| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
18 listopada 2020 21:17
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
13 listopada 2020 17:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
12 listopada 2020 09:33
Salon - samochody nowe
Kawa pyszna, pan ...
... który ją dla mnie zrobił równie przesympatyczny, serdecznie go pozdrawiam i tyle mogę dobrego powiedzieć o tym salonie - mowa o serwisie. Na wykonanie prostej usługi (wymiana całych kół) potrzeba okolo 2-3 h, po czym otrzymuje sie samochod z błędem na desce rozdzielczej (i do tego wmawia się klientowi , ze akurat pech chcial , ze teraz sie zapaliła, wspominam: przy nowym samochodzie- nie, to nie była spalona żarówka). Obiecana wymiana worków na koła (tak, taka bździna) została zignorowana, wpakowano mi brudne, ukurzone koła do środka auta, co świadczy o braku szacunku do klienta, tak samo jak umycie auta, miało być , no ale cóż... Spieszyłam się do pracy, wiec kolejnej godziny na umycie auta w automatycznej myjni (bo przecież nie ręcznie) nie mogłam panom od włączenia guzika - mycie zasadnicze - użyczyć. Cena... wow. Tyle mogę powiedziec. Takie samo zdanie mam na temat salonu obok, którego teraz przenoszą w inne miejsce. Z serwisem jezdze do profesjonalnego salonu w Piotrkowie (Opel service) , wysoka kultura osobista, samochód zrobiony na czas. Jak panowie mówią „auto będzie za 2 h do odbioru” - to jest do odbioru w przeciagu godziny. W nienagannym stanie. Pozdrawiam przy tym panów z salonu z Piotrkowa! ☺️ Teraz jednak przekonałam sie , ze rowniez tam bede jezdzic na wymianę tak prostej czynności jak wymiana kół , ktora okazała sie byc tu w Kielcach trudna 🙄. Wole przejechać sie do profesjonalistów 100 km i stracić troche wiecej paliwa, niz nerwy w Kielcach...
Użytkownik sieci
7 listopada 2020 20:24
Salon - samochody nowe
Bardzo miła obsługa.Polecam
Użytkownik sieci
5 listopada 2020 18:36
Salon - samochody nowe
Miła, profesjonalna obsługa. Polecam!
Użytkownik sieci
5 listopada 2020 10:39
Salon - samochody nowe
Korzystam z tego ...
... Salonu, bo jestem jego klientem. Wydaje mi się że obecnie pracownicy są jakby grzeczniejsi niż poprzednio, kiedy był wcześniejszy właściciel. Masz pokaże i zweryfikuje również te moją obecną opinię. W salonie jest czysto, przyjemnie, przestrzegane są wszelkie reguły bezpieczeństwa i higieny.
Użytkownik sieci
30 października 2020 19:12
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
29 października 2020 17:40
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 października 2020 11:12
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 października 2020 15:26
Salon - samochody nowe
Fajny i klimatyczne salon z kompetentną kadrą!!!!
Użytkownik sieci
20 października 2020 13:15
Salon - samochody nowe
Montuje gpsy od ...
... lat w tym salonie. Mila obsluga i zawsze chętni do pomocy. Pewnie dlatego sprzedaja tyle aut. 😁
Użytkownik sieci
19 października 2020 15:25
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
4 października 2020 13:11
Salon - samochody nowe
Chcesz kupić auto? ...
... Spędzisz tu pół dnia na papierologii. Dobrze że kawa jest :)
Użytkownik sieci
3 października 2020 22:16
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
2 października 2020 13:38
Salon - samochody nowe
Świetny serwis ,świetni ...
... fachowcy i naprawdę miłe podejście do klienta...😉
Użytkownik sieci
1 października 2020 18:53
Salon - samochody nowe
Piątka z plusem dla Pani Olgi DW3H717
Użytkownik sieci
24 września 2020 15:27
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 września 2020 14:32
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
15 września 2020 12:52
Salon - samochody nowe
Rewelacja. Polecam
Użytkownik sieci
10 września 2020 21:31
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek