| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
19 października 2022 20:39
Salon - samochody nowe
Pojechałem dowiedzieć się ...
... jaka mam turbinę w aucie po czym Pan zaproponował mi część (za ponad 7tys. zl) która przewyższa wartość samego auto, nawet jeśli oddam stara to ponad 3400zl. Po zapytaniu czy mogę dostac wycenę z nr części dostałem odpowiedź że to jest ich tajemnica. Jakie jeszcze macie tajemnice
Użytkownik sieci
16 sierpnia 2022 11:20
Salon - samochody nowe
Nie polecam naprawiać ...
... auta w serwisie, chamstwo, brak kultury, arogancki stosunek do kilenta.
Użytkownik sieci
11 maja 2022 18:59
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
4 maja 2022 23:21
Salon - samochody nowe
Zgłosiłem się do ...
... serwisu skody celem zdiagnozowania i naprawienia usterki klimatyzacji. Po pierwszej diagnozie mechanika usłyszałem od osoby obsługującej moje zlecenie , że powodem jest mała ilość czynnika , na dopełnienie którego się zgodziłem po zapewnieniu , że to wyeliminuje moją usterkę . Po wyjechaniu z salonu i przejechaniu kilkunastu kilometrów usterka dalej występowała. Wróciłem do salonu z reklamacja do osoby przyjmującej zlecenie. Samochód ponownie został zdiagnozowany i usterka została naprawiona w kilka minut. Na pytanie co było przyczyną usterki , usłyszałem odpowiedz "Nieważne , proszę jeździć a jak problem wróci to zapraszamy ponownie". Kilkukrotnie próbowałem uzyskać odpowiedź od pracownika co było przyczyną usterki i co zostało zrobione przy moim aucie. Takiej odpowiedzi nie uzyskałem. Rozumiem , ze mechanik mógł się pomylić i zostałem błędnie namówiony do napełnienia czynnika , którego było mało. Jednak jestem oburzony faktem , że pracownik nie chciał mi udzielić informacji na temat tego co było naprawione w moim samochodzie. Nie polecam .
Użytkownik sieci
10 marca 2022 09:05
Salon - samochody nowe
Przyjechałem do serwisu ...
... z dość banalnym (jak się później, w innym serwisie, okazało), zapłaciłem za naprawę po czym po przejechaniu 500km problem powrócił. Okazuje się że nie zostały mi podane żadne informacje o dodatkowych usterkach w samochodzie, wg. serwisu wszystko było ok po naprawie, a usterek do naprawy było jeszcze kilka. Sam serwis najwyraźniej robi rzeczy niezbyt dokładnie, skoro ta sama usterka pojawia się po jednym przejechaniu samochodem!
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2021 13:25
Salon - samochody nowe
Nie polecam.Brak możliwości ...
... udzielenia pomocy w czasie awarii natychmiastowej.Niemiły pan z obsługi.
Użytkownik sieci
8 kwietnia 2021 15:26
Salon - samochody nowe
Obsługa średnio miła ...
... w serwisie , samochod po trasie jak brudny wjechał tak brudny wyjechał...
Użytkownik sieci
8 marca 2021 22:20
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
3 lutego 2021 16:43
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
2 stycznia 2021 10:11
Salon - samochody nowe
Na stronie podane ...
... są nieprawdziwe informacje... W dniu 2 stycznia 2021 roku przyjechaliśmy do salonu, który jest zamknięty a na drzwiach nie ma żadnych informacji, że salon miał być zamknięty. Na stronie podane są godziny otwarcia od 9.do 15
Użytkownik sieci
12 listopada 2020 09:33
Salon - samochody nowe
Kawa pyszna, pan ...
... który ją dla mnie zrobił równie przesympatyczny, serdecznie go pozdrawiam i tyle mogę dobrego powiedzieć o tym salonie - mowa o serwisie. Na wykonanie prostej usługi (wymiana całych kół) potrzeba okolo 2-3 h, po czym otrzymuje sie samochod z błędem na desce rozdzielczej (i do tego wmawia się klientowi , ze akurat pech chcial , ze teraz sie zapaliła, wspominam: przy nowym samochodzie- nie, to nie była spalona żarówka). Obiecana wymiana worków na koła (tak, taka bździna) została zignorowana, wpakowano mi brudne, ukurzone koła do środka auta, co świadczy o braku szacunku do klienta, tak samo jak umycie auta, miało być , no ale cóż... Spieszyłam się do pracy, wiec kolejnej godziny na umycie auta w automatycznej myjni (bo przecież nie ręcznie) nie mogłam panom od włączenia guzika - mycie zasadnicze - użyczyć. Cena... wow. Tyle mogę powiedziec. Takie samo zdanie mam na temat salonu obok, którego teraz przenoszą w inne miejsce. Z serwisem jezdze do profesjonalnego salonu w Piotrkowie (Opel service) , wysoka kultura osobista, samochód zrobiony na czas. Jak panowie mówią „auto będzie za 2 h do odbioru” - to jest do odbioru w przeciagu godziny. W nienagannym stanie. Pozdrawiam przy tym panów z salonu z Piotrkowa! ☺️ Teraz jednak przekonałam sie , ze rowniez tam bede jezdzic na wymianę tak prostej czynności jak wymiana kół , ktora okazała sie byc tu w Kielcach trudna 🙄. Wole przejechać sie do profesjonalistów 100 km i stracić troche wiecej paliwa, niz nerwy w Kielcach...
Użytkownik sieci
27 lipca 2020 11:52
Salon - samochody nowe
Skożystałem z akcji ...
... serwisowej (aktualizacja komputera).2 tygodnie wcześniej umówiłem się na wizytę w serwisie pytając wcześniej ile zejdzie czasu(dostałem informacje że około 40min do 1h).TRWAŁO TO PONAD 2H
Użytkownik sieci
19 stycznia 2020 10:01
Salon - samochody nowe
Słaba obsługa, nie ...
... mają czasu dla klienta. Rozmowa ze sprzedawcą jak gdyby coś ukrywal, myślą że klient nie jest zorientowany, próbują opowiadać bzdury posiadaczą innych modeli. Umówienie się na jazdę próbną raczej bez skutku.
Użytkownik sieci
21 listopada 2019 15:22
Salon - samochody nowe
Bardzo nie polecam ...
... serwisu. Jakiś czas temu przyjechałem do serwisu z usterką - doradca stwierdził że jest wszystko ok - po czym udałem się do innego serwisu, w którym po chwilowej diagnozie stwierdzono że rzeczywiście problem jest. Po powrocie do serwisu Autorud - i po całodniowej diagnozie stwierdzono że problem występuje - jednak nie usunięto go od razu tylko zostałem umówiony za ponad tydzień. Nie polecam, strata czasu i nerwów.
Użytkownik sieci
20 listopada 2019 21:16
Salon - samochody nowe
Serwis totalna porażka! ...
... nie polecam! Dodawanie pięciogwiazdkowych opinii przez pracowników skody - mocno nieprofesjonalne! duży minus
Użytkownik sieci
18 listopada 2019 14:01
Salon - samochody nowe
Mocno nie polecam ...
... serwisu Skody, doradcy nie znają się na swojej pracy - brak profesjonalizmu!!!
Użytkownik sieci
13 sierpnia 2019 16:14
Salon - samochody nowe
1 gwiazdka
Użytkownik sieci
5 sierpnia 2019 23:27
Salon - samochody nowe
W dniu dzisiejszym ...
... tuż po godzinie 18 ( salon czynny do 19) próbowalem się dowiedzieć cokolwiek o warunkach zakupu nowego auta. Po wejściu pracownik ( brunet, wysoki, biała koszula) zapytał drwiącym głosem :" czego szukam i czy ja w ogole to samochód chce kupic i że mam przyjść jutro", a następnie udał się przed salon dokończyć papierosa . Może i wyglądam młodo ale tak -właśnie byłem zainteresowany zakupem, dzięki temu Panu już nie jestem, a napewno nie w tym salonie. Nie polecam.
Użytkownik sieci
11 listopada 2018 13:05
Salon - samochody nowe
2 gwiazdki
Użytkownik sieci
27 października 2018 08:33
Salon - samochody nowe
Godzina pobytu i zero zainteresowania ze strony personelu