93%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Bartosz Puścizna
13 maja 2026 22:28
Serwis
Najgorszy serwis Skody
Omijać szerokim łukiem. Totalny brak profesjonalizmu i ignorancja. Banda nieudaczników w jednym budynku!
Wyjaśniam dlaczego:
Oddałem w styczniu Superba III na wymianę sprzęgieł w DSG. Wszystko zostało zrobione szybko — po jednym dniu auto było gotowe do odbioru. Super, prawda?
Niespełna 4 miesiące później i po przejechaniu około 6000 km odkręciły się śruby osłony lewego przegubu wewnętrznego — najprawdopodobniej nie zostały prawidłowo dokręcone albo zostały uszkodzone podczas montażu. W efekcie przegub wypadł podczas jazdy. Dobrze, że nie doszło do zablokowania lewego koła i że żona, jadąc z dziećmi, nie zjechała na przeciwległy pas.
Auto trafiło ponownie do serwisu. Panowie oczywiście umywają ręce. Na pytanie, co musiało się wydarzyć, żeby doszło do takiej usterki, nie potrafili odpowiedzieć. Rozmowa z chyba „przypadkowym” tam kierownikiem serwisu wręcz mnie zszokowała. Ponieważ samochód jest firmowy, zasugerował, że „auto służbowe to najszybsze auto świata” i że może jeździłem nim po wertepach. ŻENADA!!!
Cieszcie się, że nikomu nic się nie stało!!
Jeżdżę Skodami od 2003 roku i nigdy wcześniej nie spotkała mnie taka sytuacja.
OMIJAJCIE Z DALEKA!!!
Zabierając stamtąd auto, widziałem halę serwisową świecącą pustkami, więc to również mówi samo za siebie.
Sprawę zgłosiłem również do Skoda Polska, ponieważ — jak się okazuje — nie jest to podobno pierwszy przypadek źle dokręconych śrub w tym serwisie.