89%
użytkowników
rekomenduje
Ten salon nie jest zweryfikowany
Dealer nie opiekuje się tą wizytówką, ale Ty możesz przekazać swoją opinię
To jest twoja stacja dealerska?
Załóż konto, dodaj swój salon
i korzystaj w pełni z portalu.
Krzysztof Wierzchowski
13 maja 2026 10:59
Salon - samochody nowe
oczekiwanie na naprawę
Otrzymałem 12.05.26r. od Mazda Auto-Gazda w Świdniku że samochód może a (może nie) zostanie naprawiony w czerwcu po przesłaniu przez Japończyków poprawnego oprogramowania samochodu. A nuż się uda. Samochód Mazda CX5 zakupiony u nich 23.03.2026r stoi w ich niby serwisie praktycznie od dnia 25.03.2026r z tygodniową przerwą. To jest jakaś totalna kpina z klienta, oni uważają że nie ma podstaw do odstąpienia od umowy kupna - sprzedaży. Sprawę kieruję na drogę prawną (sądową)
Krzysztof Wierzchowski
6 maja 2026 12:50
Salon - samochody nowe
eletronika po raz 4 padła w Mazdzie CX-5
Nie będę się powtarzał, po kilkunastu dniach pobytu w ,,super serwisie'' odebrałem 25.04.26r. po raz kolejny swój nowy samochód CX-5 w którym padała od chwili zakupu i padła po raz kolejny elektronika. Miało być dobrze ale po 6 dniach padło wszystko, samochodu nie można było otworzyć, akumulator całkowicie się rozładował. Lawetą z samochodem dotarłem do serwisu w Świdniku. I dalej nie wiadomo co się dzieje z elektroniką samochodu, może po raz kolejny będą wymieniać na chybił trafił elementy (a nuż się uda albo się nie uda). Od chwili zakupu tj. 27.03.26r do dnia 06.05.26r. jeździłem nowym samochodem około 10 dnia ale od początku z wielkimi problemami. Także proszę się zastanowić nad zakupem tego nowego modelu a szczególnie w tym ,,pożal się boże'' miejscu zwanym salonem.
Krzysztof Wierzchowski
6 kwietnia 2026 14:39
Salon - samochody nowe
o zakupie nowego samochodu Mazda CX5
Omijajcie ten salon i servis szerokim łukiem aby niepomyślne wiatry nie skierowały Was w tą stronę. Począwszy od kierownika sprzedaży pełniącego chyba funkcję kier. salonu poprzez ,,pożal się boże handlowców jak i obsługę servisu'' poza jednym z nielicznych profesjonalnych peracowników jakim jest Pan Simborski nie mogę wyrazić pozytywnej opinii o pracownikach (nie będę wyminiał nazwisk)
We wrześniu 2025r. zamówiłem Mazdę CX5 w nowej wersji w najwyższej konfiguracji. Podczas sporządzania umowy zadałem doradcy 2 krotnie pytanie czy odbierając samochód pod koniec lutego 2026r. dostanę samochód z roku produkcji 2026. Otrzymałem twierdzącą odpowiedź że tak. Pod koniec lutego zgłosiłem się do tego ,,niby'' doradcy (doradza na korzyść firmy a nie klientowi) z pytaniem kiedy w końcu odbiorę zamówiony samochód. Zostałem poinformowany że pod koniec marca ale samochód z roku produkcji 2025. Jeżeli chcę samochód z 2026r. to muszę czekać do września 2026r. Zadzwoniłem do innych dialerów czy mają Mazdę CX5 w mojej konfiguracji i jeden znich taką posiadał. Byłem gotowy pojechać 200 km od Lublina aby tylko nie mieć doczynienia z tak nieprofesjonalną obsługą jak w Świdniku. Po dwóch dniach oddzwonił Kier. salonu tamtego dialera z informacją że sprzedali ten samochód. Więc byłem zmuszony do zakupu w Mazda Auto-Gazda. Dokumeny do rejestracji pojazdu od zmienionego handlowca (kobiety) otrzymałem 19.03.2025r. i w tym dniu go zarestrowałem, ale odbiór jak mi powiediano dopiero 23.03.2026r. W dniu odbioru zadzwoniła pani handlowiec informując mnie że chyba nie odbiorę samochodu ponieważ pani pomyliła datę w umowie kredytowej i umowa jest nieważna. Po dużym stresie i wielu ,,pierepałach'' udało się jednak zgrać wszystko i miałem odebrać samochód w tym dniu. Podczas odbioru pani nie mogła skonfigurować i połaczyć telefonu z samochodem. Po kilku próbach powiedziała ,,to później połączy Pan sam''. Na moje pytania związane z samochodem nie potrafiła odpowiedzieć, stwierdziła tylko ,,poradzi Pan sobie sam''. Siedzący syn na tylnym siedzeniu stwierdził że ta pani nie ma pojęcia o sprzedawanym produkcie(samochodzie). Po wyjeździe z salonu nie działały wycieraczki w trybie auto, zapalała się kontrolka nie działaącego tempomatu i zaczęły się problemy z elektroniką. Następnego dnia zaświeciłą się kontrolka uszkodzenia silnika więc zadzwoniłem i udzałem się do servisu tego salonu. Po 20 min. otrzymałem zwrot samochodu ze stwierdzeniem że mam przejechać 30 - 40 km ponieważ akumulator jest niedoładowany i usterka się nie powtórzy. Poszli po najmniejszej lini oporu, skanerem wykasowali błędy nie zagłębiając się w problem Naładowałem akumulator przez 14 godz. prostownikiem cyfrowym zgodnie z instrukcją pracownika servisu. Następnego dnia powtórnie zapaliła się kontrolka uszkodzenia silnika, uszkodzony moduł e-aktiv. Umówiłem sie telefonicznie następnego dnia o godz. 07,00 w servisie. Samochód zostawiłem, dostałęm zastępczy CX30 i około 14,00 zostałem poinformowany że usterka nie została usunięta. W rozmowie telefonicznej z jedynym chyba profesjonalnym pracownikie Panem Simborskim poinformowałem go że z uwagi na stan zdrowia nie mogę wsiadać i wysiadać z tak niskiego samochodu. Zaproponował mi manualny Citroen C5, twierdząc że równorzędnego nie posiadają. Następnego dnia wymieniłem zastępcze samochody i po kilkunastu min. podszedłem do kier. do spraw sprzedaży zajętego rozmową z preforowaną wyraźnie jedną z doradczyń (na moje 5 wizyt spotkałem go 4 krotnie na rozmowie z tą Panią) Na moje pytanie co się dzieje z moim samochodem, odpowiedział z (nie będę pisał z jakim) uśmiechem że on się nie orientuje a co do równorzędnego zastępczego samochodu to może tak ale nie wie kiedy. Ten pan zajęty jest wszystkim ale nie tym czym powinien. Dopiero po wysłąnie e-maila do Dyr. Zarządzającej Pani Dominiki Gazdy z żądaniem wymiany samochodu na wolny od wad, sprawa dostała jakby dopalacza. Po 15 min otzymałem telefon gdzie mają dostarczyć Mazdę CX60 jako zastępczą. Można - można ale ta Pani nosząca nazwisko takie jak w nazwie salonu dba o własny interes i jest rzeczowa i jak najbardziej profesjonalna. Odbierałem kilka nowych samochodów ale nigdy nie byłem tak ,,dziadowsko'' obsłużonych przez niedouczonych żeby nie powiedzieć ignorantów- pracowników. Wymagają oni wielu szkoleń aby wiedzieli co sprzedają i jak mają podchodzić profesjonalnie do obsługi klienta. Samochód stoi w ich servisie - jest 06.04.2026r.
Użytkownik sieci
2 sierpnia 2024 07:59
Salon - samochody nowe
Nie polecam