84%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Użytkownik sieci
29 października 2024 03:21
Salon - samochody nowe
Bardzo niemiła obsługa. ...
... Pomijam fakt, że musiałem zmienić plany ważnej podróży, bo niespodziewanie w aucie za grubo ponad pół miliona otwierając drzwi klamka została razem ze mną. Samochód musiał być holowany, bo nie było sposobu żeby zamknąć drzwi. Obsługa ewidentnie oburzona!!! że ktoś dzwoni, bo odpadła klamka na gwarancji w takim samochodzie, rozumiecie? Auto zastępcze podobno niedostępne, nagle się znalazło jak ktoś wyżej odpowiednio nacisnął. Obsługa najgorsza jakiej mogłem doświadczyć i na pewno nie kupię u nich nowego Mercedesa, o ile po tych przygodach zdecyduję się na tę markę.
Użytkownik sieci
21 października 2024 13:37
Salon - samochody nowe
Polecam ten salon ...
... do zakupu nowego i używanego auta. Przede wszystkim polecam sprzedawcę Panią Agnieszkę Sokołowska :> profesjonalna i miła obsługa :>
Użytkownik sieci
19 października 2024 15:07
Salon - samochody nowe
Profesjonalna obsługa, szybkie terminy, umiarkowanej ceny
Użytkownik sieci
18 października 2024 15:41
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
10 października 2024 21:32
Salon - samochody nowe
Profesjonalne podejście do klienta
Użytkownik sieci
9 października 2024 13:10
Salon - samochody nowe
Godny polecenia serwis
Użytkownik sieci
5 października 2024 22:27
Salon - samochody nowe
Szybko i bezproblemowo
Użytkownik sieci
28 września 2024 22:46
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 września 2024 18:21
Salon - samochody nowe
Serdeczne podziękowania dla ...
... Pana Adriana Z. z serwisu blacharsko-lakierniczego. Obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie. Naprawa wykonana ekspresowo a samochód umyty idealnie. Pozdrawiam :)
Użytkownik sieci
25 września 2024 14:55
Salon - samochody nowe
Szukałem auta, premium, ...
... nie za miliony, które będzie mnie cieszyło ale będzie też rodzinne - Misja niemożliwa? A jednak Mercedes, AutoIdea i Pani Agnieszka S dokonali tego cudownego połączenia. Co prawda musiałem sporo poczekać ale to tylko wzmogło apetyt i radość po odebraniu BLB 35AMG. Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki za zrozumienie moich potrzeb i za cierpliwość gdy co jakiś czas dopytywałem - czy już? POLECAM
Użytkownik sieci
13 września 2024 12:52
Salon - samochody nowe
Super kompetentna obsługa! I bardzo dobry serwis!
Użytkownik sieci
5 września 2024 17:24
Salon - samochody nowe
Bardzo polecam salon ...
... i serwis w Łomiankach. Bardzo sympatyczna obsługa, zarówno w salonie przy zakupie jak i podczas serwisu w ciągu ostatnich kilku lat od zakupu. Duże podziękowania za profesjonalne podejście i pomoc dla p. Marka i Dariusza Kaczmarka z serwisu.
Użytkownik sieci
27 sierpnia 2024 10:26
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
26 sierpnia 2024 12:23
Salon - samochody nowe
Kupiłem tutaj naklejkę ...
... zieloną na wjazd do stref ECO w Niemczech. 4 gwiazdki ze względu na koszt naklejki ... 140 zł :-( gdzie sama naklejka kosztuje 5 EUR...
Użytkownik sieci
20 sierpnia 2024 12:44
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
19 sierpnia 2024 21:19
Salon - samochody nowe
Brak profesjonalizmu umawiasz ...
... się na akcje serwisowa aktualizacje oraz wymianę głośników.dwa tyg wcześniej przyjeżdżasz akcją serwisowa nie w pełni wykonana umawiasz się na kolejną kolejną zrobiona ale głośniki do samochodu nie zamówione bo nie sprawdziliśmy. Super... może u państwa zasada jest marnowanie czasu ale mi szkoda go marnować na takie zabiegi...
Użytkownik sieci
12 sierpnia 2024 12:03
Salon - samochody nowe
Topowa obsługa, Pan ...
... Adrian jako doradca, pomógł w każdym aspekcie zakupu nowego auta. Świetnie zrozumiał nasze potrzeby i zmaksymalizował efektywność całego procesu. Bardzo dziękujemy, na pewno wrócimy.
Użytkownik sieci
10 sierpnia 2024 23:56
Salon - samochody nowe
Chciałbym serdecznie podziękować ...
... Panu Grzegorzowi Federakowi z Auto Idea w Łomiankach za wyjątkowo profesjonalną obsługę przy zakupie mojego samochodu. Pan Grzegorz wykazał się nie tylko doskonałą znajomością oferty, ale również ogromnym zaangażowaniem w wyszukanie i dopasowanie dla mnie najlepszej możliwej opcji, zarówno pod względem ceny, jak i wyposażenia. Dzięki jego wsparciu udało mi się znaleźć samochód, z którego jestem niezwykle zadowolony. Cały proces zakupu przebiegł sprawnie i bezstresowo, a Pan Grzegorz zawsze chętnie służył pomocą i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Gorąco polecam kontakt z Panem Grzegorzem każdemu, kto szuka auta klasy premium i ceni sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Użytkownik sieci
6 sierpnia 2024 17:32
Salon - samochody nowe
Mili ludzie z ...
... obsługi, nawet bez umawiania się pomogą w miarę możliwości, jak najbardziej na plus
Użytkownik sieci
25 lipca 2024 11:33
Salon - samochody nowe
Nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu.