| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
4 sierpnia 2025 15:16
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam świetna ...
... obsługa i fajna atmosfera. Szczególnie polecam Piotra Malickiego top top 🤌🏼
Użytkownik sieci
4 sierpnia 2025 09:46
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
25 lipca 2025 21:34
Salon - samochody nowe
Chciałbym serdecznie polecić ...
... Pana Piotra Malickiego sprzedawcę z salonu Skoda Autorud Kielce. Już od pierwszego kontaktu wykazał się nadzwyczajną uprzejmością, wysoką kulturą osobistą i pełnym profesjonalizmem. W sposób rzeczowy i z dużym zaangażowaniem odpowiedział na wszystkie moje pytania, pomagając podjąć świadomą decyzję przy wyborze samochodu. Widać, że zależy mu na zadowoleniu klienta i budowaniu relacji opartych na zaufaniu. Mimo że dopiero zaczyna pracę w tym salonie, wykazuje się kompetencją i pasją, jakiej można życzyć każdemu pracownikowi w tej branży. Z pełnym przekonaniem polecam kontakt właśnie z tym doradcą – jestem bardzo zadowolony z obsługi i na pewno wrócę do tego salonu w przyszłości.
Użytkownik sieci
20 lipca 2025 11:55
Salon - samochody nowe
Bardzo fachowa obsługa ...
... na najwyższym poziomie. Serwis Skoda nr 1 w Kielcach.
Użytkownik sieci
15 lipca 2025 07:09
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
5 lipca 2025 07:49
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
21 czerwca 2025 10:43
Salon - samochody nowe
Miła obsługa , fachowa pomoc
Użytkownik sieci
16 czerwca 2025 22:50
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
2 czerwca 2025 20:15
Salon - samochody nowe
Salon przyjemny,profesjonalna obsługa ...
... klienta. Pani Kinga sympatyczna da się odczuć ze to co robi naprwde lubi,nie traktuje ludzi przedmiotowo podchodzi indywidualnie do klienta. Zarówno ja i mąż twierdzimy ze lepiej trafić nie mogliśmy.
Użytkownik sieci
1 czerwca 2025 10:30
Salon - samochody nowe
W zeszłym tygodniu ...
... kupiłem w salonie Autorud Kielce skodę fabie ,o dziwo bez wychodzenia z domu .Auto zostało mi dowiezione do najbliższego salonu Auto Rud w Stalowej Woli ,dzięki uprzejmości pana Piotra z salonu w Kielcach i pomocy pani Renaty z salonu Auto Rud w Stalowej Woli. Pan Piotr to bardzo profesjonalny i pomocny doradca klienta, mogę polecić każdemu kupującemu Auto
Użytkownik sieci
21 maja 2025 17:19
Salon - samochody nowe
Serwis Skody bardzo ...
... sprawny jednakże obsługa traktuje kobiety przedmiotowo i bez szacunku. Pan Paweł zamiast odpowiedzieć na pytanie mojej żony dotyczące usterki powiedział „i tak Pani nie zrozumie to po co mam Pani mówić”.
Użytkownik sieci
20 maja 2025 22:02
Salon - samochody nowe
Witam bardzo dziękuję ...
... pani Kindze . Bardzo fajny salon,super auta ,profesjonalna obsługa od wejścia do salonu ,doradztwo, a w końcu wyjechania autem. Polecam salon.
Użytkownik sieci
20 maja 2025 18:38
Salon - samochody nowe
Bardzo mi się ...
... podoba ta marka samochodu. Jak na czeskie samochody z koncernu volkswagena można poczuć powiew czeskiego klimatu. Zawsze w tym salonie coś można kupić najlepsze samochody Skoda
Użytkownik sieci
14 maja 2025 20:54
Salon - samochody nowe
Bardzo fajny Salon ...
... z bardzo dobrymi samochodami. Super obsługa, profesjonalne podejście, wszystko terminowo i zgodnie z oczekiwaniami Polecam.
Użytkownik sieci
8 maja 2025 16:42
Salon - samochody nowe
Jeśli samemu bym ...
... się nie upomniał, to minął by rok od zgłoszenia naprawy. Miałem drobne wgniotki po gradobiciu. Mieli to naprawić do listopada 24, a mamy Maj. Dwie gwiazdki za auto zastępcze. Drugie jaja to odbiór. Zadzwonili, że zapraszają po odbior auta, ja mówię, że będę po południu, po piętnastej, byłem co prawda po szesnastej, gdzie godziny mają do osiemnastej, ale serwis blacharski jest do 16, nikt nic nie wie nie wydadzą mi auta, ja mówię, ze mam wasze chcę zostawić, jestem z dzieckiem, oni- a co nas to obchodzi nam nic nie przekazano, żadnej informacji i idź do dyrektora serwisu blacharskiego.. Takie teksty usłyszałem od pracowników serwisu mechanicznego super. Finale odebrałem, ale nie tak się obchodzi z klientem, ktorego sami zapraszacie po odbiór auta.
Użytkownik sieci
5 maja 2025 17:09
Salon - samochody nowe
Nie można się ...
... dodzwonić. Próbowałem trzy razy po kilkanaście minut na słuchawce i nic. Nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania.
Użytkownik sieci
24 kwietnia 2025 10:06
Salon - samochody nowe
Rewelacja, obsługa klienta na najwyższym poziomie 👌
Użytkownik sieci
8 kwietnia 2025 19:24
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa klienta, ...
... bardzo sprawny serwis. Miłe miejsce do czekania na auto.
Użytkownik sieci
8 kwietnia 2025 12:22
Salon - samochody nowe
Polecam, miła obsługa, ...
... duże zaangażowanie i chęć pomocy - odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach.
Użytkownik sieci
5 kwietnia 2025 02:24
Salon - samochody nowe
Chciałbym serdecznie pochwalić ...
... cały serwis Skody za profesjonalne podejście, sprawną obsługę i miłą atmosferę. Od momentu wejścia czuć, że klient jest tutaj naprawdę ważny. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Kacpra, który wykazał się ogromnym zaangażowaniem, wiedzą i życzliwością. Dzięki niemu cały proces serwisowy przebiegł bez stresu i w pełni komfortowo. Zdecydowanie polecam ten serwis – pełna kultura, rzetelność i zaufanie!