Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2022 18:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2022 09:52

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

10.05.2022 pierwszy przegląd ...

... mojej skody ale już trzeci pobyt w salonie Autorud Kielce i za każdym razem mam bardzo pozytywne odczucia. Obsługa profesjonalna. Wszyscy pracownicy mili, uśmiechnięci, w salonie czysto i przyjemnie. Osobiście polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 maja 2022 23:21

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zgłosiłem się do ...

... serwisu skody celem zdiagnozowania i naprawienia usterki klimatyzacji. Po pierwszej diagnozie mechanika usłyszałem od osoby obsługującej moje zlecenie , że powodem jest mała ilość czynnika , na dopełnienie którego się zgodziłem po zapewnieniu , że to wyeliminuje moją usterkę . Po wyjechaniu z salonu i przejechaniu kilkunastu kilometrów usterka dalej występowała. Wróciłem do salonu z reklamacja do osoby przyjmującej zlecenie. Samochód ponownie został zdiagnozowany i usterka została naprawiona w kilka minut. Na pytanie co było przyczyną usterki , usłyszałem odpowiedz "Nieważne , proszę jeździć a jak problem wróci to zapraszamy ponownie". Kilkukrotnie próbowałem uzyskać odpowiedź od pracownika co było przyczyną usterki i co zostało zrobione przy moim aucie. Takiej odpowiedzi nie uzyskałem. Rozumiem , ze mechanik mógł się pomylić i zostałem błędnie namówiony do napełnienia czynnika , którego było mało. Jednak jestem oburzony faktem , że pracownik nie chciał mi udzielić informacji na temat tego co było naprawione w moim samochodzie. Nie polecam .

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2022 10:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 kwietnia 2022 22:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 kwietnia 2022 17:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 marca 2022 15:27

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Szybka,sprawna obsługa.Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 marca 2022 07:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 marca 2022 16:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 marca 2022 09:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Przyjechałem do serwisu ...

... z dość banalnym (jak się później, w innym serwisie, okazało), zapłaciłem za naprawę po czym po przejechaniu 500km problem powrócił. Okazuje się że nie zostały mi podane żadne informacje o dodatkowych usterkach w samochodzie, wg. serwisu wszystko było ok po naprawie, a usterek do naprawy było jeszcze kilka. Sam serwis najwyraźniej robi rzeczy niezbyt dokładnie, skoro ta sama usterka pojawia się po jednym przejechaniu samochodem!

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 marca 2022 18:50

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 marca 2022 18:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna i miła obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 marca 2022 13:51

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lutego 2022 14:50

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

4 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 lutego 2022 16:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 lutego 2022 21:05

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła obsługa. ...

... Pracy mają dużo, ze względu na to, że samochodów marki Skoda na drogach aż nadto ale uważam, że są godni zaufania.

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 lutego 2022 11:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

(Przetłumaczone przez Google) ...

... Rodzaj i szybka (Wersja oryginalna) Cordiali e veloci

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 stycznia 2022 05:46

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 grudnia 2021 17:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 grudnia 2021 21:17

Salon - samochody nowe

polecam 3/5
3

Drogo

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »