Poproś o ofertę strzałka w lewo
home / Wyniki wyszukiwania / KIA - MGT Łowicz
Zdjęcie profilowe dealera KIA - MGT Łowicz

KIA - MGT Łowicz

pin

Zobacz na mapie

pin

Łowicz, Bolimowska 75

SALON | SERWIS

83%

użytkowników

rekomenduje

4.32
(340)
white-star Dodaj opinie

Sprzedaż:

512 329 809

Części:

512 329 809

Godziny otwarcia:

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Nieczynne

O nas

Firma MGT to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Skontaktuj się z nami

Bez względu na to, w jaki sposób do nas dotrzesz i jakie pytania zadasz, jesteśmy gotowi do pomocy. Wybierz jedną z poniższych opcji, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe!
Odwiedź naszą placówkę - nasi doradcy są zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub elektronicznie.

Zobacz więcej

KIA - MGT Łowicz
ikona informacji ikona informacji biała Informacje ogólne
ikona osoby ikona osoby biała Pracownicy (0)
gwiazda gwiazda Opinie (340)
Udogodnienia
Ekspres do kawy

Ekspres do kawy

Usługi door to door

Usługi door to door

50+ miejsc parkingowych  przed obiektem

50+ miejsc parkingowych przed obiektem

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów

Darmowe wifi

Darmowe wifi

Kącik dla dzieci

Kącik dla dzieci

Punkt gastronomiczny

Punkt gastronomiczny

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Stacja ładowania dla samochodów elektrycznych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Obiekt z dostępem dla osób niepełnosprawnych

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Dostawa auta nowego pod wskazany adres

Auto zastępcze na czas serwisu

Auto zastępcze na czas serwisu

Dział ubezpieczeń

Dział ubezpieczeń

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Dział finansowy (kredyty/leasingi)

Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

Strefa relaksu

Strefa relaksu

Telewizja

Telewizja

Sklep z częściami

Sklep z częściami

Najnowsze opinie

Zobacz wszystkie

Użytkownik sieci Opinia z Google

5 czerwca 2026 16:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo polecam zakup ...

... samochodu w tym salonie, szczególnie u Pana Rafała. Od pierwszego telefonu do odbioru samochodu minęło 8 dni, sprawna komunikacja i profesjonalna obsługa

Użytkownik sieci Opinia z Google

16 maja 2026 14:25

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 15:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam zarówno dział ...

... sprzedaży jak i serwis. W odebranej w sierpniu KIA Sportage wykonałem dodatkowo zabezpieczenie podwozia, serwis olejowy a ostatnio likwidację szkody parkingowej.Obsługa znakomita, samochód zastępczy, krótkie terminy. Jerzy Sosiński

Użytkownik sieci Opinia z Google

29 kwietnia 2026 10:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalne podejście do klienta, zdecydowanie polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 kwietnia 2026 09:53

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy serwis KIA ...

... z jakim miałem do czynienia. Idealne połączenie życzliwości, uczciwości i profesjonalizmu. Przez godzinę naprawili mi reflektor na który inna - nieuczciwa ASO - rezerwowała sobie cały dzień. Ceny BARDZO przytomne, tzn. wg taryfikatora, ale - nie absolutnie oszukują. Radzą, tłumaczą, uśmiechają się. BARDZO dziękuję.

Wszyscy (0)
Serwis (0)
Salon (0)

Ten salon nie ma jeszcze dodanych pracowników.

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 listopada 2022 15:12

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Najlepszy salon KIA ...

... w w promieniu 100 km. Uczciwe ceny, dostępne auta na placu, bardzo miła obsługa. To już mój 3 samochód z tego miejsca, można się dogadać i w salonie i w serwisie. Trzeba tylko umieć rozmawiać i nigdy nie ma problemu. Pozdrawiam całą ekipę MGT!

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 listopada 2022 14:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo profesjonalnie, rzeczowo, ...

... terminowo i do tego miło! Polecam!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

25 listopada 2022 13:45

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

5 gwiazdek

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 września 2022 15:54

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Wszystko ok.

Użytkownik sieci Opinia z Google

4 lipca 2022 18:11

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Well-deserved 5 stars ...

... thanks to Mrs. Ilona Panek-Simińska who has exhibited great customer-focused mindset when I reached out to her to ask for assistance regarding the warranty-related issue. She has taken immediate action, resulting in a quick and absolutely satisfying outcome. (Przetłumaczone przez Google) Zasłużone 5 gwiazdek dzięki Pani Ilonie Panek-Simińskiej, która wykazała się świetnym nastawieniem na klienta, kiedy skontaktowałem się z nią, aby poprosić o pomoc w kwestii związanej z gwarancją. Podjęła natychmiastowe działanie, co dało szybki i absolutnie satysfakcjonujący wynik.

Użytkownik sieci Opinia z Google

23 czerwca 2022 22:45

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Najgorszy serwis KIA ...

... w jakim bylam.Mechanik nie zna sie na tym co robi, wymysla wszysyko żeby naciągnąć czlowieka na kase. Uslyszalam ze usterka kamery, jest uszkodzeniem mechanicznym, ze ewidentnie przy niej grzebano przez co nastąpiło jej popsucie, w takim razie za jej wymiane musze zaplacic z wlasnej kieszeni. Edit: Dodam ze w innym salonie usterke naprawiono na gwarancji, nie robiac przy tym problemow. Nielogicznym jest, aby majac gwaracje na auto, probowac cos naprawiac na wlasna reke, natomiast Pan mechanik tak uwaza. Jeszcze dziwniej, bo juz miala miejsce podobna awaria i również bez problemu zostala uznana w innym servisie. Nie tak dawno miala miejscie kokejna sytuacja, pojawil sie problem odprysku lakieru w jednym miejscu, ciagu. Gdzie również, uslyszakam ze jest to uszkodzenie mechaniaczne i na tym zakonczyl sie temat! W innym punkcie Panstwo wytlumaczyli czemu moglo sie tak zadziac i znalezli altetnatywe, satysfakcjonujaca mnie, a ich servis stawiajaca w dobrum swietle. Nie mozemy zrobic tego w ten sposob, ale jesli pania to satusfakckonuje, proponijemy zrobic to tak...zeby zniwelowac problem, domowimy to co potrzeba w gratisie. Czemu w innych serwisach mozna a u Panstwa nie? Dodam rowniez, ze o kontakt z Panstwem bardzo trudno. Jednym razem mialam byc zapiasna, okazalo sie ze nie jestem. Innym razem mialam otrzymac wiadomosc zwrotna na drugi dzien, dostalam po tygodniu, po przypomnieniu sie e-mailem. W dobie telefonow, intetnetu tak ciezko o kontak? Czy moze jednak ciezko znaleźć sumiennych pracowników? Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

14 kwietnia 2022 16:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Przy okazji usuwania ...

... szkody naprawiony został nawiew wewnątrz samochodu przez dział blacharsko-lakierniczy. Dzięki

Użytkownik sieci Opinia z Google

9 kwietnia 2022 16:58

Salon - samochody nowe

nie polecam 1/5
1

Dzień dobry, proszę ...

... zapytać Zespół czy klienci byli obsługiwani zgodnie z kolejką?

Użytkownik sieci Opinia z Google

1 marca 2022 12:41

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2021 12:20

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo mili i ...

... pomocni fachowcy. Dziękuję! Bardzo polecam! :-)

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2021 11:17

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Bardzo rzetelna i ...

... profesjonalna obsługa. Jestem zadowolony z roboty wykonanej przez pracowników. Polecam.

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2021 11:16

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam, miła atmosfera, ...

... pracownicy do klienta podchodzą profesjonalnie. Wszystko tak jak powinno być!

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2021 10:07

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

sprawna, kompetenta obsługa polecam :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

22 grudnia 2021 09:04

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam MGT kia Łowicz

Użytkownik sieci Opinia z Google

21 grudnia 2021 18:39

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Świetny salon. Konkretne ...

... podejście do klienta. Cały zakup na duży + :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

19 grudnia 2021 10:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam Salon MGT ...

... w Łowiczu! Bardzo mili i kompetentni pracownicy. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznym, bardzo łatwo się dodzwonić😊Polecam!

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 grudnia 2021 21:32

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam! Obsługa bardzo ...

... miła i przede wszystkim kompetentna :) Pełen profesionalizm💪Polecam Panią Kasię i pozdrawiam :)

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 grudnia 2021 18:58

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Profesjonalna i miła ...

... obsługa. Bardzo sprawny kontakt telefoniczny przede wszystkim na recepcję. Bardzo dziękuję za pomoc i sprawną wymianę informacji. 😊 Pozdrawiam

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 grudnia 2021 17:59

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam serdecznie, bardzo miła i profesjonalna obsługa!!

Użytkownik sieci Opinia z Google

17 grudnia 2021 09:55

Salon - samochody nowe

polecam 5/5
5

Polecam jak najbardziej. ...

... Pełen profesjonalizm obsługi sprzedażowej oraz serwisowej.

Twoja opinia została wysłana do moderatora.

Poznaj cykl życia opinii »