Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

M P

14 kwietnia 2025 20:19

Serwis

polecam 5/5
5

Polecam

Polecam serwis Panowie jak zawsze pomocni i zawsze coś zaradzą

Piotr Kotla

14 kwietnia 2025 09:18

Serwis

polecam 5/5
5

Jestem zaskoczony ... super serwis

Pomimo trwającej przebudowy salonu, wizyta serwisowa przebiegła naprawdę sprawnie. Doradca przygotowany na mój przyjazd, sprawne przyjęcie i auto po chwili znalazło się na serwisie. Wydanie i końcowa wycena zgodne z deklarowanym podczas przyjęcia czasem. Widać, że pracownicy się starają ... nie mam zastrzeżeń ... co więcej, jestem miło zaskoczony, że pomimo prowadzonych prac budowlanych i warunków pracy doradców, wykonują oni swoje zadania bez najmniejszych zastrzeżeń i opóźnień - polecam !

włodzimierz Głowinkowski

13 kwietnia 2025 12:24

Serwis

polecam 5/5
5

Serwis

Podziękowania dla pracowników warsztatu na czele z Panem Gotowcem, ponieważ nie dotrzymałem umówionej godziny wizyty i przyjechałem
dopiero po upływie około dwóch godzin gdyż na A-2 i droga zablokowana , dojechałem w celu umówienia następnego terminu a tu się okazało
że bardzo mile zostałem przyjęty - usługa została wykonana co mnie bardzo zaskoczyło. Nie było marudzenia : tylko trzeba będzie trochę poczekać coś zaradzimy. Dzięki Panu Gotowcowi - zaradzili , obsługę wykonali. W moim przypadku jestem zadowolony i jeszcze raz DZIĘKUJĘ

Bernadeta Stefaniak

3 marca 2024 20:13

Serwis

polecam 5/5
5

Naprawa samochodu po bliskim spotkaniu z sarną.

Słowa uznania dla wszystkich zaangażowanych przy doprowadzeniu samochodu osobowego KIA STONIC do stanu używalności po bliskim spotkaniu z sarną. Wszyscy pracownicy stanęli na wysokości zadania, a ich determinacja była godna podziwu. Na szczególne uznanie zasługuje Pan Adam, który dwoił się i troił aby wszystko było zrobione jak należy. Uprzejmość, profesjonalizm i wielkie zaangażowanie jest domeną Serwisu KIA przy ul. Bolimowskiej.

Malgorzata Koszada

7 października 2023 14:50

Serwis

polecam 5/5
5

Pomoc w aktualizacji systemu

Bardzo dziękuję, za pomoc w naprawieniu błędów w aktualizacji sytemu nawigacji. Jak zawsze w Państwa salonie otrzymałam rzetelną i profesjonalna pomoc.

Michal Borecki

27 lipca 2022 17:54

Serwis

nie polecam 1/5
1

Serwis klimatyzacji

Radzę uważać na ten serwis! Dzisiaj dowiedziałem się w innym serwisie że z mojego samochodu został usunięty nowy czujnik R1234YF a wpuszczony starego typu R123a. Nie dość że skasowano mnie na 1500 złotych za pełen przegląd z uzupełnieniem czynnika to na tą chwilę mam pojazd z brakiem homologacji. Chyba nie muszę tłumaczyć co ubezpieczyciel sprawdza żeby nie płacić. Efekt jest taki że to druga rzecz( oszustwo) w tym miejscu a klient liczony jest jak za pełnowartościową usługę.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »