Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 października 2024 14:36

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 września 2024 18:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Podziękowania dla Pana ...

... Artura za fantastyczne podejście do klienta oraz pomoc w wybraniu odpowiedniego samochodu!

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 września 2024 14:49

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam serdecznie

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 września 2024 15:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 września 2024 13:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

kupiłem skodę kamiq ...

... 2019 r po roku ekran radia się wyłączał sporadycznie oczywiście zgłaszałem na przeglądach bagatelizowali to bo samochód był na gwarancji przed wykupem samochodu zgłosiłem usterkę po raz kolejny i okazało się że trzeba wymienić sterownik za który musiałem zapłacić rok 2023 wrzesień niby dostałem zniżkę i gwarancje na rok przyjechałem dziś 03.09.2024r tydzień przed końcem gwarancji na wymianę sterownika z tą samą usterką a strasznie niemiły pan w serwisie wciska mi kity że to coś innego ze nie pobieram aktualizacji żebym porostu jeszcze raz za to zapłacił miałem kupić następną skodę ale przez niemiłą obsługę w serwisie nic tam więcej nie kupię

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 sierpnia 2024 19:52

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Fachowa obsługa klienta, ...

... eleganckie auta, bardzo wysoka kultura osobista personelu. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 sierpnia 2024 20:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 sierpnia 2024 07:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 lipca 2024 17:14

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

Pan obsługujący serwis ...

... średnio uprzejmy. Potraktował mnie odgórnie. Zostawił słabe wrażenie. Pani na wejści bardzo uprzejma i pomocna także rozbieżność w obsłudze klienta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 lipca 2024 16:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lipca 2024 11:24

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Koszmar,po zamontowaniu haka ...

... we własnym zakresie odmówili zaprogramowania,dno serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 lipca 2024 14:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 lipca 2024 12:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Korzystałem z serwisu ...

... blacharsko lakierniczego i jestem zadowolony z jakości wykonanej naprawy. Auto otrzymałem czyste i pachnące. Co prawda trwało to trochę czasu ale ogólnie oceniam pozytywnie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 lipca 2024 12:07

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 czerwca 2024 09:47

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Chciałbym bardzo serdecznie ...

... podziękować za profesjonalną współpracę której doświadczyłam w tym salonie dokonując zakupu Skody Kamiq😊 Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Igor który jest bardzo miłą i kulturalną osobą, znającą się na swojej pracy 😊 doskonała komunikacja, zarówno elektroniczna jak i telefoniczna. Pozostaje mi jedynie życzyć, żeby wysoki poziom usług był świadczony przez Państwa Salon nieprzerwanie, a pełne zaangażowanie Pracowników w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów zostało dostrzeżone i odpowiednio nagradzane😉

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 czerwca 2024 21:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, miła obsługa, ...

... duże zaangażowanie i chęć pomocy - odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach.

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 czerwca 2024 11:35

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przesympatyczni ludzie! Począwszy ...

... od recepcji, poprzez serwis (Pan Sławek Cedro) oraz pomocnych chłopaków, którzy wszystko wytłumaczą o wnętrznościach samochodów, przez sprzedaż (Pani Kinga Młynarczyk), która doradzi i wykopie potrzebny samochód spod ziemi :), poprzez szkody (Pan Mateusz Zaliński) - człowiek z głową na karku, który realnie i rzetelnie pomoże ze szkodami (miło, sprawnie i szybko, a także na wysokim poziomie wymiana szyby czołowej w naszym Superbie) - na przesympatycznym portierze kończąc, który późnym niedzielnym wieczorem przyjął od nas testówkę bez mrugnięcia okiem. Mega fajna ekipa, którą każdemu polecamy. Tak powinno się pracować! Im się chce! Pozdrawiamy serdecznie!

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 czerwca 2024 20:34

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 maja 2024 11:21

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jakość obsługi się ...

... poprawiła. Olbrzymi plac z autami, więc zazwyczaj nie czeka się na nowe auto.

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 maja 2024 18:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa klienta, ...

... bardzo sprawny serwis. Miłe miejsce do czekania na auto.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »