92%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
8 października 2024 17:09
Salon - samochody nowe
Niestety nie polecam ...
... tego salonu nikomu, kto chce być obsługiwany według standardów godnych takiej marki. Już od samego początku zakupu samochodu miałam wrażenie, że muszę dopytywać o wszystko i sama pilnować terminów przekazania auta i dopełnienia formalności. Po roku zdecydowaliśmy się na drobną naprawę auta powstałą w wyniku przetarcia samochodu przez sąsiada oraz pierwszy przegląd serwisowy. Było bardzo dużo zamieszania, telefonów... Finalnie auto wróciło na lawecie wynajęte przez ubezpieczyciela. Zaraz po przekazaniu auta dostrzegliśmy, że listwa nad zderzakiem jest przetarta, co niezwłocznie zgłosiliśmy opiekunce z salonu. Wina została wpierw przerzucona na serwis w Nowogardzie, który naprawiał auto, następnie po wielu telefonach, zarówno z obsługą z Nowogard jak i firmą laweciarską, ustaliliśmy, że szkoda musiała powstać podczas pobytu auta w Szczecinie, prawdopodobnie podczas przeglądu lub wyceny. Od końca sierpnia do dzisiaj (październik) czekaliśmy na odpowiedź, w międzyczasie wysyłając pismo reklamacyjne, pisząc wielokrotnie do opiekunki. Po ponad miesiącu otrzymaliśmy wiadomość, że sami dokonaliśmy uszkodzenia... Jestem zażenowana tym, jak zostaliśmy potraktowani, właściwie to "olani", bo kierownik pomimo obietnic ani razu nawet nie zadzwonił. Myślę, że uszkodzenie w kwocie kilkuset złotych jest niewarte tracenia opinii w oczach lojalnych klientów, niestety z przykrością stwierdzam, że tylko po mojej stronie fakty i uczciwość mają znaczenie.
Użytkownik sieci
6 października 2024 14:19
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
4 października 2024 23:14
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
4 października 2024 18:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 września 2024 12:37
Salon - samochody nowe
Kompetetny i uprzejmy personel. Dobra lokalizacja. Czysto.
Użytkownik sieci
17 września 2024 19:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 września 2024 15:50
Salon - samochody nowe
Polecam każdemu . Pięć gwiazdek to za mało.
Użytkownik sieci
14 września 2024 13:30
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
13 września 2024 12:32
Salon - samochody nowe
Chciałabym serdecznie polecić ...
... firmę Kozłowski Toyota Szczecin. W tym tygodniu odebraliśmy Toyota Corolla demo GR. Obsługa handlowa w osobie Pana Mateusza i Pani od ubezpieczenia stanęli na wysokości zadania w 100%. Auto było profesjonalnie przygotowane do wydania. Na wszystkie pytania dostaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Jesteśmy pewni, że w razie dodatkowych pytań z naszej strony możemy oczekiwać pomocy. Jednym słowem pełna profeska. Specjalne podziękowania dla p. Mateusza.
Użytkownik sieci
5 września 2024 12:32
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
3 września 2024 22:13
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
3 września 2024 16:06
Salon - samochody nowe
Korzystam od kilku ...
... lat i jestem zadowolony z poziomu usług. Obsługa bardzo życzliwa, wykonanie zleceń terminowe. Ceny jak w ASO do najniższych nie należą ale też są na poziomie akceptowalnym. Serwis godny polecenia.
Użytkownik sieci
30 sierpnia 2024 09:23
Salon - samochody nowe
Pełen profesjonalizm.
Użytkownik sieci
28 sierpnia 2024 09:21
Salon - samochody nowe
Polecam serwis i ...
... dziękuję za obsługę Panu Sławkowi. Pozdrawiam
Użytkownik sieci
27 sierpnia 2024 13:45
Salon - samochody nowe
Obsługa jest zawsze ...
... sprawna. Korzystam z tego serwisu od lat. Serwisuję tam już trzecie swoje auto. Nigdy nie miałem trudnosci i problemów podczas przeglądów okresowych, bo tylko wtedy odwiedzam serwis. Żadnych napraw pomimo eksploatacji samochodów po 50-60 tys. km rocznie. Przeglądy umawiam z wyprzedzeniem dwutygodniowym.
Użytkownik sieci
27 sierpnia 2024 10:38
Salon - samochody nowe
Szybko idkladnie profesjonalnie
Użytkownik sieci
26 sierpnia 2024 22:59
Salon - samochody nowe
Polecam ten salon ...
... w 100%. Kupiłem u nich używane rav4. Auto w opisie aukcji przedstawione było jako ideał. W rzeczywistości okazało się jeszcze lepsze. Stan jak z fabryki. Dotrzymali każdego umówionego wcześniej przez telefon terminu, dzięki czemu udało się dokonać zakupu w niecałe 3 godziny. Dostałem auto po przeglądzie, z nowym olejem i filtrami, zatankowane pod korek i nawet z naładowaną baterią. Do tego kilka przydatnych i drogich dodatków jak np. kabel do szybkiego ładowania. Szczególnie pozdrawiam Pana Mateusza W. który to wszystko ogarną naprawdę sprawnie. Jeśli tylko żona postanowi zmienić swojego yarisa na nowszego to napewno w pierwszej kolejności zwrócę się do Pana ponownie. Pozdrawiam z Krakowa.
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2024 21:22
Salon - samochody nowe
Z pełną satysfakcją ...
... polecam ten salon – naprawdę wspaniałe miejsce, w którym pracują cudowni ludzie. W zasadzie to najlepszy salon samochodowy w całym regionie. Kupiłem tutaj Toyotę Rav4 w wersji Executive, która została zamówiona według indywidualnej specyfikacji, uwzględniającej moje życzenia. Proces realizacji zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Procedurę zakupu uruchomiono w październiku 2023, a w kwietniu 2024 wyjechałem z salonu nowym, wymarzonym autem. Ten samochód jest wspaniałym i pięknym SUVem – odkąd go zobaczyłem chwilę przed odbiorem, pokochałem to auto. A od momentu wyjazdu mój zachwyt jedynie narastał. W tej wersji mamy dokładnie to samo wyposażenie, jak w Lexus NX. Ten samochód pomaga mi podczas jazdy, posiada wszystkie współcześnie możliwe systemy bezpieczeństwa, ogromnie ułatwia parkowanie nawet w ciasnych miejscach – to jest naprawdę niezwykłe, że tak ogromnym autem po prostu bezstresowo zaparkujemy. Mógłbym godzinami opowiadać, jak bardzo ten model jest intuicyjny oraz jaką przyjemnością i satysfakcją jest podróżowanie nim zarówno po mieście i lokalnych drogach, jak i autostradach. Najbardziej jednak chciałbym podziękować zespołowi pracującemu w tym salonie: Panu Damianowi za tak profesjonalne przyjęcie w salonie, wysoce fachowe doradztwo oraz jazdę próbną, podczas której mogłem poznać atuty Toyoty Rav4, co ułatwiło mi decyzję zakupową – nigdy nie żałowałem, że zamówiłem właśnie ten model Toyoty. Dziękuję również Pani Renatce za Pani uśmiech i wszelką pomoc związaną z ubezpieczeniem samochodu. W swoim życiu dokonywałem wielu transakcji – począwszy od zakupu nieruchomości, remontu i nadaniu blasku zrujnowanemu lokalowi, który został przywrócony do życia i w którym dziś istnieje moja firma, a skończywszy na zakupie samochodu w tym salonie. I dziś z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że transakcja z salonem Toyota przy Mieszka I w Szczecinie jest jedną z najlepiej wyświadczonych mi usług. Bądźcie Państwo pewni, że piszę te słowa z przyjemnością. Pozdrawiam, Daniel Furtak ze Szczecina/Sulęcina.
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2024 18:17
Salon - samochody nowe
Obsługa miła i fachową.zapraszam wszystkich
Użytkownik sieci
21 sierpnia 2024 20:15
Salon - samochody nowe
Super obsługa miło i profesjonalnie :)