Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / Skoda Kielce - AUTORUD SW
Zdjęcie profilowe dealera Skoda Kielce - AUTORUD SW

Skoda Kielce - AUTORUD SW

pin

Zobacz na mapie

pin

Kielce, Krakowska 283

SALON | SERWIS

91%

użytkowników

rekomenduje

4.50
(550)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

41 346 55 88

Części:

41 346 55 88

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

Skoda Kielce - AUTORUD SW
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (550)

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 czerwca 2026 15:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 czerwca 2026 15:00

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

31 maja 2026 23:01

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 maja 2026 15:46

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Uciekajcie kto może. ...

... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 maja 2026 19:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Obsługa na najwyższym poziomie

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 maja 2026 11:51

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Wizyta-sobota- ubranie robocze😆 ...

... Obsługa 2 M + 1 kobieta Chodzę po tym " salonie " kilka minut nie ma nikogo z klijentów , spojrzenia obsługi - po co on tu wszedł🤣 Zero reakcji więc biorę broszurkę i idę zapytać o szczegóły - wypadło na "kobietę" na pytanie jest odpowiedź -- "niech Se pan tam to wszystko wyczyta" - porażka a nie jestem jakoś uszczypliwy- właściciel niech obsługę wyśle do innych salonów to zobaczą jak powinni się zachować. Teraz po takim powitaniu już widzę jak będa usuwać usterkę w aucie jak wystąpi. Omijajcie ich z daleka. Acha na wyjściu zaproponowali jazdę próbną która wogóle mnie nie interesuje ale w sumie okazało się że tego auta nie mają🤣😆😂.

Użytkownik sieci Opinia z Google

30 kwietnia 2026 23:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Porządne samochody! Fajna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 05:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście PanaPiotra

Użytkownik sieci Opinia z Google

26 kwietnia 2026 19:18

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Dzień dobry, piszę ...

... w imieniu Józefa Nowaka. Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Piotrowi Malickiemu, za profesjonalną pomoc przy zakupie nowego pojazdu. Pełny profesjonalizm, taktowność wobec klienta, wysoka kultura osobista oraz proklienckie podejście pełne szacunku i zrozumienia. Serdeczne podziękowania za miłą obsługę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 kwietnia 2026 08:35

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Nie polecam tego ...

... salonu.Aby otrzymać ofertę trzeba podać swoje dane . Na moje pytanie do czego te dane pan odpowiedział ze takie mają wytyczne kierownika. Powiedziałem ze na tym etapie nie podam mu danych Otrzymałem odpowiedz ze poświęca swój czas dla mnie i nie otrzymam żadnej oferty bez podania danych.Po tych ''niespodziankach'' zmieniłem salon na inną markę i nikt mnie nie pytał o dane żeby otrzymać ofertę.

Użytkownik sieci Opinia z Google

10 kwietnia 2026 14:38

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 marca 2026 09:06

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 marca 2026 16:44

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 marca 2026 08:48

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

6 marca 2026 15:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam salon ...

... Skody w Kielcach, a w szczególności pracownika jakim jest Pan Grzegorz S. Pan Grzegorz to wspaniały handlowiec, pomocny, znający odpowiedzi na wszystkie pytania (a było ich dość sporo). Wszyscy pracownicy pomocni, jestem bardzo zadowolona z jakości Waszej obsługi :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

24 lutego 2026 12:33

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profeska

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 lutego 2026 11:12

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam. Pan ...

... Kacper Grzywna wykazał pełen profesjonalizm przy sprzedaży. Na wszystkie moje pytania odpowiadał szybko i precyzyjnie, rozwiewając wątpliwości co do oferowanej Skody Scali. Cały proces zakupu – od konfiguracji po formalności – załatwiliśmy zdalnie, bez wizyty w salonie. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bez stresu. Polecam serdecznie!

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 lutego 2026 20:13

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Super salon!!! Pełen ...

... profesjonalizm. Przemiła i mega pomocna obsługa. Wszystko przejrzyście wytłumaczone od A do Z. Wachlarz usług taki, że jest w czym wybierać :) Osobiście bardzo serdecznie polecam, a tak personalnie, to na specjalne uznanie zasługuje Pan Piotr Malicki, który nie dość, że na spokojnie rozwiał wszelkie moje wątpliwości to dodatkowo przekonał mnie, że w dobie AI zwykła, ludzka życzliwość jest bezcenna. Gratuluję takiego ambasadora marki.

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 lutego 2026 07:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

18 lutego 2026 17:37

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Na 5! Super Salon. Super Ludzie,Super Auta!

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »