84%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
26 listopada 2019 15:49
Salon - samochody nowe
Po wejściu do ...
... salonu okazuje się że trzeba być w najlepiej mąż w garniturze a ja ...napewno nie w dresach Proszę Państwa ... wówczas przywileje i względy będą adekwatne dla obsługi salonu , a więc Panowie z salonu właśnie kupiłam auto mercedes na Daimlera , obsługa niesamowita podejście na 10 + , a i byłam w dresach !!!!!!!!!!! Pozdrawiam
Użytkownik sieci
20 listopada 2019 15:39
Salon - samochody nowe
Dramat , ciężki ...
... kontakt a czasami aż niemożliwy . Zestawiasz telefon z prośbą o kontakt i czekać można długie lata . Bardzo słabo jak na standardy tej marki .