| Ogólny: | 41 346 55 88 |
| Sprzedaż: | 41 346 55 88 |
| Serwis: | 41 346 55 88 |
| Części: | 41 346 55 88 |
91%
użytkowników
rekomenduje
Godziny otwarcia:
08:00 - 18:00
09:00 - 14:00
Nieczynne
Najnowsze opinie
Zobacz wszystkie
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.
Użytkownik sieci
4 czerwca 2026 15:55
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
1 czerwca 2026 15:00
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
31 maja 2026 23:01
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 maja 2026 15:46
Salon - samochody nowe
Uciekajcie kto może. ...
... To co nas spotkało w tym serwisie jest karygodne. Dla zwykłego, szarego konsumenta poprostu przykre i krzywdzące. Naprawa została wykonana nie prawidłowo, brak jakiejkolwiek reakcji, ba pracownicy chcieli nas poprostu oszukać. W odpowiedzi na komentarz salonu: Niestety próby kontakty z Państwem są nieudolne. Zajmijcie się realnymi sprawami, a nie jedyne zaangażowanie jakie można otrzymać to po wydaniu negatywnej opinii w internecie.
Użytkownik sieci
22 maja 2026 19:38
Salon - samochody nowe
Obsługa na najwyższym poziomie
Użytkownik sieci
17 maja 2026 11:51
Salon - samochody nowe
Wizyta-sobota- ubranie robocze😆 ...
... Obsługa 2 M + 1 kobieta Chodzę po tym " salonie " kilka minut nie ma nikogo z klijentów , spojrzenia obsługi - po co on tu wszedł🤣 Zero reakcji więc biorę broszurkę i idę zapytać o szczegóły - wypadło na "kobietę" na pytanie jest odpowiedź -- "niech Se pan tam to wszystko wyczyta" - porażka a nie jestem jakoś uszczypliwy- właściciel niech obsługę wyśle do innych salonów to zobaczą jak powinni się zachować. Teraz po takim powitaniu już widzę jak będa usuwać usterkę w aucie jak wystąpi. Omijajcie ich z daleka. Acha na wyjściu zaproponowali jazdę próbną która wogóle mnie nie interesuje ale w sumie okazało się że tego auta nie mają🤣😆😂.
Użytkownik sieci
30 kwietnia 2026 23:16
Salon - samochody nowe
Porządne samochody! Fajna obsługa
Użytkownik sieci
29 kwietnia 2026 05:07
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście PanaPiotra
Użytkownik sieci
26 kwietnia 2026 19:18
Salon - samochody nowe
Dzień dobry, piszę ...
... w imieniu Józefa Nowaka. Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Piotrowi Malickiemu, za profesjonalną pomoc przy zakupie nowego pojazdu. Pełny profesjonalizm, taktowność wobec klienta, wysoka kultura osobista oraz proklienckie podejście pełne szacunku i zrozumienia. Serdeczne podziękowania za miłą obsługę.
Użytkownik sieci
17 kwietnia 2026 08:35
Salon - samochody nowe
Nie polecam tego ...
... salonu.Aby otrzymać ofertę trzeba podać swoje dane . Na moje pytanie do czego te dane pan odpowiedział ze takie mają wytyczne kierownika. Powiedziałem ze na tym etapie nie podam mu danych Otrzymałem odpowiedz ze poświęca swój czas dla mnie i nie otrzymam żadnej oferty bez podania danych.Po tych ''niespodziankach'' zmieniłem salon na inną markę i nikt mnie nie pytał o dane żeby otrzymać ofertę.
Użytkownik sieci
10 kwietnia 2026 14:38
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 marca 2026 09:06
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
17 marca 2026 16:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
14 marca 2026 08:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
6 marca 2026 15:58
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam salon ...
... Skody w Kielcach, a w szczególności pracownika jakim jest Pan Grzegorz S. Pan Grzegorz to wspaniały handlowiec, pomocny, znający odpowiedzi na wszystkie pytania (a było ich dość sporo). Wszyscy pracownicy pomocni, jestem bardzo zadowolona z jakości Waszej obsługi :)
Użytkownik sieci
24 lutego 2026 12:33
Salon - samochody nowe
Profeska
Użytkownik sieci
21 lutego 2026 11:12
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam. Pan ...
... Kacper Grzywna wykazał pełen profesjonalizm przy sprzedaży. Na wszystkie moje pytania odpowiadał szybko i precyzyjnie, rozwiewając wątpliwości co do oferowanej Skody Scali. Cały proces zakupu – od konfiguracji po formalności – załatwiliśmy zdalnie, bez wizyty w salonie. Wszystko sprawnie, profesjonalnie i bez stresu. Polecam serdecznie!
Użytkownik sieci
19 lutego 2026 20:13
Salon - samochody nowe
Super salon!!! Pełen ...
... profesjonalizm. Przemiła i mega pomocna obsługa. Wszystko przejrzyście wytłumaczone od A do Z. Wachlarz usług taki, że jest w czym wybierać :) Osobiście bardzo serdecznie polecam, a tak personalnie, to na specjalne uznanie zasługuje Pan Piotr Malicki, który nie dość, że na spokojnie rozwiał wszelkie moje wątpliwości to dodatkowo przekonał mnie, że w dobie AI zwykła, ludzka życzliwość jest bezcenna. Gratuluję takiego ambasadora marki.
Użytkownik sieci
19 lutego 2026 07:20
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
18 lutego 2026 17:37
Salon - samochody nowe
Na 5! Super Salon. Super Ludzie,Super Auta!