| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
12 maja 2025 13:29
Salon - samochody nowe
Witam, od soboty ...
... jestem właścicielką przepięknej Toyoty CHR, autko używane, póki co jestem bardzo zadowolona, chciałam pochwalić bardzo Pana Filipa, za bardzo duże zaangażowanie i mnóstwo poświęconego czasu, zaoferował pomoc nawet w weekend majowy oraz kiedy był już po godzinach pracy, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi a naprawdę pytań miałam bardzo dużo, dziękuję za cierpliwość, po zakupie dostałam także smsa od Pana Filipa że w razie pytań nadal jest do dyspozycji, bardzo jestem zadowolona, Pani Klaudia od ubezpieczeń także bardzo miła i pomocna bardzo szybko znalazła polisę taką o jaką mi chodziło i w korzystnej cenie. Dziękuję i bardzo polecam ten salon z tak profesjonalną obsługą.
Ryszard Adamczyk
7 maja 2025 23:16
Salon - samochody używane
Używany RAV$
Dziękuję Pani Karolinie Pająk, za zangarzowanie i życzliwość. przy zakupie przeze mnie samochodu w salonie Toyoty Centrum.
Profesjonalizm i kultura osobista Pani Karoliny, zachęca do kolejnych odwiedzin w ww. salonie.
Ryszard Adamczyk.
Użytkownik sieci
1 maja 2025 18:59
Salon - samochody nowe
Najpierw zepsuli auto ...
... w trakcie diagnozy, potem naprawiali dwa dni....
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2025 09:09
Salon - samochody nowe
Mówią, że nic ...
... nie dzieje się przez przypadek... Do salonu trafiłam z ciekawości - chciałam zobaczyć na żywo autko, którego ogłoszenie widniało w sieci. Przy okazji pobytu w Poznaniu podjechaliśmy i od wejścia na plac czuliśmy się mega zaopiekowani - od razu nas "przechwycono" i przekazano w najlepsze ręce - ręce Pani Karoliny Pająk, dzięki której mam piękną i wymarzoną TOYOTĘ AYGO. Profesjonalizm Pani Karoliny, podejście do Klienta i kontakt z Nim oraz "walka" o auto pokazało, że jest właściwą osobą we właściwym miejscu. Jazda próbna sprawna, Pani Karolina wszystko opowiedziała, wyjaśniła, pokazała i przekazała kluczyki i voila - mam autko. Dziękuję za profesjonalizm i polecam ten Salon z czystym sumieniem ;).
Użytkownik sieci
28 kwietnia 2025 09:40
Salon - samochody nowe
Nieprzyjemna obsługa, niekompetentny ...
... personel, brak załatwienia sprawy od 24.03 pomimo prośby telefonicznej do tej pory nikt z salonu nie oddzwonił i nie przygotował wyceny.
Użytkownik sieci
26 kwietnia 2025 14:19
Salon - samochody nowe
Jest ok
Użytkownik sieci
24 kwietnia 2025 22:22
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
24 kwietnia 2025 18:28
Salon - samochody nowe
Kilka dni temu ...
... w Salonie Toyota Poznań Centrum dokonaliśmy zakupu trzy letniej Toyoty Corolli . Dzięki staraniom Pana Filipa , który okazał się bardzo pomocnym fachowcem, udało się kupić auto które spełniło wszystkie nasze oczekiwania . Pan Filip, jest kompetentnym i miłym doradcą godnym polecenia. Pozdrawiamy wszystkich Pracowników Salonu i Serwisu. Toyota Poznań Centrum.
Użytkownik sieci
22 kwietnia 2025 15:34
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
19 kwietnia 2025 10:02
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
18 kwietnia 2025 22:31
Salon - samochody nowe
Dzień dobry , ...
... Chciałbym wyrazić słowa uznania dla pracowników Serwisu Toyota w Poznaniu ul Bobrzańska 5 .,Szczególne słowa podziękowania kieruje do Pana Macieja Drzazgi z działu sprzedaży samochodów nowych oraz Pana Przemysława Dudy z działu blacharsko- lakierniczego .. Jesteśmy z zona właścicielami Toyoty CHR i zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomocy to w/w zespol pracownikow obsługiwał nas profesjonalnie , fachowo , szybko , czuliśmy się naprawdę zaopiekowani i widać było pełny profesjonalizm na każdym kroku załatwiania sprawy . .Gorąco polecamy Salon i Serwis Toyota Poznań ul Bobrzańska 5 Zbyszek i Izabela Majchrowicz .
Użytkownik sieci
17 kwietnia 2025 17:11
Salon - samochody nowe
Serdecznie polecam salon ...
... i serwis Toyota. Świetne obsługa zarówno na etapie zakupu auta jak i na etapie eksploatacji i serwisu.
Użytkownik sieci
17 kwietnia 2025 09:02
Salon - samochody nowe
Korzystałem z usługi ...
... serwisu. Wymianę 2 czujników ABS (przód) wraz z wymianą płynu hamulcowego wyceniono na blisko 4000zł. Gdy sprawdzi się ceny NOWYCH, oryginalnych czujników w internecie trudno nie odnieść wrażenia, że ASO Toyoty jest bardzo, bardzo drogi. Usterkę naprawiono, obsługa na właściwym poziomie, ale ta cena...
Użytkownik sieci
14 kwietnia 2025 19:14
Salon - samochody nowe
Już dawno nie ...
... spotkałem się z tak uprzejmą oraz fachową obsługą Pani Karolina Pająk u której dziś miałem okazję oraz przyjemność być w salonie w sposób profesjonalny przedstawiła mi wszystkie aspekty zakupu samochodu Jazda testowa oraz wszystko co związane z jego zakupem to pełen profesjonalizm na wysokim poziomie Warto było przyjechać z Kołobrzegu i dokonać zakupu autka Jestem pod wielkim wrażeniem Pozdrawiam
Użytkownik sieci
11 kwietnia 2025 16:21
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym ...
... poziomie pełna profesjonalna.Szczególne podziękowania dla Pani Joanny i Pana Przemysława za pomoc w rozwiązaniu problemu z ubespieczalnią.
Użytkownik sieci
8 kwietnia 2025 17:22
Salon - samochody nowe
Salon czynny do ...
... godziny 19.00 ale o 17.00 to nie ma juz handlowców bo " sobie wyszli" także porozmawiać o zakupie samochodu się nie da...Pani daje wizytówkę i każe do nich zadzeonic
Użytkownik sieci
7 kwietnia 2025 15:20
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
6 kwietnia 2025 16:56
Salon - samochody nowe
Serwis i salon ...
... pierwsza klasa przystępne ceny w serwisie
Użytkownik sieci
3 kwietnia 2025 16:50
Salon - samochody nowe
Super obsługa. Szczególnie Pani Magda na głównej konsoli
Użytkownik sieci
2 kwietnia 2025 17:22
Salon - samochody nowe
Profesjonalna i sympatyczna ...
... obsługa, przyjemną poczekalnia, bardzo dobra kawa. Jak zawsze pełne zadowolenie.