Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 maja 2026 11:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Wizyta-sobota- ubranie robocze😆 ...

... Obsługa 2 M + 1 kobieta Chodzę po tym " salonie " kilka minut nie ma nikogo z klijentów , spojrzenia obsługi - po co on tu wszedł🤣 Zero reakcji więc biorę broszurkę i idę zapytać o szczegóły - wypadło na "kobietę" na pytanie jest odpowiedź -- "niech Se pan tam to wszystko wyczyta" - porażka a nie jestem jakoś uszczypliwy- właściciel niech obsługę wyśle do innych salonów to zobaczą jak powinni się zachować. Teraz po takim powitaniu już widzę jak będa usuwać usterkę w aucie jak wystąpi. Omijajcie ich z daleka. Acha na wyjściu zaproponowali jazdę próbną która wogóle mnie nie interesuje ale w sumie okazało się że tego auta nie mają🤣😆😂.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 kwietnia 2026 08:35

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam tego ...

... salonu.Aby otrzymać ofertę trzeba podać swoje dane . Na moje pytanie do czego te dane pan odpowiedział ze takie mają wytyczne kierownika. Powiedziałem ze na tym etapie nie podam mu danych Otrzymałem odpowiedz ze poświęca swój czas dla mnie i nie otrzymam żadnej oferty bez podania danych.Po tych ''niespodziankach'' zmieniłem salon na inną markę i nikt mnie nie pytał o dane żeby otrzymać ofertę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 grudnia 2025 21:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 października 2025 18:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Fatalna obsługa , ...

... mechanicy wymyślają teorie z kosmosu kierownik salonu nie wie kto pracuje i co robią pracownicy w ciągu dnia .obsługa call center fatalna . Jak najdalej od tego serwisu

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 września 2025 12:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Fatalna jakość napraw ...

... mojego pojazdu i współpracownika... Mój wielokrotnie bez trafnej diagnozy, a drugi przestał 1,5 miesiąca na warsztacie i prawdopodobnie za piątym razem udało się... Ostatni raz Skoda w moim posiadaniu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 maja 2025 17:19

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Serwis Skody bardzo ...

... sprawny jednakże obsługa traktuje kobiety przedmiotowo i bez szacunku. Pan Paweł zamiast odpowiedzieć na pytanie mojej żony dotyczące usterki powiedział „i tak Pani nie zrozumie to po co mam Pani mówić”.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 maja 2025 16:42

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Jeśli samemu bym ...

... się nie upomniał, to minął by rok od zgłoszenia naprawy. Miałem drobne wgniotki po gradobiciu. Mieli to naprawić do listopada 24, a mamy Maj. Dwie gwiazdki za auto zastępcze. Drugie jaja to odbiór. Zadzwonili, że zapraszają po odbior auta, ja mówię, że będę po południu, po piętnastej, byłem co prawda po szesnastej, gdzie godziny mają do osiemnastej, ale serwis blacharski jest do 16, nikt nic nie wie nie wydadzą mi auta, ja mówię, ze mam wasze chcę zostawić, jestem z dzieckiem, oni- a co nas to obchodzi nam nic nie przekazano, żadnej informacji i idź do dyrektora serwisu blacharskiego.. Takie teksty usłyszałem od pracowników serwisu mechanicznego super. Finale odebrałem, ale nie tak się obchodzi z klientem, ktorego sami zapraszacie po odbiór auta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 maja 2025 17:09

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie można się ...

... dodzwonić. Próbowałem trzy razy po kilkanaście minut na słuchawce i nic. Nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania.

Użytkownik sieci Opinia z Google

7 marca 2025 16:55

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dziś mój mąż ...

... wracając z budowy w zwykłych dresach koszulce wszedł do salonu, ponieważ stoimy przed zakupem nowego auta i wybór padł na Skodę. Panie pracujące tam popatrzyły po sobie jakby popełnił ogromne faux pas. Proszę w takim razie przed wejściem wywiesić jakie macie zasady dress code by zostać obsłużonym. Albo nie, pojedziemy sobie do innego miasta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 lutego 2025 12:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam, już ...

... przy samym zakupie samochodu w 2023 roku zastanawiałem się czy warto ponieważ pan „sprzedawca” posługiwał się całkowicie znikomą wiedzą na temat sprzedawanego auta. Ciężko było wydobyć jakie informacje dotyczące zakładania do nowego samochodu gazu itp. Jednak przebolałem tą drogę i wszedłem w posiadanie nowego auta z salonu Autorud Kielce. Punktem kulminacyjnym był serwis, jak obsługa jeszcze stoi na w miarę dobrym poziomie to sam serwis jest żenujący. Przed serwisem kierownica w świetnym stanie , po nagle na kierownicy pojawiły się pręgi których przed serwisem nie było :). Usłyszałem że to niemożliwe aby jakiś pracownik to zrobił, jednak podczas tak prostego zadania jakim jest wjechanie i wyjechanie z budynku tam potrafi stać się nieprzyjemna mała szkoda. Ogólnie same odczucia w salonie są nieprzyjemne, człowiek nie czuję się komfortowo. Nie polecam i na pewno w przyszłości nie będę brał tego salonu pod uwagę. Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 grudnia 2024 10:43

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Jeśli chodzi o ...

... dział likwidacji szkód to jest dramat od 11.12 auto w serwisie na wymiane klapy bagażnika i lampy i już 2 razy przekładany termin oddania samochodu na dzień 23.12 jeszcze nie jest gotowy. Dodaje zdjecie aby ktoś mi powiedzial co tu jest takiego trudnego co zajmuje tyle czasu. Omijać szerokim łukiem

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 listopada 2024 10:17

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Sama sprzedaż jak ...

... i odbiór auta na 5*. Niestety muszę wystawić tylko 1* gdyż typowe zachowanie dla większości ASO. Jak coś się zesra przy zgłoszeniu jesteśmy mili. Oczywiście temat zostanie załatwiony itp. Szkoda tylko że mija 6mc od zgłoszenia usterki auta i od momentu zgłoszenia cisza i brak kontaktu pomimo napisania kilku maili. Cóż niektórzy ludzie po prostu nie wiedzą co to jest godność osobista i z mordy robią cholewę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 września 2024 13:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

kupiłem skodę kamiq ...

... 2019 r po roku ekran radia się wyłączał sporadycznie oczywiście zgłaszałem na przeglądach bagatelizowali to bo samochód był na gwarancji przed wykupem samochodu zgłosiłem usterkę po raz kolejny i okazało się że trzeba wymienić sterownik za który musiałem zapłacić rok 2023 wrzesień niby dostałem zniżkę i gwarancje na rok przyjechałem dziś 03.09.2024r tydzień przed końcem gwarancji na wymianę sterownika z tą samą usterką a strasznie niemiły pan w serwisie wciska mi kity że to coś innego ze nie pobieram aktualizacji żebym porostu jeszcze raz za to zapłacił miałem kupić następną skodę ale przez niemiłą obsługę w serwisie nic tam więcej nie kupię

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lipca 2024 11:24

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Koszmar,po zamontowaniu haka ...

... we własnym zakresie odmówili zaprogramowania,dno serwis.

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 marca 2024 13:00

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Samochód jeżdżący, bezproblemowy ...

... oddany na przegląd, po przeglądzie, 40 km od wyjechania z serwisu pokazuje kontrolkę poziomu niskiego oleju. Stanęliśmy na poboczu a z samochodu dosłownie leje się olej. Po rozmowie z serwisem oni oczywiście mogą wziąć Samochód na serwis ale płatny. Czyli oddajemy Samochód dobry, a odbieramy uszkodzony. My Ci zrobimy tani przegląd ale przy okazji zrobimy mały sabotaż żebyś do nas wrócil i wydał nie wiadomo ile pieniędzy, bo Pan serwisant również tego nie może określić. Rozkręcimy i wycenimy. Już raz ktoś przez Was omało nie zginął nie dokręcając kół! Nigdy więcej! Ps. Pan z zeszłego tygodnia mówił żeby nie przyjeżdżać tutaj bo dokładnie ta sama sytuacja, dajemy dobry oddajemy uszkodzony. Dziwny zbieg okoliczności. Odpowiadając na komentarz ze strony Skody, samochód odrazu po przeglądzie był w garazu. Nie jeździł, dopiero jak wyruszył w trasę to problemy zaczęły się zaraz po rozpoczęciu podróży. Dziwnym trafem przez 1,5 roku od zakupu nic się nie działo, tylko bezpośrednio po przeglądzie w waszym serwisie. Jesteście śmieszni. I odnosząc się dalej do komentarza, została podana przyczyna- jaka? Nic nie zostało podane.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 lutego 2024 13:24

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Serwis blacharsko-lakierniczy - ...

... obsługujący Pan Robert. Naprawa w ramach szkody AC bezgotówkowo, samochód 2-letni - przerysowany bok pojazdu. Naprawa trwała prawie 3 miesiące, a to problem z cześciami, a to problem z pracownikami itp. W końcu wyczekiwany odbiór auta przypominam z serwisu autoryzowanwego. Malowane elementy w całkiem innym odcieniu, wiecej ziarna metalik. Auto ściaga w lewo. Wymieniono również wachacz oraz jeden amortyzator z regulacja twardości -jeden! Brak pomiarów co do różnicy w starym a nowym na tej samej osi. Złozona reklamacja, proces ten trwał kolejne miesiące. Nagle informacja, prosze wstawic samochów 7-8 grudnia do serwisu celem poprawy wszelkich niedociągnięć. Po równych 2 miesiącach auto do odbioru. Co zrobił serwis? Nic! auto sciąga jak sciagało, kłamią iż autem jeździli by sprawdzić (mam GPS auto nawet na minute z parkingu serwisu nie wyjechało). Lakier nic nie poprawiony, polakierowany został dodatkowy element - wlew paliwa gdyz sie bardzo odznaczał. Przepraszam jedyne co zrobili poprawnie to posprzątali w środku. Auto stało 2 miesiące praktycznie bezczynnie i dalej nie jest naprawione jak należy. Sprawa będzie poruszona w TVN Turbo i skierowana do prawnika. Beznadziejna obsluga, brak kultury i profesjonalizmu. Skandal! Nie wroce na pewno, usługi na najgorszym mozliwym poziomie!!! Pomyśleć ze Audi za ponad 300 czy 400tys.zł naprawia ten sam serwis blacharski. NEGATYW

Użytkownik sieci Opinia z Google

28 stycznia 2024 07:08

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

"Naprawa nie zgodna ...

... z przesłanym kosztorysem i fakturą za naprawę. Brak wymiany wspornika zamka i prac powiązanych." Z taką treścią otrzymaliśmy dokument od ubezpieczyciela po naprawie w serwisie Skoda Autorud. Po naprawie zaczęliśmy sprawdzać części i dopytywać o dokumenty, więc serwis przesłał nam kalkulację naprawy utworzoną 5 dni po odbiorze auta, na kwotę 7 480,77 zł (z mniejszą liczbą części i mniejszym zakresem naprawy) w międzyczasie wystąpiliśmy do ubezpieczyciela o dokumenty i otrzymaliśmy inną kalkulację naprawy (utworzoną, gdy auto było u nich w serwisie) na 9 606,04 zł i fakturę VAT na taką samą kwotę, którą zobaczyliśmy pierwszy raz bo serwis już jej nam nie wysłał... gdy dopytywaliśmy o dokumenty wysyłał nam faktury zaliczkowe z niższymi kwotami 6 881,99 zł(na których nie ma wymienionych części oraz ujętej robocizny). Byliśmy nabywcą faktury, a płatnikiem ubezpieczyciel, więc należało przesłać ją do naszej wiadomości. Na kalkulacji i fakturze VAT wysłanej do ubezpieczyciela znalazła się ww. część na wstępie za ponad 2 tys zł, za którą ubezpieczyciel teraz żąda od nich zwrotu pieniędzy. Podsumowując żądajcie od nich kalkulacji naprawy po pierwszym dniu auta w serwisie oraz na koniec faktury VAT (nie pomylić z fakturą zaliczkową, na której nie ma wymienionych części i robocizny).

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 października 2023 20:41

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Przez kilka lat ...

... korzystałam z tego serwisu. Początkowo byłam zadowolona: obsługa na najwyższym poziomie i przystępne ceny. Po incydencie, gdzie zdiagnozowali usterkę silnika za kilkanaście tysięcy w 4- letnim samochodzie z tego salonu, której wcale nie było (jeżdżę 5 lat po tej akcji) już wiem, że trzeba bardzo uważać. We wcześniejszej Skodzie też ciągle coś musiałam robić, mimo, że inni mechanicy nie widzieli potrzeby. Jak raz już tam zostawisz samochód, ciągle coś będzie trzeba robić.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 stycznia 2023 23:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »