84%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Łafar Mierzwa
4 czerwca 2026 17:42
Serwis
Zdecydowanie najgorsze doświadczenie z naprawą blacharsko-lakierniczą, jakie miałem w autoryzowanym serwisie.
Samochód trafił do ASO Mercedes-Benz, ponieważ oczekiwałem najwyższej jakości naprawy, zgodności z technologią producenta i pełnego profesjonalizmu. Niestety efekt końcowy jest taki, że dziś mamy ogromny problem ze sprzedażą pojazdu. Każda osoba zainteresowana zakupem, po sprawdzeniu samochodu miernikiem lakieru i usłyszeniu, że naprawa została wykonana w ASO, reaguje niedowierzaniem lub śmiechem.
Pomiary na naprawianym elemencie wykazały wartości sięgające blisko 2000 μm. Dodatkowo podczas rozmów pracownicy przyznali, że zamontowany błotnik był wcześniej uszkodzony w transporcie i wymagał naprawy przed montażem. O tym fakcie nie zostaliśmy poinformowani przed odbiorem pojazdu.
Największym rozczarowaniem okazało się jednak podejście do klienta po zgłoszeniu problemu. Przez długi czas próbowaliśmy załatwić sprawę polubownie. Zamiast konkretnych działań otrzymywaliśmy kolejne wymówki, obietnice oddzwonienia i zapewnienia, że „ktoś się skontaktuje”. W praktyce kończyło się to ignorowaniem problemu i przerzucaniem odpowiedzialności.
Trudno zrozumieć, jak serwis reprezentujący markę premium może dopuścić do takiej jakości naprawy, a następnie w taki sposób traktować klienta, który zgłasza uzasadnione zastrzeżenia.
Dzisiaj nie mam już zaufania ani do jakości wykonanej naprawy, ani do sposobu obsługi klienta. Sprawa została skierowana na drogę reklamacyjną i będzie dalej dochodzona.
Jeżeli wybieracie ASO po to, aby uniknąć problemów i mieć pewność profesjonalnej naprawy, radzę bardzo dokładnie zweryfikować samochód przed odbiorem.
Użytkownik sieci
17 marca 2025 14:56
Salon - samochody nowe
Z całych sił ...
... chciałem dać 5 gwiazdek, ale no nie da się... Taka magiczna sytuacja, że bagażnik mnie interesował, a zasilanie padło. Był serwis, co uratował sytuację i jedna Pani z obsługi. Szacun dla tych osób, bo inna piękna młoda Pani podeszła do pojazdu, macnęła przycisków (tak jak i ja to zrobiłem) i poszła sobie bez słowa. A my czekamy niewiadomo na co...
Użytkownik sieci
13 marca 2025 06:33
Salon - samochody nowe
Ok
Użytkownik sieci
12 marca 2025 19:07
Salon - samochody nowe
Polecam Salon Auto ...
... Idea Łomianki! Pan Jakub Sulkowski bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadził nas przez proces zakupu auta - od przedstawienia kilku ofert aż do sfinalizowania transakcji.
Użytkownik sieci
27 lutego 2025 16:45
Salon - samochody nowe
Zawsze miło i profesjonalnie. Polecam!
Użytkownik sieci
20 lutego 2025 16:20
Salon - samochody nowe
Miałem olbrzymią przyjemność ...
... kupić Mercedesa CLE , u Pani Karoliny Jasko która pomogła mi w wyborze auta , jej profesjonalne podejście do klienta zasługuje nie na 5 a na 10 gwiazdek , Polecam wszystkim zakupy i spełnianie swoich marzeń u Pani Karoliny
Użytkownik sieci
5 lutego 2025 16:09
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
30 stycznia 2025 17:08
Salon - samochody nowe
Ostrzegam przed podjęciem ...
... współpracy z tym serwisem, oddajesz auto na wyznaczona naprawe gwarancyjna po czym okazuje się że musisz płacić gdy auto jest na gwarancji. Dodatkowo przy Mercedesie który ma 60 tyś km chcą wymieniać pół samochodu i żeby za to wszystko płacić. Rozumiem że trzeba utrzymać cały szereg pięknych panów w białych koszulach ale dla mnie ta firma to jedna wielka banda naciągaczy i cwaniaków. Nigdy więcej IDEA...
Użytkownik sieci
23 stycznia 2025 20:34
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
22 stycznia 2025 20:12
Salon - samochody nowe
Najgorszy serwis w ...
... jakim byłam !!! Omijać z daleka auto idea Łomianki Wstawiłam auto na standardowy przegląd Mercedes AMG GLC 63 serwis trwał około 5 godz oczywiście salon nie posiada aut zastępczych dla klienta .Po tym czasie dostałam wiadomość że auto zostało uszkodzone podczas serwisu .Godz 22 samochodu zastępczego brak a uradowany Pan z serwisu stwierdził że uszkodzona część będzie następnego dnia o godz 15 . Oczywiście następnego dnia nie otrzymałam auta Z wielką łaska po dwóch dniach dostarczono mi auto do domu i teraz najlepsze oczywiście samochod jest sepsuty Po serwisie za prawie 8 tysięcy zł świeci się usterka poziomu oleju Nie mam pojęcia kto pracuje w tym serwisie Jaka jest polityka firmy Chyba wszystko byle jak i byle taniej Oczywiście sprawa w toku ciekawa jestem jakie kwiatki jeszcze wyjdą . Omijać auto idea Łomianki szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Użytkownik sieci
3 stycznia 2025 20:19
Salon - samochody nowe
Polecam dzis odebrany ...
... samochód. Wszystko pełna profeska, obsługa w 100% kontakt doradztwo z klientem. Zakupiony samochod używany.
Użytkownik sieci
1 stycznia 2025 12:41
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
28 grudnia 2024 21:09
Salon - samochody nowe
Pan Rafał Kutra ...
... od pierwszego momentu kontaktu, pokazał najwyższy profesjonalny poziom jakiego oczekiwałbym od Mercedesa. W innych salonach, oczekiwanie na ofertę mailową, albo na odebranie telefonu spowodowało, że zacząłem tracić zaufanie do sieci salonów Mercedesa. Pan Rafał nie tylko odbierał telefon nawet po godzinach pracy, ale odpisywał expresowo na maile, dopytywał czy doszło, czy wszystko ok. Jestem pod niesamowitym wrażeniem profesjonalizmu, cierpliwości i fachowej wiedzy. Polecam każdemu kto chce się poczuć jak prawdziwy klient salonu Mercedesa.
Użytkownik sieci
10 grudnia 2024 20:27
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
7 grudnia 2024 17:12
Salon - samochody nowe
W ostatnim czasie ...
... zakupiłam samochód Mercedes w salonie Idea Mercedes w Łomiankach. Chcę wyrazić swoją opinię na temat osób, które pomogły mi w dokonanym wyborze tj. Pani Agnieszka Sokołowska i pani Agnieszka Puszkarska. Moim zdaniem są to osoby na właściwym miejscu, które są profesjonalistkami wysokiej klasy a w dodatku o wielkiej kulturze osobistej. Załatwianie spraw z tymi paniami to sama przyjemność. Anna K
Użytkownik sieci
21 listopada 2024 17:48
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek
Użytkownik sieci
13 listopada 2024 19:38
Salon - samochody nowe
Jestem klientem tego ...
... serwisu od dłuższego czasu, ale chyba coś się posypało, umówiona 14 dni wcześniej wymiana opon, zajęła 2h i 35 min (bez mycia!). Jeśli czyta to ktoś z Idea to apeluję : ogarnijcie się.
Użytkownik sieci
8 listopada 2024 15:20
Salon - samochody nowe
4 gwiazdki
Użytkownik sieci
4 listopada 2024 14:38
Salon - samochody nowe
Polecam Panów Mateusz Duch i Marcin Przedpełski.
Użytkownik sieci
30 października 2024 10:28
Salon - samochody nowe
5 gwiazdek