| Ogólny: | 61 872 35 00 |
| Serwis: | 61 872 35 00 |
90%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 19:00
09:00 - 15:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
30 maja 2026 14:28
Salon - samochody nowe
Miła obsługa ,
Użytkownik sieci
30 maja 2026 12:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
27 maja 2026 12:58
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 maja 2026 19:21
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
23 maja 2026 17:20
Salon - samochody nowe
Jestem pod ogromnym ...
... wrażeniem podejścia do klienta oraz profesjonalizmu Pani Karoliny Kostrzyńskiej i Pana Tomasza Wawrzyniaka. Po zgłoszeniu przeze mnie reklamacji Pani Karolina dokładnie przejrzała monitoring i pokazała mi nagranie, na podstawie którego – z ogromnym spokojem, kulturą i wiedzą – wyjaśniła, że uszkodzenie nie powstało na terenie firmy. Z mojej strony było to niedopatrzenie, jednak mimo tego otrzymałem pełne wsparcie oraz propozycje rozwiązania sytuacji. Na każdym etapie Pani Karolina kontaktowała się ze mną telefonicznie i informowała o ustaleniach, co dało mi poczucie, że moja sprawa jest traktowana poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Takie podejście do klienta spotyka się dziś bardzo rzadko. Dziękuję za profesjonalizm, uczciwość i wysoką kulturę obsługi.
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
12 czerwca 2025 16:46
Salon - samochody nowe
Polecam. Po długich ...
... i owocnych negocjacjach, Pan Dominik odkupił od nas jedno autko, a Pan Filip sprzedał drugie autko😀. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi i polecamy.
Użytkownik sieci
9 czerwca 2025 02:10
Salon - samochody nowe
Bardzo dziękuję Panu ...
... Dominiku Zimowskiemu, odpowiadał na wszystkie moje dodatkowe pytania, kilka razy oddzwaniał z informacjami , ponieważ przelew długo realizował się przez bank. Zaangażowanie i przyjazna atmosfera, polecam! :)
Użytkownik sieci
5 czerwca 2025 13:28
Salon - samochody nowe
P Dominik Zimowski ...
... doradca do spraw sprzedaży oraz odkupu samochodów polecam fachowe i życzliwe podejście do klienta szybko i sprawnie załatwiona sprawa pełna fachowość
Użytkownik sieci
30 maja 2025 10:23
Salon - samochody nowe
Po awarii w ...
... drodze mojej Toyoty Corolli wybrałem serwis Toyota Poznań Centrum przy ul. Bobrzańskiej 5, gdyż wcześniej już miałem tam dobre doświadczenia profesjonalnej pomocy. Tym razem potrzebowałem kompleksowego wsparcia. Najpierw rzeczowa i sympatyczna, wielką kulturą, życzliwością i zrozumieniem, współpraca z p. Jackiem Kłodzińskim doradcą serwisowym, który pomógł mi ocenić stan techniczny mojego auta, i podpowiedzieć sensowne propozycje co dalej w tej sytuacji robić. Następnie skontaktował mnie z p. Przemysławem Szulcem, który pomógł mi w sposób fachowy, życzliwy, i dopasowany do moich potrzeb wybrać piękne auto – Toyotę Corollę, która miała się stać, i stała następcą mojej starszej i uszkodzonej Toyoty. Nabyłem piękny i sprawny samochód, którym już cieszę się od kilku dni. W sprawach typowo formalnych, związanych z ubezpieczeniem, i z zakupem nowego uzyskałem pomoc od p. Klaudii Jankowskiej Starszego Specjalisty ds. ubezpieczeń, kredytów i leasingów, która sprawnie przeprowadziła mnie przez zawiłe meandry przepisów i formularzy, z wielką cierpliwością, i życzliwością wobec osoby słabo zorientowanej w temacie, jaką jestem… Ostatecznie dzięki decyzji właścicieli Salonu moja stara Toyota została zakupiona, i tutaj nieocenioną pomoc okazał mi. P. Dominik Zimowski specjalista ds. Sprzedaży oraz odkupu Toyota Centrum Poznań, który wszystkie formalności sprawnie przygotował, i pokierował, co przyczyniło się do tego, że w krótkim czasie od trudnej sytuacji braku auta przeszedłem do posiadania pięknego, i solidnego samochodu. Od wszystkich pracowników w salonie doświadczyłem wielkiej ludzkiej życzliwości i wsparcia, co utwierdza mnie w przekonaniu, że świat techniki i motoryzacji to część naszego życia, ale najważniejsza jest ludzka życzliwość, za którą wszystkim pracownikom Salonu przy ul. Bobrzańskiej 5, o których piszę, i pozostałym, dziękuję i polecam ten zespół ludzi, którzy nie tylko pracują ze sobą, ale ze sobą współpracują.
Użytkownik sieci
27 maja 2025 08:42
Salon - samochody nowe
Dawno nie spotkałem ...
... się z tak źle ułożoną procesowo firmą. Nie oddzwaniają, nie odpisują na maile. A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o naprawie szkody/naprawie gwarancyjnej to musisz sam dzwonić i się upominać. Myślałem, że era takiej obsługi klienta już dawno minęła. Jestem mocno rozczarowany.
Użytkownik sieci
24 maja 2025 18:26
Salon - samochody nowe
Bardzo fachowe doradztwo🤩 ...
... Pan Przemysław Duda miły, uczciwy, rzetelny, znający się na rzeczy i konkretny, oby więcej tak dobrych ludzi było na tym świecie 😀 Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc i poświęcony nam czas 🙂
Użytkownik sieci
22 maja 2025 22:13
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
20 maja 2025 22:09
Salon - samochody nowe
Serwis nie polecam reszta ok
Użytkownik sieci
18 maja 2025 14:19
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 maja 2025 22:39
Salon - samochody nowe
Fajne autka były na nocy klasyków 👌🏽
Użytkownik sieci
17 maja 2025 12:05
Salon - samochody nowe
Bardzo dziękuje panu ...
... Filipowi, który dzisiaj (sobota) bardzo mi pomógł rozeznać, co trzeba włączyć lub wyłączyć w wyświetlaczu multimedialnym. Miał dużo cierpliwości, a sprawa nie była prosta.
Użytkownik sieci
17 maja 2025 09:50
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 maja 2025 17:59
Salon - samochody nowe
Pan Dominik Zimowski ...
... i Żaneta Jankowska jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi.
Użytkownik sieci
16 maja 2025 14:59
Salon - samochody nowe
Kupiłam tojote. Wszystkie ...
... dokumenty załatwiałam z Panem Dominikiem Zimowskim. Bardzo miły pan wszystko wyjaśnił. Ogólnie w salonie bardzo miły klimat i obsługa
Użytkownik sieci
15 maja 2025 20:18
Salon - samochody nowe
Dość niedawno zakupiłam ...
... używaną Corollę w salonie. Z pomocą Pana Dominika S. (I trochę Pana Filipa) cały proces zakupu przebiegł bardzo sprawnie. Pan Dominik z anielską cierpliwością odpowiadał na moje pytania i znosił moją niecierpliwość 😁 jestem baaardzo zadowolona!
Użytkownik sieci
15 maja 2025 15:00
Salon - samochody nowe
Polecam salon w ...
... Poznaniu, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Dominika i Pani Karoliny.👍
Użytkownik sieci
15 maja 2025 12:35
Salon - samochody nowe
W dniu wczorajszym ...
... poraz drugi miał okazję korzystać z usług tego salonu, wymieniłem moją Toyota Corolla na Toyota Chr, bardzo professionele podejście do klienta, od rzetelnej wyceny poprzez prezentacje auta aż do finalizacji. Jestem bardzo zadowolony z obsługi, Pan Dominik Starosta bardzo professionele podszedł do tematu i praktyczne w 24 godziny zostałem właścicielem nowego auta.
Użytkownik sieci
15 maja 2025 11:43
Salon - samochody nowe
Wraz z żoną ...
... zjawiliśmy sie w salonie w celu kupna upatrzonego używanego Aurisa. Pan Filip od razu wypatrzył nas na placu, pokazał auto, odpowiedział na wszystkie nasze pytania i doradził dobór dodatkowego wyposażenia (nie ma mowy jednak o żadnym naciąganiu, bo w zamian dorzucił wartościowe prezenty od firmy). Jazda próbna była już tylko formalnością, ale również ona pozostawiła pozytywne wrażenia co do obsługi klienta. Pan Filip jest po prostu przesympatycznym człowiekiem, więc rozmowa sama się kleiła. Auto odebraliśmy ze świeżo zaliczonym przeglądem technicznym, wymianą oleju i ubezpieczeniem (wielkie ukłony również dla Pani Karoliny ☺️). Polecamy!!!
Użytkownik sieci
14 maja 2025 08:37
Salon - samochody nowe
Świetny salon.Personel miły ...
... i pomocny.Dziękuję Pani Zuzi za błyskawiczną i profesionalną obsługę.Pozdrawiam.
Użytkownik sieci
13 maja 2025 21:29
Salon - samochody nowe
Szczerze to Pan ...
... Filip rozbił bank miał być inny samochód znalazł jeszcze lepszy no magik nie człowiek 💪miły sympatyczny, kontakt nawet w wolny dzień. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy. Mirek z żoną