| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
11 października 2024 14:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 września 2024 18:57
Salon - samochody nowe
Podziękowania dla Pana ...
... Artura za fantastyczne podejście do klienta oraz pomoc w wybraniu odpowiedniego samochodu!
Użytkownik sieci
13 września 2024 14:49
Salon - samochody nowe
Polecam serdecznie
Użytkownik sieci
12 września 2024 15:03
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
3 września 2024 13:41
Salon - samochody nowe
kupiłem skodę kamiq ...
... 2019 r po roku ekran radia się wyłączał sporadycznie oczywiście zgłaszałem na przeglądach bagatelizowali to bo samochód był na gwarancji przed wykupem samochodu zgłosiłem usterkę po raz kolejny i okazało się że trzeba wymienić sterownik za który musiałem zapłacić rok 2023 wrzesień niby dostałem zniżkę i gwarancje na rok przyjechałem dziś 03.09.2024r tydzień przed końcem gwarancji na wymianę sterownika z tą samą usterką a strasznie niemiły pan w serwisie wciska mi kity że to coś innego ze nie pobieram aktualizacji żebym porostu jeszcze raz za to zapłacił miałem kupić następną skodę ale przez niemiłą obsługę w serwisie nic tam więcej nie kupię
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2024 19:52
Salon - samochody nowe
Fachowa obsługa klienta, ...
... eleganckie auta, bardzo wysoka kultura osobista personelu. Polecam.
Użytkownik sieci
17 sierpnia 2024 20:11
Salon - samochody nowe
Miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2024 07:45
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 lipca 2024 17:14
Salon - samochody nowe
Pan obsługujący serwis ...
... średnio uprzejmy. Potraktował mnie odgórnie. Zostawił słabe wrażenie. Pani na wejści bardzo uprzejma i pomocna także rozbieżność w obsłudze klienta.
Użytkownik sieci
30 lipca 2024 16:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
24 lipca 2024 11:24
Salon - samochody nowe
Koszmar,po zamontowaniu haka ...
... we własnym zakresie odmówili zaprogramowania,dno serwis.
Użytkownik sieci
23 lipca 2024 14:29
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 lipca 2024 12:37
Salon - samochody nowe
Korzystałem z serwisu ...
... blacharsko lakierniczego i jestem zadowolony z jakości wykonanej naprawy. Auto otrzymałem czyste i pachnące. Co prawda trwało to trochę czasu ale ogólnie oceniam pozytywnie.
Użytkownik sieci
13 lipca 2024 12:07
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
25 czerwca 2024 09:47
Salon - samochody nowe
Chciałbym bardzo serdecznie ...
... podziękować za profesjonalną współpracę której doświadczyłam w tym salonie dokonując zakupu Skody Kamiq😊 Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Igor który jest bardzo miłą i kulturalną osobą, znającą się na swojej pracy 😊 doskonała komunikacja, zarówno elektroniczna jak i telefoniczna. Pozostaje mi jedynie życzyć, żeby wysoki poziom usług był świadczony przez Państwa Salon nieprzerwanie, a pełne zaangażowanie Pracowników w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów zostało dostrzeżone i odpowiednio nagradzane😉
Użytkownik sieci
19 czerwca 2024 21:19
Salon - samochody nowe
Polecam, miła obsługa, ...
... duże zaangażowanie i chęć pomocy - odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach.
Użytkownik sieci
13 czerwca 2024 11:35
Salon - samochody nowe
Przesympatyczni ludzie! Począwszy ...
... od recepcji, poprzez serwis (Pan Sławek Cedro) oraz pomocnych chłopaków, którzy wszystko wytłumaczą o wnętrznościach samochodów, przez sprzedaż (Pani Kinga Młynarczyk), która doradzi i wykopie potrzebny samochód spod ziemi :), poprzez szkody (Pan Mateusz Zaliński) - człowiek z głową na karku, który realnie i rzetelnie pomoże ze szkodami (miło, sprawnie i szybko, a także na wysokim poziomie wymiana szyby czołowej w naszym Superbie) - na przesympatycznym portierze kończąc, który późnym niedzielnym wieczorem przyjął od nas testówkę bez mrugnięcia okiem. Mega fajna ekipa, którą każdemu polecamy. Tak powinno się pracować! Im się chce! Pozdrawiamy serdecznie!
Użytkownik sieci
8 czerwca 2024 20:34
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 maja 2024 11:21
Salon - samochody nowe
Jakość obsługi się ...
... poprawiła. Olbrzymi plac z autami, więc zazwyczaj nie czeka się na nowe auto.
Użytkownik sieci
27 maja 2024 18:55
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa klienta, ...
... bardzo sprawny serwis. Miłe miejsce do czekania na auto.