Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 października 2022 20:39

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Pojechałem dowiedzieć się ...

... jaka mam turbinę w aucie po czym Pan zaproponował mi część (za ponad 7tys. zl) która przewyższa wartość samego auto, nawet jeśli oddam stara to ponad 3400zl. Po zapytaniu czy mogę dostac wycenę z nr części dostałem odpowiedź że to jest ich tajemnica. Jakie jeszcze macie tajemnice

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 sierpnia 2022 11:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam naprawiać ...

... auta w serwisie, chamstwo, brak kultury, arogancki stosunek do kilenta.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 maja 2022 18:59

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 maja 2022 23:21

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Zgłosiłem się do ...

... serwisu skody celem zdiagnozowania i naprawienia usterki klimatyzacji. Po pierwszej diagnozie mechanika usłyszałem od osoby obsługującej moje zlecenie , że powodem jest mała ilość czynnika , na dopełnienie którego się zgodziłem po zapewnieniu , że to wyeliminuje moją usterkę . Po wyjechaniu z salonu i przejechaniu kilkunastu kilometrów usterka dalej występowała. Wróciłem do salonu z reklamacja do osoby przyjmującej zlecenie. Samochód ponownie został zdiagnozowany i usterka została naprawiona w kilka minut. Na pytanie co było przyczyną usterki , usłyszałem odpowiedz "Nieważne , proszę jeździć a jak problem wróci to zapraszamy ponownie". Kilkukrotnie próbowałem uzyskać odpowiedź od pracownika co było przyczyną usterki i co zostało zrobione przy moim aucie. Takiej odpowiedzi nie uzyskałem. Rozumiem , ze mechanik mógł się pomylić i zostałem błędnie namówiony do napełnienia czynnika , którego było mało. Jednak jestem oburzony faktem , że pracownik nie chciał mi udzielić informacji na temat tego co było naprawione w moim samochodzie. Nie polecam .

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 marca 2022 09:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Przyjechałem do serwisu ...

... z dość banalnym (jak się później, w innym serwisie, okazało), zapłaciłem za naprawę po czym po przejechaniu 500km problem powrócił. Okazuje się że nie zostały mi podane żadne informacje o dodatkowych usterkach w samochodzie, wg. serwisu wszystko było ok po naprawie, a usterek do naprawy było jeszcze kilka. Sam serwis najwyraźniej robi rzeczy niezbyt dokładnie, skoro ta sama usterka pojawia się po jednym przejechaniu samochodem!

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 sierpnia 2021 13:25

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam.Brak możliwości ...

... udzielenia pomocy w czasie awarii natychmiastowej.Niemiły pan z obsługi.

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 kwietnia 2021 15:26

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Obsługa średnio miła ...

... w serwisie , samochod po trasie jak brudny wjechał tak brudny wyjechał...

Użytkownik sieci Opinia z Google

8 marca 2021 22:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

3 lutego 2021 16:43

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 stycznia 2021 10:11

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Na stronie podane ...

... są nieprawdziwe informacje... W dniu 2 stycznia 2021 roku przyjechaliśmy do salonu, który jest zamknięty a na drzwiach nie ma żadnych informacji, że salon miał być zamknięty. Na stronie podane są godziny otwarcia od 9.do 15

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 listopada 2020 09:33

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Kawa pyszna, pan ...

... który ją dla mnie zrobił równie przesympatyczny, serdecznie go pozdrawiam i tyle mogę dobrego powiedzieć o tym salonie - mowa o serwisie. Na wykonanie prostej usługi (wymiana całych kół) potrzeba okolo 2-3 h, po czym otrzymuje sie samochod z błędem na desce rozdzielczej (i do tego wmawia się klientowi , ze akurat pech chcial , ze teraz sie zapaliła, wspominam: przy nowym samochodzie- nie, to nie była spalona żarówka). Obiecana wymiana worków na koła (tak, taka bździna) została zignorowana, wpakowano mi brudne, ukurzone koła do środka auta, co świadczy o braku szacunku do klienta, tak samo jak umycie auta, miało być , no ale cóż... Spieszyłam się do pracy, wiec kolejnej godziny na umycie auta w automatycznej myjni (bo przecież nie ręcznie) nie mogłam panom od włączenia guzika - mycie zasadnicze - użyczyć. Cena... wow. Tyle mogę powiedziec. Takie samo zdanie mam na temat salonu obok, którego teraz przenoszą w inne miejsce. Z serwisem jezdze do profesjonalnego salonu w Piotrkowie (Opel service) , wysoka kultura osobista, samochód zrobiony na czas. Jak panowie mówią „auto będzie za 2 h do odbioru” - to jest do odbioru w przeciagu godziny. W nienagannym stanie. Pozdrawiam przy tym panów z salonu z Piotrkowa! ☺️ Teraz jednak przekonałam sie , ze rowniez tam bede jezdzic na wymianę tak prostej czynności jak wymiana kół , ktora okazała sie byc tu w Kielcach trudna 🙄. Wole przejechać sie do profesjonalistów 100 km i stracić troche wiecej paliwa, niz nerwy w Kielcach...

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 lipca 2020 11:52

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Skożystałem z akcji ...

... serwisowej (aktualizacja komputera).2 tygodnie wcześniej umówiłem się na wizytę w serwisie pytając wcześniej ile zejdzie czasu(dostałem informacje że około 40min do 1h).TRWAŁO TO PONAD 2H

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 stycznia 2020 10:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

Słaba obsługa, nie ...

... mają czasu dla klienta. Rozmowa ze sprzedawcą jak gdyby coś ukrywal, myślą że klient nie jest zorientowany, próbują opowiadać bzdury posiadaczą innych modeli. Umówienie się na jazdę próbną raczej bez skutku.

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 listopada 2019 15:22

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Bardzo nie polecam ...

... serwisu. Jakiś czas temu przyjechałem do serwisu z usterką - doradca stwierdził że jest wszystko ok - po czym udałem się do innego serwisu, w którym po chwilowej diagnozie stwierdzono że rzeczywiście problem jest. Po powrocie do serwisu Autorud - i po całodniowej diagnozie stwierdzono że problem występuje - jednak nie usunięto go od razu tylko zostałem umówiony za ponad tydzień. Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Użytkownik sieci Opinia z Google

20 listopada 2019 21:16

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Serwis totalna porażka! ...

... nie polecam! Dodawanie pięciogwiazdkowych opinii przez pracowników skody - mocno nieprofesjonalne! duży minus

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 listopada 2019 14:01

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Mocno nie polecam ...

... serwisu Skody, doradcy nie znają się na swojej pracy - brak profesjonalizmu!!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 sierpnia 2019 16:14

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 sierpnia 2019 23:27

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

W dniu dzisiejszym ...

... tuż po godzinie 18 ( salon czynny do 19) próbowalem się dowiedzieć cokolwiek o warunkach zakupu nowego auta. Po wejściu pracownik ( brunet, wysoki, biała koszula) zapytał drwiącym głosem :" czego szukam i czy ja w ogole to samochód chce kupic i że mam przyjść jutro", a następnie udał się przed salon dokończyć papierosa . Może i wyglądam młodo ale tak -właśnie byłem zainteresowany zakupem, dzięki temu Panu już nie jestem, a napewno nie w tym salonie. Nie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

11 listopada 2018 13:05

Salon - samochody nowe

nie polecam 2/5
2

2 gwiazdki

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 października 2018 08:33

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Godzina pobytu i zero zainteresowania ze strony personelu

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »