Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 lutego 2026 21:03

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Z pełnym przekonaniem ...

... rekomenduję salon Škoda Autorud Kielce jako godnego zaufania partnera w procesie zakupu samochodu. Realizacja zamówienia na pojazd Škoda Octavia IV RS przebiegła w sposób w pełni profesjonalny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta. Pan Artur, specjalista ds. sprzedaży, zapewnił kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu – od doradztwa produktowego i ofertowego, poprzez bieżącą komunikację i koordynację zamówienia, aż po finalne wydanie pojazdu. Całość współpracy charakteryzowała się wysoką kulturą obsługi, rzetelnością oraz terminowością. Również Pan Adrian zasługuje na wyróżnienie za profesjonalne przygotowanie pojazdu do odbioru oraz przeprowadzenie szczegółowego i rzeczowego szkolenia z zakresu obsługi samochodu. Proces wydania auta został zrealizowany sprawnie, w uporządkowany i przejrzysty sposób. Współpracę z zespołem Škoda AutoRud Kielce oceniam bardzo wysoko. Salon wyróżnia się wysokim standardem organizacyjnym, dbałością o jakość obsługi oraz indywidualnym podejściem do klienta. Zdecydowanie polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 stycznia 2026 12:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Pomocna i kulturalna ...

... Załoga, wzorowa obsługa. Nawet w przypadku starszych pojazdów, niezaopatrywanych przez producenta w elementy na wymianę, Klienci nie są zostawieni sami sobie. Dział Serwisu bardzo profesjonalny, ale szczególne podziękowania składam Panu Michałowi z Działu Części.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 stycznia 2026 15:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

2 stycznia 2026 13:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 grudnia 2025 11:10

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Salon jak salon ...

... czysto miła obsługa kącik dla dzieci kawa...

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 grudnia 2025 21:36

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

1 gwiazdka

Użytkownik sieci Opinia z Google

12 grudnia 2025 12:22

Salon - samochody nowe

polecam 4/5
4

Byłem jako osoba ...

... towarzyszącą - dział serwisu wzorowy, bardzo mili ludzie pracują.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 grudnia 2025 17:19

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam. Miła obsluga

Użytkownik sieci Opinia z Google

27 listopada 2025 11:52

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam 👍

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 listopada 2025 08:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dobra obsługa.

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 listopada 2025 09:28

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

15 października 2025 18:20

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Fatalna obsługa , ...

... mechanicy wymyślają teorie z kosmosu kierownik salonu nie wie kto pracuje i co robią pracownicy w ciągu dnia .obsługa call center fatalna . Jak najdalej od tego serwisu

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 września 2025 10:51

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 września 2025 12:12

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Fatalna jakość napraw ...

... mojego pojazdu i współpracownika... Mój wielokrotnie bez trafnej diagnozy, a drugi przestał 1,5 miesiąca na warsztacie i prawdopodobnie za piątym razem udało się... Ostatni raz Skoda w moim posiadaniu.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 września 2025 13:22

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 września 2025 20:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Jestem bardzo zadowolona ...

... z obsługi w salonie. Sprzedawca okazał się niezwykle profesjonalny, uprzejmy i zaangażowany. Komunikacja przebiegała wzorowo – zawsze mogłam liczyć na szybki kontakt, przypomnienia o ważnych terminach oraz dbałość o każdy szczegół. Dzięki temu cały proces zakupu samochodu był przejrzysty i bezproblemowy.

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 sierpnia 2025 22:54

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wyjątkowo dobry serwis ...

... i przemiła obsługa. Zawsze wszystko na tip top. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi przede wszystkim serwisu, ale też salonu. Polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 sierpnia 2025 18:29

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

13 sierpnia 2025 17:57

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, Pani Kinga ...

... - pełen profesjonalizm i świetna obsługa, nie spotkałem dotychczas, aby ktoś lepiej potrafił zrealizować cały proces dokumentacji i obsługi. Przy tym bardzo serdeczna.

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 sierpnia 2025 19:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »