodu w salonie Toyoty Centrum.
Profesjonalizm i kultura osobista Pani Karoliny, zachęca do kolejnych odwiedzin w ww. salonie.
Ryszard Adamczyk.

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 maja 2025 18:59

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

Najpierw zepsuli auto ...

... w trakcie diagnozy, potem naprawiali dwa dni....

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2025 09:09

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Mówią, że nic ...

... nie dzieje się przez przypadek... Do salonu trafiłam z ciekawości - chciałam zobaczyć na żywo autko, którego ogłoszenie widniało w sieci. Przy okazji pobytu w Poznaniu podjechaliśmy i od wejścia na plac czuliśmy się mega zaopiekowani - od razu nas "przechwycono" i przekazano w najlepsze ręce - ręce Pani Karoliny Pająk, dzięki której mam piękną i wymarzoną TOYOTĘ AYGO. Profesjonalizm Pani Karoliny, podejście do Klienta i kontakt z Nim oraz "walka" o auto pokazało, że jest właściwą osobą we właściwym miejscu. Jazda próbna sprawna, Pani Karolina wszystko opowiedziała, wyjaśniła, pokazała i przekazała kluczyki i voila - mam autko. Dziękuję za profesjonalizm i polecam ten Salon z czystym sumieniem ;).

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 kwietnia 2025 09:40

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nieprzyjemna obsługa, niekompetentny ...

... personel, brak załatwienia sprawy od 24.03 pomimo prośby telefonicznej do tej pory nikt z salonu nie oddzwonił i nie przygotował wyceny.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 kwietnia 2025 14:19

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Jest ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 kwietnia 2025 22:22

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 kwietnia 2025 18:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kilka dni temu ...

... w Salonie Toyota Poznań Centrum dokonaliśmy zakupu trzy letniej Toyoty Corolli . Dzięki staraniom Pana Filipa , który okazał się bardzo pomocnym fachowcem, udało się kupić auto które spełniło wszystkie nasze oczekiwania . Pan Filip, jest kompetentnym i miłym doradcą godnym polecenia. Pozdrawiamy wszystkich Pracowników Salonu i Serwisu. Toyota Poznań Centrum.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 kwietnia 2025 15:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 kwietnia 2025 10:02

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 kwietnia 2025 22:31

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dzień dobry , ...

... Chciałbym wyrazić słowa uznania dla pracowników Serwisu Toyota w Poznaniu ul Bobrzańska 5 .,Szczególne słowa podziękowania kieruje do Pana Macieja Drzazgi z działu sprzedaży samochodów nowych oraz Pana Przemysława Dudy z działu blacharsko- lakierniczego .. Jesteśmy z zona właścicielami Toyoty CHR i zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomocy to w/w zespol pracownikow obsługiwał nas profesjonalnie , fachowo , szybko , czuliśmy się naprawdę zaopiekowani i widać było pełny profesjonalizm na każdym kroku załatwiania sprawy . .Gorąco polecamy Salon i Serwis Toyota Poznań ul Bobrzańska 5 Zbyszek i Izabela Majchrowicz .

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 kwietnia 2025 17:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serdecznie polecam salon ...

... i serwis Toyota. Świetne obsługa zarówno na etapie zakupu auta jak i na etapie eksploatacji i serwisu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 kwietnia 2025 09:02

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

Korzystałem z usługi ...

... serwisu. Wymianę 2 czujników ABS (przód) wraz z wymianą płynu hamulcowego wyceniono na blisko 4000zł. Gdy sprawdzi się ceny NOWYCH, oryginalnych czujników w internecie trudno nie odnieść wrażenia, że ASO Toyoty jest bardzo, bardzo drogi. Usterkę naprawiono, obsługa na właściwym poziomie, ale ta cena...

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 kwietnia 2025 19:14

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Już dawno nie ...

... spotkałem się z tak uprzejmą oraz fachową obsługą Pani Karolina Pająk u której dziś miałem okazję oraz przyjemność być w salonie w sposób profesjonalny przedstawiła mi wszystkie aspekty zakupu samochodu Jazda testowa oraz wszystko co związane z jego zakupem to pełen profesjonalizm na wysokim poziomie Warto było przyjechać z Kołobrzegu i dokonać zakupu autka Jestem pod wielkim wrażeniem Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 kwietnia 2025 16:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym ...

... poziomie pełna profesjonalna.Szczególne podziękowania dla Pani Joanny i Pana Przemysława za pomoc w rozwiązaniu problemu z ubespieczalnią.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 kwietnia 2025 17:22

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Salon czynny do ...

... godziny 19.00 ale o 17.00 to nie ma juz handlowców bo " sobie wyszli" także porozmawiać o zakupie samochodu się nie da...Pani daje wizytówkę i każe do nich zadzeonic

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 kwietnia 2025 15:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Ok

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 kwietnia 2025 16:56

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Serwis i salon ...

... pierwsza klasa przystępne ceny w serwisie

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 kwietnia 2025 16:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super obsługa. Szczególnie Pani Magda na głównej konsoli

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 kwietnia 2025 17:22

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna i sympatyczna ...

... obsługa, przyjemną poczekalnia, bardzo dobra kawa. Jak zawsze pełne zadowolenie.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »