Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 kwietnia 2026 23:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Porządne samochody! Fajna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 05:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście PanaPiotra

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 kwietnia 2026 19:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dzień dobry, piszę ...

... w imieniu Józefa Nowaka. Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Piotrowi Malickiemu, za profesjonalną pomoc przy zakupie nowego pojazdu. Pełny profesjonalizm, taktowność wobec klienta, wysoka kultura osobista oraz proklienckie podejście pełne szacunku i zrozumienia. Serdeczne podziękowania za miłą obsługę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 kwietnia 2026 14:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 marca 2026 09:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 marca 2026 16:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 marca 2026 08:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 marca 2026 15:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam salon ...

... Skody w Kielcach, a w szczególności pracownika jakim jest Pan Grzegorz S. Pan Grzegorz to wspaniały handlowiec, pomocny, znający odpowiedzi na wszystkie pytania (a było ich dość sporo). Wszyscy pracownicy pomocni, jestem bardzo zadowolona z jakości Waszej obsługi :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lutego 2026 12:33

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profeska

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lutego 2026 11:12

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam. Pan ...

... Kacper Grzywna wykazał pełen profesjonalizm przy sprzedaży. Na wszystkie moje pytania odpowiadał szybko i precyzyjnie, rozwiewając wątpliwości co do oferowanej Skody Scali. Cały proces zakupu – od konfiguracji po formalności – załatwiliśmy zdalnie, bez wizyty w salonie. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bez stresu. Polecam serdecznie!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 lutego 2026 20:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super salon!!! Pełen ...

... profesjonalizm. Przemiła i mega pomocna obsługa. Wszystko przejrzyście wytłumaczone od A do Z. Wachlarz usług taki, że jest w czym wybierać :) Osobiście bardzo serdecznie polecam, a tak personalnie, to na specjalne uznanie zasługuje Pan Piotr Malicki, który nie dość, że na spokojnie rozwiał wszelkie moje wątpliwości to dodatkowo przekonał mnie, że w dobie AI zwykła, ludzka życzliwość jest bezcenna. Gratuluję takiego ambasadora marki.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 lutego 2026 07:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 lutego 2026 17:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Na 5! Super Salon. Super Ludzie,Super Auta!

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 lutego 2026 21:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Z pełnym przekonaniem ...

... rekomenduję salon Škoda Autorud Kielce jako godnego zaufania partnera w procesie zakupu samochodu. Realizacja zamówienia na pojazd Škoda Octavia IV RS przebiegła w sposób w pełni profesjonalny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Pan Artur, specjalista ds. sprzedaży, zapewnił kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu – od doradztwa produktowego i ofertowego, poprzez bieżącą komunikację i koordynację zamówienia, aż po finalne wydanie pojazdu. Całość współpracy charakteryzowała się wysoką kulturą obsługi, rzetelnością oraz terminowością. Również Pan Adrian zasługuje na wyróżnienie za profesjonalne przygotowanie pojazdu do odbioru oraz przeprowadzenie szczegółowego i rzeczowego szkolenia z zakresu obsługi samochodu. Proces wydania auta został zrealizowany sprawnie, w uporządkowany i przejrzysty sposób. Współpracę z zespołem Škoda AutoRud Kielce oceniam bardzo wysoko. Salon wyróżnia się wysokim standardem organizacyjnym, dbałością o jakość obsługi oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zdecydowanie polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 stycznia 2026 12:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Pomocna i kulturalna ...

... Załoga, wzorowa obsługa. Nawet w przypadku starszych pojazdów, niezaopatrywanych przez producenta w elementy na wymianę, Klienci nie są zostawieni sami sobie. Dział Serwisu bardzo profesjonalny, ale szczególne podziękowania składam Panu Michałowi z Działu Części.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 stycznia 2026 15:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »