| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
1 grudnia 2024 09:13
Salon - samochody nowe
Swietni pracownicy, którzy ...
... tak naprawdę tworzą wizerunek firmy! Szczególne podziekowania dla Pani Kingi. Wszystko wyjaśnione bardzo szczegółowo, super podejście! Ja mogę tylko polecić 5⭐️
Użytkownik sieci
30 listopada 2024 16:29
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 listopada 2024 22:48
Salon - samochody nowe
Serwis nieco mnie ...
... rozczarował pomimo wcześniejszego umówienia przeglądu z wymiana klocków (dwutygodniowe wyprzedzenie) nie był przygotowany na te okoliczność. Auto na wymianę klocków mocowało czekając na części. Na plus bardzo miła obsługa, tylko dzięki niej 4/5 - normalnie oceniłbym znacznie surowiej takie nieprzygotowanie do sprawy. Przyznajcie państwo że wzywanie auta zastępczego z Assistance do wymiany klocków jest mocno niepotrzebne.
Użytkownik sieci
26 listopada 2024 16:34
Salon - samochody nowe
Polecam ten salon-miła ...
... obsługa,dobra kawa,Pani Kinga jest bardzo życzliwa dla klienta, uzyskałem wszystkie informacje niezbędne do zakupu wybranego modelu samochodu..tak trzymać na 5gwiazdek..👍🤗MarO
Użytkownik sieci
5 listopada 2024 11:30
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 października 2024 09:10
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
16 października 2024 17:49
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
11 października 2024 14:36
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 września 2024 18:57
Salon - samochody nowe
Podziękowania dla Pana ...
... Artura za fantastyczne podejście do klienta oraz pomoc w wybraniu odpowiedniego samochodu!
Użytkownik sieci
13 września 2024 14:49
Salon - samochody nowe
Polecam serdecznie
Użytkownik sieci
12 września 2024 15:03
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 sierpnia 2024 19:52
Salon - samochody nowe
Fachowa obsługa klienta, ...
... eleganckie auta, bardzo wysoka kultura osobista personelu. Polecam.
Użytkownik sieci
17 sierpnia 2024 20:11
Salon - samochody nowe
Miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2024 07:45
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 lipca 2024 17:14
Salon - samochody nowe
Pan obsługujący serwis ...
... średnio uprzejmy. Potraktował mnie odgórnie. Zostawił słabe wrażenie. Pani na wejści bardzo uprzejma i pomocna także rozbieżność w obsłudze klienta.
Użytkownik sieci
30 lipca 2024 16:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
23 lipca 2024 14:29
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
15 lipca 2024 12:37
Salon - samochody nowe
Korzystałem z serwisu ...
... blacharsko lakierniczego i jestem zadowolony z jakości wykonanej naprawy. Auto otrzymałem czyste i pachnące. Co prawda trwało to trochę czasu ale ogólnie oceniam pozytywnie.
Użytkownik sieci
13 lipca 2024 12:07
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
25 czerwca 2024 09:47
Salon - samochody nowe
Chciałbym bardzo serdecznie ...
... podziękować za profesjonalną współpracę której doświadczyłam w tym salonie dokonując zakupu Skody Kamiq😊 Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Igor który jest bardzo miłą i kulturalną osobą, znającą się na swojej pracy 😊 doskonała komunikacja, zarówno elektroniczna jak i telefoniczna. Pozostaje mi jedynie życzyć, żeby wysoki poziom usług był świadczony przez Państwa Salon nieprzerwanie, a pełne zaangażowanie Pracowników w wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów zostało dostrzeżone i odpowiednio nagradzane😉