Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 czerwca 2024 21:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, miła obsługa, ...

... duże zaangażowanie i chęć pomocy - odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 czerwca 2024 11:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przesympatyczni ludzie! Począwszy ...

... od recepcji, poprzez serwis (Pan Sławek Cedro) oraz pomocnych chłopaków, którzy wszystko wytłumaczą o wnętrznościach samochodów, przez sprzedaż (Pani Kinga Młynarczyk), która doradzi i wykopie potrzebny samochód spod ziemi :), poprzez szkody (Pan Mateusz Zaliński) - człowiek z głową na karku, który realnie i rzetelnie pomoże ze szkodami (miło, sprawnie i szybko, a także na wysokim poziomie wymiana szyby czołowej w naszym Superbie) - na przesympatycznym portierze kończąc, który późnym niedzielnym wieczorem przyjął od nas testówkę bez mrugnięcia okiem. Mega fajna ekipa, którą każdemu polecamy. Tak powinno się pracować! Im się chce! Pozdrawiamy serdecznie!

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 czerwca 2024 20:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2024 11:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jakość obsługi się ...

... poprawiła. Olbrzymi plac z autami, więc zazwyczaj nie czeka się na nowe auto.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2024 18:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa klienta, ...

... bardzo sprawny serwis. Miłe miejsce do czekania na auto.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 maja 2024 20:56

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Zaczęło się od ...

... telefonu z zapytaniem o ofertę i muszę przyznać, że spotkałem się z profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem ze strony handlowca P. Sylwii, która w sposób obiektywny dobrała ofertę względem potrzeb wykazując się przy tym dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną. Doradztwo i elastyczne podejście oraz możliwość negocjacji ceny sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zamówienie i zakup Skody Kodiaq. Musze przyznać, że cała obsługa salonu w sposób sprawny, zaangażowany i zgrany współpracowała w realizacji zamówienia. Byliśmy mile zaskoczeni przez P. Sylwie sposobem prowadzenia negocjacji, realizacji zamówienia, kompetencją w załatwianiu formalności. Będąc przywiązany prze wiele wiele lat do innej marki Skoda nas mile zaskoczyła :) Powodzenia i szerokości

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 maja 2024 18:01

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 maja 2024 14:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 maja 2024 09:15

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 kwietnia 2024 10:56

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 kwietnia 2024 15:51

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fachowa obsługa polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 marca 2024 23:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przekazanie samochodu odbyło ...

... się sprawnie bez żadnych komplikacji i oczekiwań. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 marca 2024 09:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fachowe doradztwo

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 marca 2024 13:20

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Super

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 lutego 2024 21:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam każdemu kierowcy ...

... szukającemu nowego auta. Bardzo pomocna obsługa, szczególnie Pana Grzegorza. Niezawodny w pomocy w każdej sytuacji. Po zakupie nadal dbający o klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 lutego 2024 19:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Od maja jestem ...

... posiadaczem Skody Octavia, w grudniu konieczny był serwis, dzięki Panu Robertowi w ciągu dwóch tygodni szkoda została usunięta. Świetny serwis, świetni fachowcy i naprawdę miłe podejście do klienta. Serdecznie polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 lutego 2024 17:04

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Kilkukrotnie auto było ...

... zostawione w celu naprawy usterek blacharsko-lakierniczych oraz serwisów leasingowych i za każdym razem realizacja odbywała sie na najwyższym poziomie. Serwis godny polecenia jak również osoba Pana Roberta Kutwina, z która miałem okazje zalatwiać sprawy napraw.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lutego 2024 11:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 lutego 2024 14:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 stycznia 2024 22:24

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Od początku stycznia ...

... jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami Skody Karoq. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania należą się Pani Kindze, która zajmowała się nami od początku. To przemiła osoba. Bardzo kompetentna i znająca się na tym co robi. Świetne doradztwo. Stały kontakt i informację o szczegółach realizacji zamówienia. Obsługa na 6+. Odbiór auta również przebiegł idealnie. Pan Adrian bardzo rzetelnie pokazał nam i wytłumaczył wszystko co związane z obsługą oraz użytkowaniem samochodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim polecamy Skoda Autorud Kielce 🙂 pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »