| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
9 maja 2024 20:56
Salon - samochody nowe
Zaczęło się od ...
... telefonu z zapytaniem o ofertę i muszę przyznać, że spotkałem się z profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem ze strony handlowca P. Sylwii, która w sposób obiektywny dobrała ofertę względem potrzeb wykazując się przy tym dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną. Doradztwo i elastyczne podejście oraz możliwość negocjacji ceny sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zamówienie i zakup Skody Kodiaq. Musze przyznać, że cała obsługa salonu w sposób sprawny, zaangażowany i zgrany współpracowała w realizacji zamówienia. Byliśmy mile zaskoczeni przez P. Sylwie sposobem prowadzenia negocjacji, realizacji zamówienia, kompetencją w załatwianiu formalności. Będąc przywiązany prze wiele wiele lat do innej marki Skoda nas mile zaskoczyła :) Powodzenia i szerokości
Użytkownik sieci
8 maja 2024 18:01
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
6 maja 2024 14:49
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
6 maja 2024 09:15
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
4 kwietnia 2024 10:56
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
3 kwietnia 2024 15:51
Salon - samochody nowe
Fachowa obsługa polecam
Użytkownik sieci
31 marca 2024 23:35
Salon - samochody nowe
Przekazanie samochodu odbyło ...
... się sprawnie bez żadnych komplikacji i oczekiwań. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany.
Użytkownik sieci
18 marca 2024 13:00
Salon - samochody nowe
Samochód jeżdżący, bezproblemowy ...
... oddany na przegląd, po przeglądzie, 40 km od wyjechania z serwisu pokazuje kontrolkę poziomu niskiego oleju. Stanęliśmy na poboczu a z samochodu dosłownie leje się olej. Po rozmowie z serwisem oni oczywiście mogą wziąć Samochód na serwis ale płatny. Czyli oddajemy Samochód dobry, a odbieramy uszkodzony. My Ci zrobimy tani przegląd ale przy okazji zrobimy mały sabotaż żebyś do nas wrócil i wydał nie wiadomo ile pieniędzy, bo Pan serwisant również tego nie może określić. Rozkręcimy i wycenimy. Już raz ktoś przez Was omało nie zginął nie dokręcając kół! Nigdy więcej! Ps. Pan z zeszłego tygodnia mówił żeby nie przyjeżdżać tutaj bo dokładnie ta sama sytuacja, dajemy dobry oddajemy uszkodzony. Dziwny zbieg okoliczności. Odpowiadając na komentarz ze strony Skody, samochód odrazu po przeglądzie był w garazu. Nie jeździł, dopiero jak wyruszył w trasę to problemy zaczęły się zaraz po rozpoczęciu podróży. Dziwnym trafem przez 1,5 roku od zakupu nic się nie działo, tylko bezpośrednio po przeglądzie w waszym serwisie. Jesteście śmieszni. I odnosząc się dalej do komentarza, została podana przyczyna- jaka? Nic nie zostało podane.
Użytkownik sieci
9 marca 2024 09:07
Salon - samochody nowe
Fachowe doradztwo
Użytkownik sieci
7 marca 2024 13:20
Salon - samochody nowe
Super
Użytkownik sieci
28 lutego 2024 21:18
Salon - samochody nowe
Polecam każdemu kierowcy ...
... szukającemu nowego auta. Bardzo pomocna obsługa, szczególnie Pana Grzegorza. Niezawodny w pomocy w każdej sytuacji. Po zakupie nadal dbający o klienta.
Użytkownik sieci
28 lutego 2024 19:03
Salon - samochody nowe
Od maja jestem ...
... posiadaczem Skody Octavia, w grudniu konieczny był serwis, dzięki Panu Robertowi w ciągu dwóch tygodni szkoda została usunięta. Świetny serwis, świetni fachowcy i naprawdę miłe podejście do klienta. Serdecznie polecam!
Użytkownik sieci
27 lutego 2024 17:04
Salon - samochody nowe
Kilkukrotnie auto było ...
... zostawione w celu naprawy usterek blacharsko-lakierniczych oraz serwisów leasingowych i za każdym razem realizacja odbywała sie na najwyższym poziomie. Serwis godny polecenia jak również osoba Pana Roberta Kutwina, z która miałem okazje zalatwiać sprawy napraw.
Użytkownik sieci
24 lutego 2024 11:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 lutego 2024 14:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
8 lutego 2024 13:24
Salon - samochody nowe
Serwis blacharsko-lakierniczy - ...
... obsługujący Pan Robert. Naprawa w ramach szkody AC bezgotówkowo, samochód 2-letni - przerysowany bok pojazdu. Naprawa trwała prawie 3 miesiące, a to problem z cześciami, a to problem z pracownikami itp. W końcu wyczekiwany odbiór auta przypominam z serwisu autoryzowanwego. Malowane elementy w całkiem innym odcieniu, wiecej ziarna metalik. Auto ściaga w lewo. Wymieniono również wachacz oraz jeden amortyzator z regulacja twardości -jeden! Brak pomiarów co do różnicy w starym a nowym na tej samej osi. Złozona reklamacja, proces ten trwał kolejne miesiące. Nagle informacja, prosze wstawic samochów 7-8 grudnia do serwisu celem poprawy wszelkich niedociągnięć. Po równych 2 miesiącach auto do odbioru. Co zrobił serwis? Nic! auto sciąga jak sciagało, kłamią iż autem jeździli by sprawdzić (mam GPS auto nawet na minute z parkingu serwisu nie wyjechało). Lakier nic nie poprawiony, polakierowany został dodatkowy element - wlew paliwa gdyz sie bardzo odznaczał. Przepraszam jedyne co zrobili poprawnie to posprzątali w środku. Auto stało 2 miesiące praktycznie bezczynnie i dalej nie jest naprawione jak należy. Sprawa będzie poruszona w TVN Turbo i skierowana do prawnika. Beznadziejna obsluga, brak kultury i profesjonalizmu. Skandal! Nie wroce na pewno, usługi na najgorszym mozliwym poziomie!!! Pomyśleć ze Audi za ponad 300 czy 400tys.zł naprawia ten sam serwis blacharski. NEGATYW
Użytkownik sieci
28 stycznia 2024 07:08
Salon - samochody nowe
"Naprawa nie zgodna ...
... z przesłanym kosztorysem i fakturą za naprawę. Brak wymiany wspornika zamka i prac powiązanych." Z taką treścią otrzymaliśmy dokument od ubezpieczyciela po naprawie w serwisie Skoda Autorud. Po naprawie zaczęliśmy sprawdzać części i dopytywać o dokumenty, więc serwis przesłał nam kalkulację naprawy utworzoną 5 dni po odbiorze auta, na kwotę 7 480,77 zł (z mniejszą liczbą części i mniejszym zakresem naprawy) w międzyczasie wystąpiliśmy do ubezpieczyciela o dokumenty i otrzymaliśmy inną kalkulację naprawy (utworzoną, gdy auto było u nich w serwisie) na 9 606,04 zł i fakturę VAT na taką samą kwotę, którą zobaczyliśmy pierwszy raz bo serwis już jej nam nie wysłał... gdy dopytywaliśmy o dokumenty wysyłał nam faktury zaliczkowe z niższymi kwotami 6 881,99 zł(na których nie ma wymienionych części oraz ujętej robocizny). Byliśmy nabywcą faktury, a płatnikiem ubezpieczyciel, więc należało przesłać ją do naszej wiadomości. Na kalkulacji i fakturze VAT wysłanej do ubezpieczyciela znalazła się ww. część na wstępie za ponad 2 tys zł, za którą ubezpieczyciel teraz żąda od nich zwrotu pieniędzy. Podsumowując żądajcie od nich kalkulacji naprawy po pierwszym dniu auta w serwisie oraz na koniec faktury VAT (nie pomylić z fakturą zaliczkową, na której nie ma wymienionych części i robocizny).
Użytkownik sieci
26 stycznia 2024 22:24
Salon - samochody nowe
Od początku stycznia ...
... jesteśmy z mężem szczęśliwymi posiadaczami Skody Karoq. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania należą się Pani Kindze, która zajmowała się nami od początku. To przemiła osoba. Bardzo kompetentna i znająca się na tym co robi. Świetne doradztwo. Stały kontakt i informację o szczegółach realizacji zamówienia. Obsługa na 6+. Odbiór auta również przebiegł idealnie. Pan Adrian bardzo rzetelnie pokazał nam i wytłumaczył wszystko co związane z obsługą oraz użytkowaniem samochodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wszystkim polecamy Skoda Autorud Kielce 🙂 pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów
Użytkownik sieci
25 stycznia 2024 15:06
Salon - samochody nowe
Polecam , super obsługa.
Użytkownik sieci
24 stycznia 2024 11:48
Salon - samochody nowe
Bez najmniejszych problemów ...
... . Zaloga w 100% profesjonaliści. Bardzo dobry kontakt. Polecam